:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devamı Az Sonra
ZencefiL
:yikildim::yikildim: busefer sen deil ben tercuman oldum aferm banaTongue
Ara
YasSmin
:lol:
Ara
ZencefiL
Yıl 2050 yeşilçamdan bi sahne; Senin annen bir hackerdi yavrumBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Afelim sana ben yokken tahtımı emanet etceğim birileri var demekki :lol:
Ara
ZencefiL
:hahaha: gözün arkada kalmasn
Ara
YasSmin
:pimp:
Ara
YasSmin
Damat prens bile olsa,, "sigortan var mı?" ya da "--sarayı benim uzerime yapıcan mı?" diye, bi sormalıydı gelin hanım bence.

Ben de normal insanlar gibi 23'de falan yatsam,hucrelerim yenilense,biyolojik saatim şaşmasa,çalar saate ihtiyacım kalmasa..

Bazen insan; 'Geçen gün bi kız tavladım' dediğinde gözlerinin içine bakıp 'la bi sktir git' diyecek birine çok ihtiyaç duyar.

Dışımdan bir ses diyor ki kalk yat .. Ulan annemmiş bende diyorum sesin dışarda ne işi var?

Bir olay anlatırken çok önemli bir kısma gelip 'ondan sonra' dememle 'onbir' diyerek atlayan arkadaşımı camdan attım . ♥

'Olum Bi rusça bilsem varyaaa off..kaçtane rus kızı tavlarım' diyen arkadaş; Ana dilin Türkçe kaç tane türk kızı tavlayabildin ? diyen arkadaşı ayakta alkışlıyorum =))

Facebook'ta arkadaşının "X kişisiyle ilişkisi var" iletisini görür görmez; o "X" kişisinin profiline dalmayan, bizden değildir.

Çocukken elektrikler kesildiğinde, odasında mum ışığının yansıttığı gölgelerle oynayan bir neslin hayal gücünü yok edemezsiniz.
Ara
ZencefiL
Bir olay anlatırken çok önemli bir kısma gelip 'ondan sonra' dememle 'onbir' diyerek atlayan arkadaşımı camdan attım . ♥

Facebook'ta arkadaşının "X kişisiyle ilişkisi var" iletisini görür görmez; o "X" kişisinin profiline dalmayan, bizden değildir.

:yikildim::yikildim: ayyyyyyy hepsi çok güzeL
Ara
YasSmin
O zaman afiyet bal şeker ossunn =))
Ara
ZencefiL
:ghost::ghost:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet Koptuktan Sonra Tv Basşlıkları EyLuLce 13 1,359 04-13-2022, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: wildfang
  20 yıl sonra kızımın kalbini çalacak o çocuk ZencefiL 32 3,749 12-27-2011, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,167 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  red edildikten sonra karizma yapmak :D AfrâsyâB 1 499 09-11-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Kıyamet koptuktan sonra basın manşetleri.. AsLı 6 798 06-14-2007, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:12 PM