:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nereden baksan imkansızdı aşkımız
ask_sehidi
gnahmsnvi6.jpg

Neresinden baksan nafile çabaydı sevdamız, imkânlar dâhilinde yürütmeye çalışıyorduk imkânsız aşkımızı.
Sen elit bir aşk istiyordun, ben “amiyane tabirle” seviyordum. Ne sen vazgeçiyordun, ne ben değişiyordum. Akıntıya karşı kürek çeker gibi seviyorduk sevdiğim, üstelik dibi de delikti kayığımızın hızla batıyorduk.
Sen Titanic filmindeki gibi bir aşk istiyordun, ben buzdağının görünmeyen yüzü gibi seviyordum. Göz göre göre çarpıyorduk, ne sen çığlık atıyordun ne ben dümen kırıyordum.
Sen yıldırım aşkı istiyordun, ben sırılsıklam seviyordum. Caddelerde akan yağmur suları gibiydik sevdiğim, yanlış zamanda ve yanlış yerdeydik. Bir fırtına süresince saltanat sürüp, fırtına dinince ilk mazgaldan aşağı dökülecektik.
Sen ölümsüz aşk istiyordun, ben ölümüne seviyordum. Neresinden baksan çıkmaz sokaktı sevdamız, Yolun sonuydu uçurumun başlangıcıydı, ne sen dengeni kaybediyordun ne ben dengemi yakalıyordum.
Sen göz önünde aşk istiyordun, ben körü körüne seviyordum. Geceyle gündüz kadar farklıydı aşkımız, Samanyolunda yürüyecektik hani, ay ışığı rehberimiz yıldızlar şahidimiz olacaktı, oysa güneşin ilk ışıklarıyla ne ay ne de yıldızlar kalacaktı.
Sen hijyenik bir aşk istiyordun, ben marazi seviyordum. Neresinden baksan hükümsüzdü aşkımız, son kullanma tarihi geçmiş ilaçlar gibiydik sevdiğm, kullanma talimatı yoktu bu aşkın, kendi kendimizi zehirliyorduk.
Sen destansı bir aşk istiyordun, ben şiir tadında seviyordum. Bir Atilla İLHAN şiiriydik sevdiğim, “Ben sana mecburdum bilemezdin, adını mıh gibi aklımda tutuyordum, büyüdükçe büyüyordu gözlerin, içimi seninle ısıtıyordum.
Sen güneştin ben kardan adam, o kadar keskin o kadar düzdü ki gerçekler, yaşamak için ayrılacak ya da ölmek için bir arada olacaktık sevdiğim.
Neresinden bakarsan imkânsızdı aşkımız…
Ara
ZencefiL
oooo süpermiş Smile yüreğine sağlık
Ara
ask_sehidi
tşkler.. Smile
Ara
YasSmin
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Akıntıya karşı kürek çeker gibi seviyorduk sevdiğim, üstelik dibi de delikti kayığımızın hızla batıyorduk.

Offff güzelmiş yaa Sad
Ara
ask_sehidi
Alıntı:Sen güneştin ben kardan adam, o kadar keskin o kadar düzdü ki gerçekler, yaşamak için ayrılacak ya da ölmek için bir arada olacaktık sevdiğim.

benim ne çok bu cümle hoşuma gitti
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yok Canım Bizim Aşkımız Asla Bitmeyecek MaSaL 3 541 04-21-2011, Saat: 08:57 AM
Son Yorum: deha
  kim nereden bilsin history 1 341 04-29-2010, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: acemhe
  İmkansızdı çünkü sevmek eski bir şarkıydı... acemhe 1 364 01-30-2010, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: history
  =>sen Ben Ve Askimiz<= Qetesh 9 532 09-27-2007, Saat: 05:56 PM
Son Yorum: Qetesh
  K?rler Sehrinde Ayna Satmaya Benzer Bizim Askimiz... eRCi 0 364 11-25-2006, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:27 PM