:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımasız Sözler :P
history
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman bırakma Big Grin
İçinde mantı varsa,asla bırkmam...:nono:
Ara
ZencefiL
pekiBig Grin
Ara
YasSmin
11833 yani 3+3=6, 8-1=7, 6x7=42, 42-1=41 Mhp'nin? Lan yoksa Devlet Bahçeli?

Erkek; ne giyeceğini 41 sn önce düşünen, polo yaka ile çizgili gömlek arasında gidip gelen, eve geldiği an çorap kokusuna dönüşen kabak

Kadın; daha geceden yarın ne giyeceğini düşünüp, 2 saat süren giyim ve makyajdan sonra eve geldiği an en ucube kıyafetlere dönüşen balkabağı

Telefonun mesaj kutusunda hiç mesajı olmayan bir sevgiliden daha tehlikelisi, göndermiş öğelerde de hiç mesajı olmayan sevgilidir.

Bu ülkenin 4 dakikalık reklam arasından çok 40yıllık bir dizi arasına ihtiyacı var.

Ten rengine uygun çorabın kaçınca anlaşılmaması gibi, çoğu kadının biten ilişki sonrası ruh hali asla anlaşılmıyor...

Bana Kadir deme, çünkü İnanır'ım..

Düşünüyorum, öyleyse unutamadım...

Kendi kafasında kurduğu senaryolarla, hayatının içine eden kişi; en iyi film, en iyi kurgu, en iyi oyuncu dalında and the Oscar goes to...

ben gemici düğümünü çözmeyi bayramlarda annemin sakladığı şeker poşetlerini açarken öğrendim.

Daldan dala atlayarak doğru ilişki bulmaya çalışanlar, defalarca açılmaktan asidi kaçmış kola gibi hiç kimseye tat vermezler.

Yıl olmuş 2011 "onu hala unutamadım" diyen arkadaşlarınız evinden alınır, temiz bir dayak atılır, aynı gün adrese teslim edilir.

Alıntıdır
Ara
YasSmin
Mantı deme mantı deme çok seviorum mükemmel bir lezzet o yaaa =D

Teşekkürler beğenmenize sevindim
Ara
history
Bu ülkenin 4 dakikalık reklam arasından çok 40yıllık bir dizi arasına ihtiyacı var.

İşte bu,dizi sonrası,sonraki gün ofiste koca koca kadınların dizi krtikleri öldürüyor beni...
Ay kız acıdım kadına,
of bayılıyorum,oğlana..
öldümü acaba...vs.
Ara
ZencefiL
Bana Kadir deme, çünkü İnanır'ım

Düşünüyorum, öyleyse unutamadım...

Kendi kafasında kurduğu senaryolarla, hayatının içine eden kişi; en iyi film, en iyi kurgu, en iyi oyuncu dalında and the Oscar goes to...

ben gemici düğümünü çözmeyi bayramlarda annemin sakladığı şeker poşetlerini açarken öğrendim.

offff yasooo koppttum yaaaaaaaa:yikildim::yikildim:
Ara
YasSmin
O zaman kopmaya devam =D
Ara
YasSmin
Turkcell, seviyorsan git konuş bence... Hep sms hep mms nereye kadar, açıl artık

Hayatta en sabit fikirli kişi annedir. Bkz; "-Anne cüzdanı çaldırdım +Belin açık dolaşırsan olacağı bu tabi. -Yahu paralar gitti +Belin..."

Şüphesiz ki, her kadın gece eski sevgilisinden çok yarın ne giyeceğini düşünür...

Rabbim herkese, Facebook kullanıcısına Twitter'ı anlatma sabrı versin. Amin!

Dünyanın en kısa hikayesi "1 saniye, açıklayabilirim..."

4.4 lük ilişki yoktur, ph değeri 5.5 lik kadın eli vardır, yumuşacıktır

Kıronun yanında aşk da yanar

Sanırım Müslümanlıkta paket programlar var > "Cumadan Cumaya Müslümanlar", "Bayramdan Bayrama Müslümanlar", "Cenazeden Cenazeye Müslümanlar"

Farklı bedenlere aynı kullanıcı ile oturum açıp kapatıyoruz. Sıkışınca da ctrl+alt+del ilişkiyi sonlandır!

"Peki" bütün küfürlerin anasıdır.

Alıntıdır!
Ara
history
4.4 lük ilişki yoktur, ph değeri 5.5 lik kadın eli vardır, yumuşacıktır

[SIZE=3]Balyoz etkisi yapar ph,5,5 ne diyosun sen....boğazın düğümlenir...[/SIZE]
Ara
Qetesh
Alıntı:Göle giren şemsiye açılmaz ama gölün biri kalbimize girince hayatımızı kabak çiçeği gibi açıyoruz...

Yanlış yazmışsın. Tongue
Alıntı:[COLOR="Blue"]
Asıl oyunculuk; uzun ilişki sonrası tekrar birini sevmeye çalışan kişinin, kendini bile inandıracak kadar profesyonelce gösterdiği çabadır[/COLOR]

Bide bu var..

Emeğine sağlık. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,651 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 738 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Maxi Sözler YasSmin 3 690 04-08-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 458 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 466 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:54 AM