:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimin Y?reginden Kimi Kovuyorsun!!
eRCi
Gidiyorsun ya bilmem ka??nc? kez… Bittim san?yorsun.. Yan?l?yorsun vefas?z?m.. Yan?l?yorsun…

Sen benim y?re?imde, ben istedi?im i?in g?zeldin.. Ben istedi?im i?in g?r?ld? onca r?ya.. Onca hayallere ben istedi?im i?in ev sahipli?i yapt? bu y?rek… Ben var ettim seni i?imde, ben y?celttim, ben… Ben istedi?im i?in senin g?zlerinde geldi baharlar?n en g?zeli, ben istedi?im i?in en mavi umutlar senin oldu… Sana geldi t?m yollar… <Kader> dedim sana… De?ildi vefas?z?m, kader de?ildi.. Ben istedi?im i?in koydu?un noktalara hep bir virg?l eklendi…

Ba? kald?r?yorum ?imdi asi sevdana, isyanlar?m diz boyu… Sana y?re?ime h?kmetme hakk?n? vermiyorum… Al?yorum elinden a?k?n kural tan?maz taraflar?n?, sana b?rakm?yorum hat?ralar?m?… Yoklu?um yakacak ya can?n? eskileri and?k?a, ben yanmayaca??m yoklu?unda… Ak?ll? adam?n i?i de?il a?k… Hep duygular?m h?kmetti hayat?ma… Art?k s?ra mant???mda… Orada bitiriyorum seni ?nce.. Can evinden vuruyorum seni, yoklu?unu umursam?yorum… Maske takmaktan da vazge?tim… Seni en u? noktada, beynimde bitiyorum..

Biliyorum ki ben var ettim bu a?k?… Seni kurdum ?nce hep akl?mda, sonra yaratt?m, ezberlettim y?re?ime… ?nce ince i?ledim nak?? gibi, var oldu?un s?rece var?m dedim… ?imdi yoksun.. Yokum… ?zin vermiyorum can?m? yakmana, bu hakk? tan?m?yorum sana.. Nas?l ba?latt?ysam i?te ?yle bitiriyorum.. ?imdi son kez an?yorum seni, son kez ka?amak dokunu?lar?n geliyor akl?ma ve y?z?me d??en sa?lar?m?n aras?ndan sana bakt???mda, ka?amak bak??lar?n? yakalad???m anlar? son kez an?yorum… Zorluyorum kendimi <hadi biraz daha hat?rla> diye… ?p??lerini hat?rl?yorum, ama eskiden hat?rlad???m gibi olmuyor, sadece hat?rlan?yor i?te s?z?m ona… Hissedilmiyor… Yap?yorum i?te, bununda ?stesinden geliyorum… Bitiriyorum… ?yle ki azar azar yok ediyorum benli?imde… Bir kadeh i?ki al?yorum masama, bo?uyorum seni…Can ?eki?lerini g?r?yorum ?imdi…. Diz boyu yard?m ?a?r?lar?n u?ulduyor kulaklar?mda…. Kurtarm?yorum… Bilmedi?in bir ?ey var, onu da ben hat?rlat?yorum… Kadehlerde bo?ulanlar, d?nemezler bo?anlarla ayn? masaya… ?l?yorsun i?te ve ben umursam?yorum…

Dedim ya, kafama g?re rast gele se?ip, t?m haklar?na el koyuyorum….

Kimin y?re?inden kimi kovuyorsun….

qqkp4.gif
w00w
Çok güzel... Yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A$KıMıN GünLüqü tatlı_cadı 26 1,172 04-12-2022, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Kimin yüreğinden kimi kovuyorsun… MaSaL 2 485 04-21-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Herşey Gelir, Geçer.Kimi mutlu etmiş ki keder? MeLeksi 2 463 12-23-2010, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: MasumSerseri
  En Çok Kimi Sevdin? hakan2796 2 594 07-07-2010, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kimi sevdimse olmadı... acemhe 2 401 05-06-2010, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:21 AM