:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
ZencefiL
Hani saat hiç ilerlemez ya, hani dakikalar hiç geçmez ya, hani yelkovanla akrep orduğu yere mınlahirya, işte o saat bozuk haci.

-sordum sarı çîçeğe annen baban varmıdır ?
+ yok dedi
- niye lan
+ sebebi koparılan çiçekler ♥:hahaha:

Sezar İnternet Öğreniyor: "E tamam yazdık buraya yazıyı, şimdi göndericez di mi? Nereye tıklıyoruz peki, SEND'e mi Brütüs?"..

Facebook'ta doğum gününü kimse kutlamayınca, intihar eden kızın duvarı kapalı olduğu öğrenildi. ♥

Her yemekten sonra anneme 'ellerine sağlık,hadi durma kutla bu zafer senin' derim ve odama geçerim
Ara
ZencefiL
Yay burcu olsaydım kapı zilime, "Yayınevi" yazardım.♥

Misafire çayın yanında ne alırsınız diye sordum 2 şeker alırım diye espir yaptı üstüne çayı döktüm acil deyiz.

Perşembe sendromunu icad ettim. Hafta başı desem değil , ortası desem o da değil , haftasonu hala gelmemiş. Böyle kişiliksiz , karaktersiz bir gün ♥

sonbahar- kış - bu ne lan - yaz

bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye, sonra tekrar lafa bakarım laf mı diye, sonra karşıya geçerim "

Birini çok sev, Onun da seni sevmesi için dil dök..Yada ne bileyim 'Plastik bir çiçeği saksıya koy, Uzaması için su dök.. aynı şey
Ara
ZencefiL
Operayi sevmezdim artik nefret ediyorum . Teşekkürler 11833 ♥

Ayakkabı bağlarken totomuzu yola doğru vermeyelim diye bi yer kollayıp bağlıyoruz ya o halimiz çok tatlı. O halimiz jelibon.

Aldığımız çeyrek altını kutusunda rahat ettirebilmek için altına sünger koyan bi milletiz. ♥

"ben güzele güzel demem, qusél derim zaaaaa xd xd" karacaoğlan (ergenlik dönemindeyken)"

‎''al paçino bal paçino yanakları gül paçino
uyan uyan sabah oldu koydum sana kapuçino"

‎''teşekkürler avon.teşekkürler schwarzkopf.teşekkürler max factor..
sizin sayenizde güzel çirkin ayıramaz olduk'' Teşekkürler ♥

yıl 2011 oldu ''aya benzer yüreğim, doğal olarak takipteyim, ah şu kaderi çözersem eğer, seni seviyorum aşkım'' şarkısın da anlatılmak istenen hala çözülemedi. İşviçreli bilim adamlarından yardım bekliyoruz ..
Ara
ZencefiL
Bırakın bu ayakları kaçınız ciplak bi bedeni gorunce gozune baktiniz !
-Ali sen baktin mi la ? .
-yok la ben ata baktim valla ♥

bim'e gidip le ekmek, le cola, le soğan aldım çok mutluyuz aç kalmadık bu günde le le le sakine:yikildim:
Ara
ZencefiL
‎'ben varmam inekliye, yoğurdu sinekliye' diye türkü var. biz de hala espiri yapmaya çalışıyoz lan. ♥

Inanılmaz bir evlenme teklifi alsam inanmam ve reddederim.

"şüphesiz ki, her kadın gece eski sevgilisinden çok yarın ne giyeceğini düşünür..."

-Açıl susam açıll.
+Abi, ben g-te giren şemsiyee?!
-Haa pardon.

Arkadaşlar şaka olsun diye klavyeme F16 tuşu takmışlar, basmaz olaydım. Şuan Amerika'ya doğru uçuşa geçtim, ESC'ye bastım inmiyor şerefsiz.Neyse rüyaymış ♥

Bi at arabası düşünün:pazartesiden cumaya onunla gidiyoruz.bi de ferrari düşünün:cuma akşamı biniyoruz hop pazar günü olmuş.

Uzayda iğne atsan yere düşmüyor, demek ki uzay çok kalabalık, demek ki uzaylılar var. Beyin bedava ♥

iki basamaklı bir sayı olmak üzere x kaçtır?

A)38
B)23
C)9
...
D)88
E)65

CEVAP: C şıkkı. Çünkü x iki basamaklı bir sayı olmak üzere.Yani daha olmamış. Big Grin

yeni sekme seçeneği olmadan önce ne kadar sabırlıymışım diye düşünüp bunun üzerinde yaklaşık 3 dakika falan kafa yordum.

Nihat orda açken benim burda boğazımdan bir lokma yemek geçmiyor
Ara
ZencefiL
Her sabah yataktan çıkmadan evvel, kaç dakikada hazırlanacağımı hesaplamaya devam edersem bir kaç sene sonra matematik profesörü olabilirim
Ara
ZencefiL
:yikildim: işte böleeeeeeeeee
Ara
YasSmin
hahahaha :lol: hepisi de süper bakalım benden ne çıkacak =D
Ara
ZencefiL
:yikildim: ben dahada bulamam sıra sendeBig Grin
Ara
YasSmin
50 yaşına da gelsen, doktorun "İğne mi istersiniz yoksa ilaç mı?" sorusunda iğneyi görmezden geleciksin.

Telefonun alarmini 1 saat boyunca erteleyerek her bir şeye geç kalmaktır genç olmak.

Tam geçtim derken kalırsın ve hayat sana acımasız yüzünü çevirir bir anda.

Her yeni ilişkide, istesen de istemesen de eski sevgiliden izler saklıdır.

Sokakta giyebildiğiniz mini etekleri hiç bir zaman okullarda giyemeyeceksiniz ve okul müdürlerine küfredeceksiniz.

Dile getiremediğimiz acılarımız ve büyük sorunlarımız var herbirimizin...

Üst komşunuzun insan olmadığını hafta sonlarında daha da iyi anlayabilirsiniz!

Twitter'da ergenlerin anlamakta zorlandığı en önemli konu: "neden 140 karakter?!".

Ortamda açılan ilk sigara paketinin otlakçısı bol olur.

Sabah öğle akşam damar şarkılar dinleyenlerin damarları kuvvetli oluyormuş, kalp krizi riskinden çok uzaklar.

İGDAŞ genel müdürlüğünde yapılan soğuk hava duaları kabul oldu ve sonuçlar bir sonraki doğal gaz faturalarınızda saklı.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,651 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 740 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 690 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 459 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 467 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:21 AM