:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YasSmin&PerimSi Gece Ev Muhabbeti
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin tarz süper zaten tvdeki cimnastik hareketleri gibi
evet bayanlar hadiiii şimdi sağ elle sol ayak bileğini kavrıyosunuz sonra ...... Big Grin

bacaklar uzun olunca sığmıyo anca tutcan etcen. Ama olabiler hmmm sabah programlarına başlıyabilirim. Ebru Şallı'nın yanında falan yardımcı mı olsa napsam pilates yaparız hep beraber Tongue
Ara
sıla
yahu bakıyorum bakıyorum da perimsinin tam olarak nerde oturduğunu anlayamadım ben :yikildim:
Ara
# Pè®iM§ii #
Sıla ah bende bi bilsem nasıl oturmusum nasıl bi sekildir o annatcam ama Big Grin kısacası garibiz iste yaa Big Grin
Ara
YasSmin
Hahahahah Big Grin Perim Sandalyaye yan oturmuşta sandalye gözükmü kapatmışız ikimizde bacaklarla flana hahahaha Big Grin Bende iyice bakıyom nerde oturmuştu ki die bide ya Big Grin
Ara
sıla
ahahhhahahaaa :yikildim: annaşıldı uykuyla uyanıklık arasında kendimizi bilmez bi haldeydik diyosunuz peki Big Grin Big Grin
Ara
YasSmin
evveeeeet Big Grin Belli deil mi zaten gözler kapalı nerdeyse Big Grin
Ara
sıla
ya şu bayanlar gerçekten tuhaf ölüyoruz yorgunluktan ama yine de her şartta foto çekeriz :yikildim:
Ara
YasSmin
Çünkü damarlarımızda dolanıyor tuhaflık bizim suçumuz yok. Doğuştan yane hahahaha Tongue
Ara
sıla
yaptığımız ve yapacağımız tüm tuhaflıkların sebebi damarlarımızdaki asil kanda mevcut :yikildim:
Ara
sıla
gerçi ben fazla tuhaf değilim anemi var bende ondan sanırsam :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YaSsmin & PerimSsi bir Dostluğun Hikayesi .. # Pè®iM§ii # 27 1,964 05-31-2011, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Dun Gece Saat 3:30 blue_belial 16 1,358 03-01-2008, Saat: 01:13 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 03:54 PM