:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zel S?zler 2..
tatlı_cadı
Zaman kayar ellerimden tutamazsin Sel gibi akar gozyaslarin kurutamazsin
Oylesine bendesin ve oylesine sendeyimki Unutmak istesende artik unutamazsin....

D?nya unutursa d?nmeyi, R?zgar unutursa esmeyi, A??klar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni

?nce d??t?g?mde kalkmay?, sonra aleve dokundugumda ac?y? sevmeyi ??rendim Sonra terkedilip
beklemeyi sayende unutulmay?da ?grendim Her?eyi ??rendimde yaln?z unutmay? ??renemedim...

Ku?lar? ?ok seven bir ?ocu?un ka?mas?n diye s?ms?k? sar?ld??? ser?e yavrusunun biraz sonra
?ld?g?n? fark edi?ini ?ocu?un g?zyaslar?n? ve... Seni kaybeden beni anlayabilirmisin.

?ki ?a?k?n y?ld?z gibi parlayan g?zlerine bak?p da, senin ruhunu t?m i?tenli?iyle g?rebilenler anlar ki sen bir ?mre bedelsin !!

Umutsuzlu?a kap?ld???n zaman g?ky?z?ne bak ! Mutlaka seni kar??layacak s?cak bir g?ne?,
Deli bir ya?mur yada parlak bir y?ld?z vard?r!

Korkma sevgiden ?ekme ellerini, Hat?rla! G?l?n dikeni olmasa hi? bukadar sevilirmiydi.

Sen varken doyulmayan, yokken dayan?lmayans?n...

Bir Dilenci gibi Kap?na Gelece?im. Beni g?r?nce tan?yamayacaks?n. Para vereceksin Param var diyece?im
Ekmek vereceksin Karn?m Tok Diyece?im ?yleyse ne istiyorsun diye sordu?unda Bir zamanlar Sana Verdi?im
KalbimiDiyece?im

Hasreti y?ld?zlara yazmak isterdim,sabah olunca kaybolsunlar diye. Sevgimi ?i?eklere yazmak isterdim,
onlarla beraber b?y?s?nler diye

Her ?ey payla??ld?k?a k???l?r,payla??ld?k?a k???lmeyen tek ?ey SEVG?D?R.

E?er her bir kum tanesi a?k? anlatan bir c?mle ise al b?t?n ??ller sana hediyem olsun.

Dokuz kere sev, onuncu ben olay?m,deli gibi sev sonuncu ben olay?m.

Karanl?k Ayd?nl?ktan, Yalan do?rudan Ka?ar, G?ne? Yaln?zda Olsa Etrafa I??k Sa?ar, ?z?lme Do?rular?n Kaderidir
Yaln?zl?k, Kargalar S?r? ile Kartallar Yaln?z U?ar.

"Aski" bir tiyatro dediler herkeze bir rol verdiler,en zoru bana nasipmis ?nce sev sonra unut dediler, bense rol?m?
iyi oynayamadim, sevdim ama UNUTAMADIM!

SENI SEVIYORUM SOZUNU SANA BENDEN BASKASI SOYLEMESIN, BANA SAKLA DUDAKLARINI
SENI BENDEN BASKASI OPMESIN, KOLLARIMA OYLE SARIL KI KIMSENIN COZMEYE GUCU YETMESIN...

Icimde bir tutku var o da sensin, dile gelse kalbim ne der bilir misin SEN BENIM HERSEYIMSIN...

Seni d?s?nd?g?m zaman senin de beni d?s?n?p d?s?nmedigin d?s?ncesi beni cok d?s?nd?r?yor...

A?k k?v?lc?mla ba?lar,ac?yla s?rer,yang?nla s?ner...

Seni ne zaman unutaca??m? sorma ??nk? ne zaman ?lece?imi B?LM?YORUM...

Sana d?nyan?n en g?zel,en de?erli ?eyini verebilmeyi isterdim fakat seni sana nas?l verebilirimki!

Seni her ozledigimde kalbime bi yildiz ciziyorum,artik benimde bir gokyuzum var!!!

Sevdam kor gibi yakar y?re?imi, Dilim tutulur anlatamam derdimi, Elbet O g?n gelecek, Anlayacaks?n
seni ne ?OOKK sevdi?imi

duru bir g?ky?z? kadar temiz yorgun i?ciler kadar namuslu y?z?n g?zlerine bakt?k?a keder gelir akl?ma kedersiz g?zlerde bulabilmek i?in SEVG?N?

Bilmezdim, G?zlerimin bu kadar nank?r, Ellerimin hain oldugunu... Gecelerin bu kadar uzun,
G?nd?zlerin karanlik oldugunu... Bilmezdim! SENI SEVMEDEN ?NCE.

Birine verilecek de?er u?runa feda edilebileceklerle ?l??lebiliyorsa A? g?zlerini etraf?na bak.
g?rd???n her?eyi feda edebilirim.AMA SAKIN AYNAYA BAKMA!

Hat?ralar k?ller aras?nda kaybolmu? bir ate? par?as?na benzer,Birg?n bu k?lleri kar??t?racak olursan,Seni can?ndan
daha ?ok seven birinin oldu?unu unutma L?SEL?M...

Bir nehir olup ??kt?n yoluma.Ne beni denize ula?t?rd?n, ne de ald?n kollar?na.ne a?k? nede sevday? naksettin
duygular?ma.Uzakta kal ve hasret ol yoluma.

Bir dilegim olsaydi, daha cok dilek dilerdim, her dilege seni dilerdim, ve son dilegimede ugur dilerdim.

Biri sizi bir kez aldat?rsa su? onundur, iki kez aldat?rsa su? sizindir. (romanya)

Bu g?zler seni g?rd?.Bu y?rek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. ?mr?m ise a?k?m u?runa bitti

Sana d?nyalar? vermek isterdim ama sadece kalbimi veriyorum bu seni seven kalbim d?nyalara yeter ve artar ...

hadi git art?k yoklu?una inand?r beni yoruldum her buldu?um yerde kaybetmekten seni

G?ne?in ilk ???klar? g?n?n? ayd?nlatt???nda,i?inde do?an nedensiz sevinci biriyle payla?mak istedi?inde,pencereni
a? ben, o tatl? sensizlikte seninleyim. B?RTANEM... G?ne? ve bahar, birlik olup, diledi?in her g?zelli?i kap?na getirsin...

sevgi t?pk? bir g?l gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklar?n? a?arsan duygular? akar
ama tutmas?n? bilirsen o g?l sana tapar

Bu ?ehir ,bu kalabal?k ,bu karma?a. ??im burkuluyor , Onca insan bir sen olmuyor. Ve sen
onca insandan biri olmuyorsun....

Zamanla ?nsanlar?n De?i?meyece?ini Bilsem Sana, Beni UNUTMA Derdim

G?ne?in Buz Tuttu?u Yerde Bir Alev G?r?rsen, Bil Ki O Yaln?z Senin ??in Yanan Kalbimdir
Ara
tugba
teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 759 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
Son Yorum: wildfang
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,140 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 690 04-06-2022, Saat: 11:23 AM