:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A$KıMıN GünLüqü
tatlı_cadı
nasıl bu kadar savunmasızlığma düşman olabilirsin sen...nasıl bunca yaşanılanı...bunca çileyi görmezden geleyim diye kanıma karışırsın...ey aşk...neden kimselere olmayan ihtiyacımı o gelişiyle kapılarımı ardına kadar açana sunarsın...

neden kızayım ki sana...neden karşı koyayım ki kalbimin eriyen yanına...seninle yürümekten korkmadığımı neden söyleyemeyeyim hayatın ortakulağına...

seviyorum yeniden...seviyorum diriden...en taze hislerimi...saklanmışlığı değerli tüm duygularımı...emrine amade kılıyorum şimdi...

beni benden öyle bi al ki...ne akıl kalsın başımda bir yudum düşünceye teslim...

ne de hatırlarıma sığsın sensiz geçen her eksik nefesim...
Ara
tatlı_cadı
gelişlerinle değişirim...

hayatıma vurulan zincirlere tapan aklıma şaşar...sensizliğe dayanıklı ruhuma tebrıkler sunarım...kimselere veremediğim kadar ben veririm sana puslu sanılan...esrarlı gecelerde...

herkese inat...her yalnız kalınmışlığa düşman sevgiler büyütürüm kalbimin kapalı kapılar ardında kalmış rutubetli odalarında...ne kadar ıslak da olsa ellerim...aşkını ellerimle kaybedecek kadar dely değilim...

sen yeterki karış kanıma...geri kalınmış saatli gecelerime gelecek zaman ol...
çekebildiğim kadar bu hayattan...yani ne kadar hakkım varsa nefes almaya...

sensizliğime inat...ciğerlerime dol...
Ara
tatlı_cadı
gittin...
ama geride bıraktıklarına teslim ettin beni...her anıma esaret bıraktın çıktığın kapıları üstüme kapayan...her yanım sen koktu arınılmazca ve ben her yanıyla sen koktum...dayanılmazca...

gittin...
ve ben kandırdım kendimi...acısıyla kalkındırdım ve tekrar aşkına tutsak kıldım kimselere veremem sandığım kalbimi...

gittin ve ben...
her gece lanetli şiirler yazdım kalbimdeki açmazlara sığınıp...sevmek diye birşeyin olmadığı yalanına inandırmaya çalıştım sensizken başıma dar gelen yastığımda kendimi...ne kadar kaçtıysam aşkına döndüm ça.resizce...

gittin...
ama her gece yeniden geliyorsun...çünkü sen kokuyor başımdan aşağıya hayat...ve ben sen kokuyorum her korkuya inat...

seven...ayrılan...ama kavuşmaya beklentili yüreklere...
Ara
tatlı_cadı
kimsesizdi sensizliğim...

ve ben ikimizcesine yaşadım bu boşluğa inat...senin olmadığın kadar ben bıraktım aşkımıza ait duvarlara...kimselere diz çökmedi ruhum sen yokken...kimseler değemedi ucu yanık ve kırmızı rengi sıyrık yüreğime...

bize ait dizeler doğurdum en evcil duygularla...sensizliğe kilit vurdum en ağır uykularla...ama inandım her gündoğumunda senin gelebileceğine dair olan uçsuz bucaksız umutlara...sarılmak acıtmadı her gece ikimiz fikrine olan bağlılığa...

ve sen şimdi hiç olmadığın kadar bendesin...hep olacağın kadar içimdesin...

aşkın yeni cümlesi olduğundan bu yana noktası gelmez kalbimin...
Ara
tatlı_cadı
ne de çok yaşanılmazlık içindeyim sensiz...

ne kadar tenhayım hücrelerime...ne kadar da kalabalık bi yalnızlıkla cebelleştim sensizliğin her yanımdan damladığı o saat yönünün tersine işleyen gecelerde...

ve şimdi benimlesin...
ne basit bir adlandırma açıklayabilir sana olan koşumu...ne de ben seni böylesi basite indirgenebilir kılabilirim...kimselere veremem yaşam suyumu...

bir gün var, bir yerlerde...
ben senin sen benim, yalnızca gölgelerimize teslim olmayan...bir o kadar duygu dolu bir o kadar biz dolu bir o kadar candan...

bir gün var, bir yerlerde...
ne sen vazgecebileceksin benden...ne de ben kuraklığıma sağnak;ve dünyama sihir katan güzelliğinden ve kimselere veremediğim yaşam suyumdan...
Ara
tatlı_cadı
bilmiyorduk yalnızca ikimize ait olduğunu bir aşkın...

kendimizi arar olmuştuk sokak kıyılarında...bir bir denemiştik eşruha denk yürekleri...geceye inat beyaz sevdalar aradık kimselere görünmeden kuytularda...

eksik kalınmamıştı ikimizin ortaklığına...buna rağmen geciken yıllara şiddet dolu bakışlar bırakıyorduk...bizi birbirimize eksik kıldığı günler adına...ikimiz de birikmişliğimize yuva kalpleri arzuladık uzun soluklarda...

şimdi biz; sen bana ben sana ait kalıntılar oluşturmaya sözlüyüz...

şimdi biz sevdamız adına ayrılmış açık uçlu yarınlara sözlüyüz...

şimdi biz birbirimize...bize sözlüyüz...
Ara
tatlı_cadı
gelişinle açıldı gönlümdeki kilit...

tarifsiz sevinçler beslermiş meğer gizli kapaklı...ucunda sevdaya dair imkanları barındıran keskin yalnızlıklara düşman duygulara teslim ettin beni...ve ben esaretine böylesine boynu eğik; böylesine kabullenici ve sessizim günlerdir...

günlerce sensizliğe sabırlar dilemişim meğer tanrıdan...her gece yalvarışlarım destan olmuş yüreğime düşen alevlerin adı aşk olsun diye...kimseler açamamış gönlüme vurulan kilitleri...sen diye susmuşum...senli cümleler kurmuşum...

öylesine eksik geldi ki hayat artık yüreğime...öylesine büyük bir yaşanmamışlık var ki ikimize...bunun inadına dol damarlarıma...buna inat öyle sar beni öylesine ki ruhumu varlığınla donat ve senden başka hiç bir imgeye yer bırakma zihnimde...hatta öylesine ve öyle ki...ölümler hoşgelir bana artık...bu beden yalnız sensizliğe aciz...bu beden yalnız sensizken ça.resiz...

bu beden seninleyken eşsiz...
Ara
tatlı_cadı
seninleyken çözümlenir hayat...

aldığım nefeslere anlam girer ve ben sensizliğe ait ömürlere son veririm...yokluğunla geçen yıllara dayanıklı aklıma şaşar...kimselere tercih etmediğim yalnızlığımın celladı olurum...

her dakika biraz daha yanaşır ölüm korkusu...her dakika senli yılların bu denli erimeye tutsak oluşuna ağlar...seni yeterince yaşayamayacağımdan korkar ve seni her gün biraz daha fazla;biraz daha ölürcesine dilerim...

kimseler anlamasa da bendeki bu tükenircesine hızlı ve bir o denli hırslı tutkuyu...kimseler bilemese de bendeki sen dolu duyguyu...her çelişkiye her varolunmuşluğa ve her geç kalınmışlığa inat...

ben seni...yalnız seni dilerim...
ben seni...yalnız seni severim...
Ara
tatlı_cadı
kimseler anlamaz ki...

ben ne dersem o dillenmez akıllarda...herkes alabildiğine kendi olmuş yakınlarda...herkes bir ben olmuş kimsesiz yalnızlıklarda...belki bundan...belki bu ça.resizlikten tutuldum sana...

varsın olsun dedım bencilce...seni sevmek için nedenler araycaksa yüreğim varsın bununla sussun dedim kendimce...yıllardır beklemine özlemine teslim olmuş...günlerle gecelere köprü kurmuş yüreğim...varsın senin sebebini sensizlikteki kalabalıktan arasın dedim...

kimse bilmez olmuş aşkın agızlarda bıraktığı ıslak anlamı...kimseler ölemez olmuş sevdalar ugruna tekrar tekrar...ve öyle ki yaşamanın en güzel şey olduğunu bile bile ölüyorum seninle...

çünkü bizler yanlış zamanlara teslim aşıklarız...
kimseler anlamasın diye sevgimizdeki tılsımı...
birlikte ölürüz aşkımız adına ve...
sihrimizi bize saklarız...
Ara
tatlı_cadı
tek dileğim tek derdimdin...

senli yıllardan kesmediğim umutlarıma duyduğun saygıyla geldin bi gece ve...her gece tekrar tekrar geliyorsun yüreğime...sen dilediğim her yanıma bulaşıyorsun olanca gücünle...aşkı boca ediyorsun tepeden tırnağa sevgine dayanır gücüm kalmamacasına...

günümü geceme eşitlediğim zamanlara direniyorsun benimle...nefes almaktan daha hayati olmuş gözlerini içime doldurmak...sensizliğin keskinliğine dayalı sırtıma aşkının elleri dokunur olmuş nicedir...duygularımın gerilen kasları gevşemiş...yüreğinden akan sevginin dokunduğu bedenimde...

ne seni kaybetmek korkusu var bir damla...ne de kendimden yitmek...
tek dileğim olmuş gecelerdir...
senden önce rüya olanları...
senin gerçekliğinle izlemek...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimin yüreğinden kimi kovuyorsun… MaSaL 2 485 04-21-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  ben LeyLa OLmuşum Kimin Umrunda..Mecnun Çoktan Gitmişken... DarkLady 0 704 09-17-2008, Saat: 11:47 AM
Son Yorum: DarkLady
  kimin yüreginden kimi kovuyosun??? bidely 3 488 06-18-2008, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: bidely
  Bu kader kimin.. Elfida 6 573 06-04-2007, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: TutkuM
  KiMiN YüReÄžiNDeN KiMi KoVuYoRSuN..:: ÇiLeK 9 609 05-02-2007, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: sindy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:36 AM