:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D??ler?m?zde Kaldi Sevdamiz
ÇiLeK
414526.jpg

G?k y?z? zifiri karanl?kken , pembe bir d?nyada el ele bu sevdan?n i?ineydik d?nyada el ele bu sevdan?n i?indeydik biz seninle ve hep birlikte olmakt? temennimi z. Pembe d??lerimiz vard?, i?inde sadece ikimizin bulundu?u. Bu k?sac?k a?k?m?zda en g?zel ak?amlar? en g?zel sevin?leri payla?t?k. Sevmeyi ??retin sen bana. Y?z?n g?lerken, i?inde mutlu olabilece?ini ??rettin sen bana. Y?z?n g?lerken, i?inde mutlu olabilece?ini ??rettin. Ya?aman?n seninle g?zel oldu?unu g?sterdin.

Sevdim ben seni , kimsenin sevemeyec e?i , can verip kan dahi olamayaca k kadar ?ok. Uykular?m?z? payla?t?k. Bir gece de?il gecelerce uykusuz kald?k sevdam?z i?in. Ben seni d??ledim hep ???l ???l g?zlerinle yan?mda. D?nyalara s??mayacak a?k?m?z? k???k y?reklerimize s??d?rd?k. Ayr? ge?en d?n?m?ze ya?anmam?? sayd?k. Hep birlikte olmal?yd?k biz , ?yle g?zel oluyordu hayat. S?zler verdik birbirimi ze , tutamayac a??m?z? bile bile. Bir sen s?z vermedin sigaray? burkamaya ca??na. Oysa her eline al???nda y?re?im han?erlendi benim. ?i?e?imdin sen , incinirsi n boyun b?k?l?r diye dokunmaya dahi k?yamazken ben , o seni zehirliyo rdu. Bir bunu anlatamad?m sana.

Ay?rmaya kalkt?lar bizi.kims e benim y?re?imi yakan sevdam? d???nmedi. Sensiz hayat yoktu, s?z vermi?tim sevdama , daha ?nemlisi sana. Ya?ayamazd?m , ikimizi i?ime g?m?p seni b?rakamazd?m. Ald?r?? etmedim kimseye , ayr?lmad?m senden. ??nk? ya?arsam , senin i?in ya?arsam ,sevdam i?in ya?ayacakt?m.

Ama sonra sen beni istemedin bana sevdam?n ta??yamayaca?? ?eyler s?yledin. Y?re?imi han?erledin. Benim kadar d???p “sevdi?im ne yapar?” demedin. ?imdi ise ayr?ld???n ikinci y?l?nda kara sevda oldu a?k?m?z. Sen beni unutmad?n, benim seni unutma gibi bir ?abam olmad? zaten .

Ama birlikte olmam?z i?in ?aba sarf etmemiz , d?nyay? hi?e saymam?z , bo?una. D??lerimizde kald? bizim sevdam?z. S?z?m?z? tutamad?k. Sevdam?z ve bir birimiz i?in ya?amad?k.

?imdi ikimizde ba?kalar? i?in ya??yoruz , sevdam?z da sadece i?imizde ya??yor.
Ben sana s?z vermi?tim , sevdamla ve seninle ya?ayaca??ma. Sen kendi ??kt?n hayat?mdan. Sevdam hala ya??yor. Bir g?n ?zerine ?imenler biti?inde yine ya??yor olacak sevdam. Beni ?ld?rd???n gibi onu ?ld?rmedin. Sevday? ?ld?rmek kolay de?il. Hi? ?ld?remesin ki zaten ..
Ara
sensizlik_ölüm
emeğine ve yüreğine sağlık
Ara
ÇiLeK
Senİnde Okuyan YÜregİne Saglik....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi T€k Seçeneğim KaLdı ''GiTm€K''... €BeRimSin 11 940 04-13-2022, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: wildfang
  Az Kaldı .. Gelecegim [Gülüme] eRCi 8 384 04-10-2022, Saat: 04:54 AM
  Nerede kaldı aşk!!!... murat1544 2 343 04-08-2022, Saat: 01:29 AM
  Nerede kaldı aşk!!!... murat1544 1 337 04-07-2022, Saat: 10:42 PM
  Benim sevdamla bu şehrin boğazı tıkandı kaldı... acemhe 0 376 12-02-2010, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:02 PM