:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YasSmin&PerimSi Gece Ev Muhabbeti
YasSmin
dostpu.jpg

YasSmin & PerimSi

Ara
sıla
oooooo Allah muhabbetinizi arttırsın Big Grin enteresan bi muhabbet etme şekli Big Grin Big Grin oturuşunuz fln Big Grin Big Grin
Ara
YasSmin
Öle yayılarak oturamıoruz biz toplancaz illa Big Grin İşyerinde bütün gün sandalyede oturunca insan bacaklarını toplama ihtiyacı duyuyo Big Grin
Ara
ZencefiL
bizde mi çeklsek sılaaBig GrinBig Grin kopuşlarımızıı:yikildim:

güzeL fotoSmile
Ara
sıla
he çekelim valla balkabağını da alalım ama aramıza Big Grin Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Yirimmmmmmm Beeeee Yirimmmmm Canım Dostum Kardesim Herseyimsin Benim Smile

Tşk Ederiz Arkadaşlar Big Grin Ev Hali Napalım Gece Saat 5 Yol Yorqunluqu Uykusuzluk Mutluluk Hersey Karmakarısık Big Grin
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he çekelim valla balkabağını da alalım ama aramıza Big Grin Big Grin
ayyy onu alırsak bnm patronuda alalımmmmmmmmmmBig GrinBig Grin mıkteşemmm 4 lü :yikildim:
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öle yayılarak oturamıoruz biz toplancaz illa Big Grin İşyerinde bütün gün sandalyede oturunca insan bacaklarını toplama ihtiyacı duyuyo Big Grin

senin tarz süper zaten tvdeki cimnastik hareketleri gibi
evet bayanlar hadiiii şimdi sağ elle sol ayak bileğini kavrıyosunuz sonra ...... Big Grin
Ara
ZencefiL
Tşk Ederiz Arkadaşlar Big Grin Ev Hali Napalım Gece Saat 5 Yol Yorqunluqu Uykusuzluk Mutluluk Hersey Karmakarısık Big Grin[/quote]

ooooooooooohhh kebapp Big Grin
Ara
YasSmin
Yani bu garip sabah işe gitmiş bütün gün stres sıkıntı sonra kalkmış İst.a geçmiş akşam 8 de. 1 saat feribot beklemiş 1 sa rötarlı geçişle gece 1 buçukta inmiş. Ölmemişim Perim şükretmem lazım bu bünyeyle Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YaSsmin & PerimSsi bir Dostluğun Hikayesi .. # Pè®iM§ii # 27 1,964 05-31-2011, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Dun Gece Saat 3:30 blue_belial 16 1,357 03-01-2008, Saat: 01:13 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:55 AM