:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devamı Az Sonra
ZencefiL
Yeni Kız İsteme Yöntemi : "Oğlumuz YGS'ye girdi kazanamadı . O kadar namusludur yani

Kibrit söndüğünde çıkan dumanı koklayıp, iç geçiren insan. yorgan altında o*urup, başını içeri sokarak kokladığını da biliyorum. yemezler:yikildim::yikildim:

Millet 650000000 pound'luk düğün yapıyor, ben o rakamı okumaya üşenip okumuş gibi yaparak atlıyorum. Hayat işte.

ki kelimeyle hayatınızı zindan edebilirim.

- Yarın pazartesi

Bana 'ışık hızı' nedir? diye sorsalar; cuma gününden pazartesi gününe geçiş anı der, konuyu kapatırım

Slm ben 1981'de bakkala diye çıkıp 30 yıl kaybolasım var diyen çoçuk, yeni geldim ne var ne yok, feyste yeniyim
isteyen eklesin:yikildim::yikildim: işte buna kop öl bayıl yaaaa:hahaha:
Ara
YasSmin
süper bunlar :lol:
Ara
ZencefiL
sondakine öldüm yaaa:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ZencefiL
İlk 2 sınavdan 20, 30 aldığı halde ''3.den 100 alsam hoca da sözlüme 90 verse geçerim'' diye hesap yapan öğrencinin yanında Polyanna bok yemiş.

3 günlük dünya dedikleri cuma, cumartesi, pazar olsa gerek.

Takıl sen popona göre."Nasıl bir slogandır ya ? Düşünsenize; - Ee ne yapsak totom ? + Tuvalete gidek kanka ♥:yikildim::yikildim:

Kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; Kız dediğin 1.60 -1.75 olacak... 1.85 kız mı olur ya... he bu arada 1,45 te olmaz o ne lan öle idda oranı gibi.

Neden moralimiz bozukken herkes
''sevgilinle mi tartıştınız'' diye sorar? Belki babam demirle dövdü nerden
biliyosun lan ?
Ara
YasSmin
Neden moralimiz bozukken herkes
''sevgilinle mi tartıştınız'' diye sorar? Belki babam demirle dövdü nerden
biliyosun lan ?

:lol: :lol:
Ara
ZencefiL
Kol saati kullanıyor musun? diye soran arkadaşıma ;"Hayır boynuma duvar saati asıyorum herkes faydalanıyor"dedim. Haketti bence

İsim vermek istemiyom ama Özge arkamdan konuşmuş.

Taner Tolga Tarlacı - Survivor:yikildim::yikildim:

Türkçe'yi böyle kazandık , phöyle qhayßedıyoRuz!

ne evlilik teklifi,ne tektaş pırlanta,ne de kaşıkçı elması . tüm kadınları mutlu etmenin tek bir yolu vardır; zayıfladın mı sen?:yikildim:

Coğrafya Sınavında '' Kuzey yarım kürede en uzun gece '' sorusuna, '' GERDEK GECESİ '' yazan öğrenci, Seviyorum Seni :hahaha:

Beni çok kırdın ." diyen sevgiliye, "Kırık değil çıkıktır o, kırık olsa duramazdın." dedim. Beni 26. kattan attı. Şu anda havadayım, birazdan yere çakılacam . Hakkınızı helâl edin.:yikildim:

Soyadlarını facede "Soyadımıyazmasamolurmu" yapanların annelerinden şüphe ettiklerini düşünmemek elde değil. O nasıl bi anne sevgisi Big Grin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
İlişkisi: Yok
Not: Gerekte yok
Dipnot: Olsa güzel olurdu
Yerin altı not: Hatta süper olurdu
Yerin yedi kat altı not: Aaaa petrol buldum yaşasın:yikildim::yikildim: öldümmmmm
Ara
ZencefiL
Sıradaki şarkı Murat Boz'dan nisan ve mayıs ayına geliyor; ''Bir öyle bir böylesin anlamadım, seni çözebilen alim olur.'':yikildim:
Ara
history
Karışık kuruyemiş tabağındaki badem, fındık ve antep fıstığını yer gerisini bırakırım. Bu kadar da seçici bir insanım

Kendimi yalnız hissediyordum,bunalımdan çıktım,:duh:
Ara
history
Yapılan bir araştırmaya göre; erkekler 7 saniyede bir cinsellik düşünüyormuş. ben hayatımda böyle saçma birşey meme

Bunu anlamaya çalışıyorum,yazıda veya bende bi eksik var...:bawling:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet Koptuktan Sonra Tv Basşlıkları EyLuLce 13 1,359 04-13-2022, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: wildfang
  20 yıl sonra kızımın kalbini çalacak o çocuk ZencefiL 32 3,749 12-27-2011, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,167 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  red edildikten sonra karizma yapmak :D AfrâsyâB 1 499 09-11-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Kıyamet koptuktan sonra basın manşetleri.. AsLı 6 796 06-14-2007, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:41 PM