:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
YasSmin
Şimdi "bu nasıl hava yaa" diyorsunuz ya, asıl bir ay sonra sıcaktan terler sırtınızdan slalom yaparak donunuzda biriktiğinde göreceğim sizi

3 günlük tatile koca bavul hazırlayıp tüm günleri aynı tişort ile geçiren kadın, üç günlük ömrünü bir kazma ile geçirebilecek kadar sadıktır

Tübitak'a göre en uzun basamaklı sayı 450 imiş. Akbank telefon şubesinde müşteri temsilcisine ulaşmayı demediler sanırım! 4442525924547...

Göle giren şemsiye açılmaz ama gölün biri kalbimize girince hayatımızı kabak çiçeği gibi açıyoruz...

Sevgili kadınlar; fal kapatıp boş hayallere dalacağınıza, mantı kapatıp mutluluğu yakalayın daha iyi

Şu dengesiz havalar için gece kalınlaşıp, sabaha doğru incelen battaniye icat edilirse hepimiz gerçek çılgın bir proje ile tanışmış oluruz

22 Ağustos'da internette bir çok kelimeye sansür uygulanacakmış, hay ben böyle yasa çıkartanların "adrianne"sini "haydar"la "bok"layım...

Yemişim Usame bin Ladin'i, Kanal İstanbul'u, Nihat Doğan'ı, gelmeyen baharı... bana şeyden bahsedin, şey..! Erik çıktı mı erik?

Asıl oyunculuk; uzun ilişki sonrası tekrar birini sevmeye çalışan kişinin, kendini bile inandıracak kadar profesyonelce gösterdiği çabadır

Her mutlu çifte bir kulp buluyor, hiçbirini birbirine yakıştıramayıp hepsini kendine yakıştırıyorsan; sen yalnızın önde gidenisin arkadaş!

Aynı kıyafeti giyen sevgilileri görünce bende ilk vuku bulan mesaj; "evet yanlış görmüyorsunuz bizi toplasan ancak bir adam ediyor"

Kaldırım dışında her yerde yürüyüp, uyarma amaçlı korna çalan arabalara artislenmiyorsan Türklüğünden şüphe ederim...

[url="http://twitter.com/#%21/acimasiztweet"]Alıntıdır
[/url]

Ara
YasSmin
Her sabah uyandığı an istisnasız "of bugün hiç okula/işe gidesim yok..." demeyen bizden değildir.

Ben kararsızlığı, kadınların her sabah "acaba topuklu mu giysem yoksa babet mi" saplantısı sayesinde öğrendim

"Erkeklerden nefret ediyorum, hepsi aynı öküz ya" diyen en az 49.845.715 kadın bulabilirim. TÜİK'ten bilgi geldi, zaten o kadar kadın varmış

Sıradaki Barça, Real Madrid için geliyor..

İleride evleneceği kişiyi hayal edip sonra kimbilir şu an kimlerle fingirdiyor diye gerilip ağlayan, dişlerini sıkan, dudak yiyenler derneği

Mevsimler; Sonbahar, Kış, Kışbahar, yaz

An itibariyle yüzyıllık atasözü değişir; "Nisan kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır"

Hangimiz, yıllardır ayrı olsak bile yanında birini görünce "bunu bana nasıl yapar" diyecek kadar ağır bir aşk yaşamadık ki!

Benim için başarılı, güzel, alımlı, naif ve evlenilecek kadın; çantasına eline attığında ilk hamlede istediğine ulaşandır.

Alıntıdır

Ara
ZencefiL
Erkeklerden nefret ediyorum, hepsi aynı öküz ya" diyen en az 49.845.715 kadın bulabilirim. TÜİK'ten bilgi geldi, zaten o kadar kadın varmış

Sıradaki Barça, Real Madrid için geliyor..

Mevsimler; Sonbahar, Kış, Kışbahar, yaz

:yikildim::yikildim: offf süperler yaaa koptumm

Ara
YasSmin
Devamıııı az sonraaaa =D
Ara
YasSmin
Şu hayatta en nefret ettiğim insan, otobüste o kadar boş yer varken yanına oturandır. Adriana Lima bile otursa boğasım gelir gerizekalıyı.

Yuvayı dişi kuş yapar, kuşuna hakim olamayan bir puşt ise yıkar.

Twitter profilinde "Location" bölümüne bakarsak "London" ve "New York" ta yaşayan türk sayısı Türkiye'den fazla!

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır, her yazdığı cümlenin sonuna "Big Grin", "Smile)" ya da "xD" yazan yavşaklardan değil!

Biri dünyanın üzerine "beni yıka" yazdı galiba!

Üşeniyorum, öyleyse pazar

En yakın dostlarımın neden bu kadar boktan olduğunu düşünüyorum, sonra doğduğumuz yerin sıçtığımız yere yakınlığı aklıma geliyor, susuyorum!

Şüphesiz ki her insanın sevgili/ebeveyn/patron görmesin diye korkudan pc de sildiği dosyaların boyutu mevcut dosya boyutuna tur bindirir.

Sigara içmeyen birinin, içenlerin ortamında bulunması gibi, sevgilimiz olsa da olmasa da hepimiz pasif yalnızız.

Alıntıdır
Ara
ZencefiL
:yikildim: güzelmişlerrr
Ara
YasSmin
Devam devammm =D
Ara
ZencefiL
devammmBig Grin
Ara
history
Sevgili kadınlar; fal kapatıp boş hayallere dalacağınıza, mantı kapatıp mutluluğu yakalayın daha iyi

Her biri ayrı güzel,bak bü sözde;
a)mantı
b)realite
c)mutluluk
sözleri geçtiği için çok tuttum..
Ara
ZencefiL
aman bırakma Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,633 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 736 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 686 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 455 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 462 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:57 PM