:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
history
Kaprisli bayandan daha kötü bir şey varsa, o da kaprisli olduğunu kabul etmeyen bayandır.

Doğru tektir,teşekkürler.
Ara
ZencefiL
Otobüste bilmediği yeri size sorup cevabı aldıktan sonra sanki hiç size sormamış gibi hemen arkanızdakine tekrar soran teyzeye yavşak denir
:yikildim:
işte bu uyuz bi durum
Ara
YasSmin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kaprisli bayandan daha kötü bir şey varsa, o da kaprisli olduğunu kabul etmeyen bayandır.

Doğru tektir,teşekkürler.

tabi cnm ne deme istediğine göre çevirebilirsin zaten sözü Smile
Ara
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi cnm ne deme istediğine göre çevirebilirsin zaten sözü Smile
Tam bir dedektif,kutluyorum...İroni yapmak istemiştim...
Ara
YasSmin
Arasıra unutsamda kendi yazdığım sözü bilirim ben Smile
Ara
YasSmin
Bir kadın, erkeği rezil de eder vezir de eder şah da eder piyon da eder, fil bile eder. O kadar güzel oynar ki anlayamadan oyun biter

Twitter'dan sonra 140 karakterin sığdığı tek yer; İETT

Bende bitip tükenmeyen tweet olmasa, birde cana can katan o #ff olmasa, retweet olmasa ♫ Sen olmasan Follower, Ah bu Twitter çekilmez ♫♫

Tüm kadınlar seksidir, "alttan çıtçıtlı body" giyenler hariç..!

Bir kadının anatomisi = "Çok yakışıklı olursa çapkın olur, çok seversem üzer, çok severse sıkar, çok ararsa bayar, çok akıl...Paralı olsun"

"Temizlik imandan gelir - Can boğazdan gelir - Haydan gelen huya gider - Gelen gideni aratır..." - and they lived happily ever after!

"Kızım sana tweet atıyorum, gelinim sen retweet et, oğlum sen pokele, bacanak sen titreşim yolla, dünür sen....." - Kaynana Reloaded

"-Müsait değilim aşkm +Sen artık beni sevmiyosun -Ne alaka ya +Başka biri var dimi -Yahu işteym işte +Öleyim ben." - Hatrick yapan sevgili

Kaçan kovalanır - Uyku

"Dekolte giyene tecavüz edilir" diyen Orhan Çeker sözüm ona Fatmagül'ün yengesi Mukaddes'i kastettiyse, eyvallah!

Sevgili kadınlar; siyah saç üstüne röfle yapacağınıza, alın bir güvercin besleyin onu, ara sıra sıçsın kafanıza daha iyi!

Allah kimseye "hadi bini güydüy noyuy ebe übü" diye çocuk taklidi yaparak sevimli olduğunu düşündürecek kadar ağır bir aşk yaşatmasın!

Alıntıdır
Ara
ZencefiL
Volkan konak' la eve çıktım adama günlerdir su içiremiyorum. Içmem suyundan içmem oyy diyip duruyor .

‎'Çıkıyoruz ama sevmiyorum' ne lan ? 'Hamileyim ama bakireyim' der gibi

geçen düğüne gittim, nikah memuru; itirazı olan var mı? dedi. ben de, benim 'it'im razı değil dedim. ailecek düğünden kovulduk

"herkes farklı bir pencereden bakar hayata, buna saygım var.. ama bazı insanların camını çerçevesini indiresim geliyor"

uğurlu sayın var mı? diye soran kıza; var tabi.. haydi eller 118 33 yaaaani 118 33 dedim. başlamadan bitti aşkımız

Zamanda yolculuk yaptıracam desem, cam kenarına ben oturcam diye kavga eder benim yurdum insanım.. canım.:yikildim::yikildim:
Ara
ZencefiL
Kimseden LYS'de başarı beklemeyin. Zaten ilk 1 saat "Sorularda bi' ibnelik var mıdır lan acaba" deyip şifre çözmeye çalışarak geçecek. ♥

Kıza Ağustos ortasında "Elini sıcak sudan soğuk suya sokturmam aşkım.." deyince tokatı basıp kaçtı tabi ki, Sad((((

facebook'ta ilişki durumunu 'evli' yapıp, arkadaşlarını çocukları olarak kaydeden çiftlere soruyorum; tam olarak hayattan beklentiniz ne?

Duydumki unutmuşsun 'Kİ' yi ayrı yazmayı ♥

Kitap okuma oranı % 4,5 ama Televizyon izleme oranı %94 olan bir milletin, Nihat Doğan gibi filozofu olur.Saygılar ♥

‎118 33 reklamına küfretmek için 7 milyon insan aradıysa...
ve bu da şirkete 1.16 lira açılış ücreti ile yaklaşık 8 trilyon para kazandırır.
vay beeeeeeeee

Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.
Bir insan neden ve nasıl yukarı tükürür?

kuzu:çimlerde tek başına dolaşmak paha biçilemez...
kurt bunu beğendi...:lol::lol:
Ara
ZencefiL
hayat kelimesinin içinde bile "yat" geçerken benden çalışmamı bekleyemezsin herhalde bu hayatta."

S.ç.s nedir ya? Seni çok seviyorum demeye üşendiğiniz birini ne kadar sevebilirsiniz ki ?

Bir kızı facede hiç olmadığı kadar online görmeye başladıysanız ya sevgilisinden ayrılmıştır ya da... ya dası yok sevgilisinden ayrılmıştır

Derste güldüğümüzde ''Gülecek bi şey varsa söyle de hepimz gülelim ''diyen hocaya ''Fermuarın açık'' demeyi nasip et

Hoca: Süreniz 160 dakka. At 0'ı. Ne kaldı 16. 16 nerenin plakası bursanın. Tamam ilk sorunun cevabı B

Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde "arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi var ??

Tüm gün bilgisayar başında oturup"aşk istiyom ya"diyenle küçükken"ben kardeş istiyom ya"deyip anne babasının ortasında yatan aynı örgüte üye ♥:hahaha:
Ara
ZencefiL
oğluna püskevit alamayan aileden açıklama : " çocuğumuzun ne istediğini anlamadığımızdan ona istediği şeyi alamadık. yoksa paramız var"(d.bahçeLiden)

"ayrılalım " dedi "yakıyorum o zaman" dedim, "fotolarımı mı" diye sordu "yok kınayı" dedim. Giderayak g*t oldu ♥

yanlizlik, kolayi 2,5 litrelik şiseden tek başina içmek demektir,yada üşengenliktir. yada her ikiside olabilir orasini bilemem ♥

kiz: askim hadi lunaparka gidelim
erkek : kazik kadar oldun ne lunaparki
kiz : içimdeki çocuk sevinsin diye askim
erkek : hamile misin la ?

Yillardîr x'nin sosyalleşememe nedeni
bkz.
-hocam x'î ne yapiyoruz
+yanliz birakin o i*neyi

Fena sayilmaz,cunku sayi değil
:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,651 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 738 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 690 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 458 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 467 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:53 PM