:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxi Sözler
YasSmin
Hayat bir sınav anladık da bu kadarı fazla; öss, lgs, sbs, oks, ygs, lys, yds, dgs, aöf, kpss, kpds, ales, üds, tus, toefl...

Zamanda yolculuğu icat etsem annemin ilk diyeceği laf: "Varınca ara mutlaka!" olur..

Bim'e gidip le ekmek, le cola, le domates, le peynir aldım. Çok ucuza. haydi eller havaya; le le le sakine niye gittin kiler'e.

Acun yıllardır program düzenliyor,bu zamana kadar bu ülke için yaptığı en faydalı iş Nihat Doğan'ı bu ülkeden götürmek oldu.

Matematik dersinde Kaçıncı terim sorusuna "Fatih Terim" diye cevap veren arkadaşım, Canımsın.♥

Hastane kapılarında "Hürrem'in doğurduğu çocuk gelmiştir" yazmaz dimi?

Survivor'u sırf Nihat Doğan için izleyenler,toplanın Viyanayı feth etmeye gidiyoruz.

Sevgili Rtük,10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var

Dünyanın en güzel cümlesi "Seni seviyorum" diyorlar ya? Yalan... Dünyanın en güzel cümlesi "Elleme uyusun..."

"Her gün seni dışarda arkadaşlarnla görüyorum hiç ders çalışmıyosun"diyen akraba,sende hergn dışardasnki beni görüyosun.Çok net.

Alarm çalmadan uyanınca vicdan azabı çekiyorum. Sonra uyuyo numarası falan yapıyorum hani ayıp olmasın diye.

Sen hiç buzdolabından alıp heycanla açtığın dondurma kutusundan bezelye çıktığını gördün mü evlat?

"neReye qDi0oo0 bu qenÇLiK yHa .... SmileSmile" yazan arkadasımın nereye gittiginden haberi yok anlaşılan.

Ara
ask_sehidi
Alıntı:Survivor'u sırf Nihat Doğan için izleyenler,toplanın Viyanayı feth etmeye gidiyoruz.

son dakika niyat doğanı sokan akrebin beyin ölümü gerçekleşti Big Grin
Ara
YasSmin
Hahahaha Zencefil de yazmıştı bugün bunu Big Grin
Ara
ask_sehidi
ben uyuodum her halde o zman ondanda bişey kaçmıo ya Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karadenizden sözler :D ZencefiL 13 1,626 03-03-2012, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: Av.bey
  Acımasız Sözler :P YasSmin 61 3,438 05-09-2011, Saat: 05:02 PM
Son Yorum: YasSmin
  Sigara Paketlerine Yazılacak Yeni Sözler :D sun fairy 6 734 04-22-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: sun fairy
  Cellata Söylenen Son Sözler MaSaL 0 454 03-27-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Cellata Söylenen Son Sözler :d AfrâsyâB 1 462 09-11-2007, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:19 AM