:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
YasSmin
:lol: nabiiiiiim bilen sölüo Big Grin history Big Grin

Ya nabim qetesh geçen gün uyarıldık yine uyraılmayalım die çevirdim bende :lol:
Ara
YasSmin
Devam edelim ozaman böle beğeniliosa Smile
Ara
ZencefiL
et et Big Grin
Ara
YasSmin
Oradayım buradayım diye millete hava atan kişilerden öteki tarafta da "I am @ Sıraat Köprüsü" ile aynı performansı bekliyoruz

Bazı insanlar o kadar sahte ki, hayatı film şeridi gibi gözlerinin önünden geçse onu bile korsan izlerler

Ulaştırma Bakanlığı Marmaray projesinin Mete'nin burun deliklerinden geçeceğini açıkladı

Bir kadın için yalnızlık; beklentileri ile doğru orantılı bir süreden başka birşey değildir

Sadeleştirme işlemi rakamlardan ziyade insanlara uygulandığı takdirde çok daha verimli olabiliyor.

Ne Feng Shui ne Buda ne de Yoga, huzuru saçını boyatmayan kadının saçlarını izlerken buluyorum

"Şerefsizim aklıma gelmişti" diyen insanların cümlede kullandığı ilk kelimeyi çok ciddiye alıyorum!

Sevgili Turkcell, Vodafone, Avea; günde sevgili gibi 20 tane sms yollayacağınıza, yalnızlara sevgili dağıtsanız o kampanyalar tavan yapar!

"Seni Seviyorum" ziyadesiyle "Sıçtım Sıvıyorum"

Alıntıdır!
Ara
ZencefiL
Ulaştırma Bakanlığı Marmaray projesinin Mete'nin burun deliklerinden geçeceğini açıkladı

:yikildim::yikildim::yikildim: ahkıhkohkohkoh
Ara
YasSmin
Devam devam Smile
Ara
YasSmin
Kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır demiştim sana Aref, önce o elini indir

Miskinliğe inanmıyorum, ama pazar sabahı yataktan kalkamamak diye bir şey var abi!

Bir pazar sabahı ve yine o ses; "hiç ekmek kalmamış"

Abi seviyorsa gelsin konussun, bu hafta müsaitim

Her çıkan filmin oyuncularını konuk eden Beyaz Show adını Beyaz(perde) Show olarak değiştirmeli...

Yalnız bir kadın = Facebook - Nutella - Twitter - Nutella - Formspring - Nutella - Depresyon - Nutella - Biscolata Reklamı - Kapanış

Bazı insanlar var, onlar hep "bazı" sıfatından kurtulamayacak, öyle kalacaklar

Her başarılı süzme şerefsizin arkasında yaralı bir kalp vardır

Hava Durumu: İstanbul yer yer "ya şimdi montu alsam öyle elimde taşıcam, e almasak şimdi akşama serin olur, bilemedim" sağanak düşünceli

"Hiç ayrılmayacakmış gibi sev, asla birleşmeyecekmiş gibi ayrıl" -

Alıntıdır
Ara
ZencefiL
Yalnız bir kadın = Facebook - Nutella - Twitter - Nutella - Formspring - Nutella - Depresyon - Nutella - Biscolata Reklamı - Kapanış
:yikildim::yikildim:ahahahahaha

Her başarılı süzme şerefsizin arkasında yaralı bir kalp vardır
:Big GrinBig GrinBig Grin
kesinnnn

devam devamBig Grin
Ara
YasSmin
Aaaa sen iste yeter ki bebem Big Grin
Ara
YasSmin
Kompleksli erkekten daha kötü bir şey varsa, o da kompleksi olduğunu kabul etmeyen erkektir.

İlişki başlarında ağızdan düşmeyen L'amour un, zamanla L'ahavle ye dönüşümünü anlatan Fransız-Türk ortak yapımı duyguya aşk denir.

Kar yağışını izlemek mi daha zevkli yoksa düşmemek için penguen gibi yürüyen insanları seyretmek mi, karar vermedim?

Biten ilişkiden sonra erkek naz kapris çekme konusunda,kadın ise odun ve kütük yontma konusunda yüksek lisans yapmış olur

Aşk acısı çeken arkadaşım, şimdi dışarı çık ve 40 saniye dolaş! Bak bakalım bir şeyin kalıyor mu?

Otobüste bilmediği yeri size sorup cevabı aldıktan sonra sanki hiç size sormamış gibi hemen arkanızdakine tekrar soran teyzeye yavşak denir

Ve beklenen kar yağışı başladı. Hava sıcaklığı -4 derece. Yetkililer "yalnızları" dışarı çıkmaması konusunda uyarıyor!

Aslında bir farkımız yok, kedi gölünü görünce yara zannediyor, biz de gölün birini görünce aşk zannediyoruz...

"Yediği kaba sıçmak" diye bir tabir var... Bkz; Facebook'tan tanışıp çıkmaya başladığı kıza Facebook hesabını zorla kapattıran mal

Alıntıdır!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,651 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 738 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 690 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 458 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 466 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:35 AM