:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensizlik Kaç Hece?
acemhe
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]
BC4EE897F0A94E67F2411ECCD527A.jpg
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]

Sensizlik Kaç Hece?
[/INDENT][/INDENT][/INDENT]
Sana yabancılaşma hali sensizlik! Senken siz olma hali! Sessizlik gibi! Ses dediğin bir çeşit gürültü ama kendinden türüyor sessiz! Demek kelimeler de insanlar gibiNokta.gif içlerinde en uç noktaları taşıyorlar.
Aklımın kıvrımları arasına yerleşipNokta.gif beni böyle karmaşık ve anlamsız düşüncelere sokan sensin ya da sensizlik!
Aşkın kenarına bir defa oturunca insanNokta.gif ayaklarını kalbin sularında çırpınca çocuklar gibiNokta.gif zor oluyor tek başına kalmak. Özlem denilen o yoğun duygu kaplıyor içini ve burunda tütmeye başlıyor sevgilinin teni…
Güneş doğana kadar süren bir sancı… Gecenin karanlığına eşlik eden ve kim bilir kaç tane içilen sigara… Ertesi gün havasızlıktanNokta.gif birikmiş sigara izmaritinden kötü kokan odalarda zar zor dalınan uykular… GeceNokta.gif hasret çekenlerin hem dostuNokta.gif hem düşmanı….
Bir yerlerde birileriNokta.gif başka senler için sensizlik çekiyor. BiliyorumNokta.gif hissediyorum. Gece yarısı sokağın sessizliğinde bir kibrit yanıyorNokta.gif karanlık bir odanın camında bir siluet görüyorum. Kim bilir hangi seni bekliyor?
Bekleyenler kendi aralarında ikiye ayrılıyor: Umudunu yitirenlerNokta.gif heyecanla bekleyenler! Belki de doğrusu şöyle olmalı: Beklemek iki kademede yaşanıyor; heyecanla beklemek ve umudunu yitirerekNokta.gif yine de beklemek!
Benim durumum daha farklıNokta.gif bekleyenlerden değilim. Yokluğunu kabullenip sensizlikle baş etmeye çalışıyorum. Bir de çok canım yandığında böyle sitem ediyorum.
Söyle söyle bitmiyor; SEN-Siz-lik! Yaşa yaşa çekilmiyor; SES-SİZ-lik!Candan Ünal[/INDENT]
Ara
history
Bekleyenler kendi aralarında ikiye ayrılıyor: Umudunu yitirenlerNokta.gif heyecanla bekleyenler! Belki de doğrusu şöyle olmalı: Beklemek iki kademede yaşanıyor; heyecanla beklemek ve umudunu yitirerekNokta.gif yine de beklemek!
Teşekkürler.
Ara
YasSmin
Beklemek iki kademede yaşanıyor; heyecanla beklemek ve umudunu yitirerekNokta.gif yine de beklemek!
Benim durumum daha farklıNokta.gif bekleyenlerden değilim. Yokluğunu kabullenip sensizlikle baş etmeye çalışıyorum. Bir de çok canım yandığında böyle sitem ediyorum.
Söyle söyle bitmiyor; SEN-Siz-lik! Yaşa yaşa çekilmiyor; SES-SİZ-lik!

Çok güzel bir yazı teşekkürler bizimle paylaştığın için...
Ara
acemhe
[INDENT]Okuyan gözlerinize sağlık... Smile

[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlik şehri * Candan Ünal acemhe 3 619 02-07-2014, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Sensizlik Şehri * Candan Ünal acemhe 9 760 01-10-2014, Saat: 12:24 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü: