:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
ZencefiL
Telefonun alarmini 1 saat boyunca erteleyerek her bir şeye geç kalmaktır genç olmak.

:yikildim: ahahahahah beeeeeenn!

Sabah öğle akşam damar şarkılar dinleyenlerin damarları kuvvetli oluyormuş, kalp krizi riskinden çok uzaklar.

:yikildim::yikildim:
Ara
YasSmin
Kadınlara yönelik müthiş cihaz: "arkadaşlarınızın gardroplarını görün, pişti olmayı çok daha önceden engelleyin!" piyasalarda...

Bırakın ağlayacaksa arkanızdan ağlasın, yarın bir gün göbek olup önünüzden ağlayacağına....

Beklemek değil de belirsizlik asıl canımı sıkan...

Ben hiç sarhoş olmadım diyen kızla ben hiç aşık olmadım diyen erkek evlensinler ben ders çalışmadan yüz aldım diyen çocuk piç kalmasın.

Atom bombası yüzünden Einstein’ı suçlamak, kütleçekimi yüzünden düşen uçaklar için Newton’u suçlamakla aynı şeydir... Stephen Hawking

Kadın; kahvaltıdan önce ya da sonra dahi alışveriş yapabilen canlıya verilen isimdir.

I just drink only days which end with "y"; Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday and Saturday.
:lol: :lol:

-Sorry, I was late. -What happened? -I just didn't want to come. :lol: :lol:

Dokunmadan aşk yalanına inanan saf, temizli kalpli dostlar; siz de haklısınız vallahi.

Seveni arıyorum, gören söylesin; kendisiyle dalga geçeceğim.

Alıntıdır
Ara
ZencefiL
Bakırköyde düşünen heykelin karşısına geçicem ve dicem ki "abi gerçekten düşündüğün gibi değil. ♥:yikildim:
Ara
ZencefiL
Saçlarını 3 cm kestirip sevgilisinin fark etmesini bekleyen kadının çektiği duygusal yoksunluğu bilin ve o saçı fark edin beyler
Ara
YasSmin
Bir Rus atasözü: 1 saat 100 dolar...

Uzun boylu değil uzun bacaklı kadınlar güzeldir.

Her ilişki sonrasında küfürler yağdıran genç; sorun sende değil seni seven dangalakta bunu bilesin.

Irk, cinsiyet, renk, din, siyasi görüş ayrımı yapmıyoruz; şerefsizler her zaman şerefsizdir.

Dünyada 8 milyar insan var, sen kendini bir dünyaya bedel görürken; aslında bir hiç olduğunun farkında değilsin.

%70'i su olan bir varlığın, içinin yanması ne acı!

ALES için özel hazırlanmış şifreler geldi, müracaat için cemaatimize başvurabilirsiniz.

"Bilseydim garanti vermezdim" şarkı sözünde virgülü istediğiniz yere koyunuz.

Sevgilim, sen beni 3 aydır bi dil okulunda olduğumu sanıyosun, halbuki kahrımdan İstanbul'un 14 tane farklı parkında bira içiyodum.

Akıl yaşta değil, hiç bir yerdedir.

Twitter'da bulunduğu konuma Turkey yazan ve o kıza içinden mi diye soran çocuk; ikiniz kesinlikle sevgili olmalısınız.

Dünya dedikleri tımarhane ya da hapishane; başka ihtimalsiz.

Alıntıdır
Ara
ZencefiL
Irk, cinsiyet, renk, din, siyasi görüş ayrımı yapmıyoruz; şerefsizler her zaman şerefsizdir

%70'i su olan bir varlığın, içinin yanması ne acı!

ALES için özel hazırlanmış şifreler geldi, müracaat için cemaatimize başvurabilirsiniz.
:yikildim:işte buuuuBig GrinBig Grin

"Bilseydim garanti vermezdim" şarkı sözünde virgülü istediğiniz yere koyunuz:hahaha::hahaha:
Ara
ZencefiL
Hαni Siz Konuşurken Öğretmen sorαr yα : Az Önce Ben Ne αnlαttım diye . Siz de söylersiniz yα . O αn ki kαpαk pαhα biçilemez ♥
Ara
YasSmin
Buldukça yazıorum aradan ahlaksızları çıakrtıorum ama bazen vurguyu alması gereken sözler var koyuyorum zararlıysa görevlia rkadaşlar el atabilirler :proud:
Ara
YasSmin
Evcil sümüklü böcek besleyen insanlara imreniyorum.

RTE'nin çılgın projesi: "ülkeyi satacağız; siz de kurtulacaksınız, biz de". Hayırlı olsun.

Murat Kekili'nin bu projeye yorumu: "Seni çılgın, hadi oradan"

Süperlig'de 1 sezonda yayınlanan 306 maç yerine, sadece bu sene yayınlanan 4 tane Barça - Real maçı olsa hayatımızda keşke.

Verdiğim siparişler bir kez de zamanında gelsin; kırık dişimi yaptıracağım!

Telefonu açar açmaz; "nerde, kimle içiyorsunuz lan" diyene dost denir!

Deodarant kıyafete değil, vücuda sıkılır. Bakma öyle kıyafete sıkanlarımız var :lol:

Sigara sağlık için zararlı ruh için yararlıdır.

Yangında ilk kurtarılacaklar; kendim.

Çabalamayı, Çapalamak olarak algılarsan; bir adım da olsa ileriye gidemezsin.

MSN iletisine "duş" yazan hatunlar ile + duj 50 $ diyen hatunlar arasındaki farkları kimse açıklayamıyor.

Alıntıdır
Ara
history
RTE'nin çılgın projesi: "ülkeyi satacağız; siz de kurtulacaksınız, biz de". Hayırlı olsun...

Satılacak kaldımı acaba....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,651 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 741 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 691 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 460 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 468 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:24 AM