:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi T€k Seçeneğim KaLdı ''GiTm€K''...
€BeRimSin
mor4785234mdqu1hi3.jpg
Şu an ne ağlamak, ne bir çığlık atmak, ne de elime geçen herşeyi fırlatıp
kırmak içimi rahatlatabilir!.. Belkide tarifi imkansız bu his, bende kalıcı olucak bilmiyorum...Kalmak ve gitmek adına iki seçeneğim olsaydı ki ben hep var olduğunu düşünmüştüm; kararım sonuna kadar kalmak olurdu biliyorsun...

Tek bir seçeneğim kaldı.

Gitmek...Gitmek...Gitmek...

Geride hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat bırakıp gitmek...Aynı şekilde yanımda hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat gotürüp gitmek...

Ben ''mucize'' denilen olayı sende öğrendim ve ona senle inandım.
Ve benim duyduğum mucizeler, insanın karşısına yaşamı boyunca sadece bir defa çıkabilir; bu şans bir defa verilebilir.Şimdi ''gitmek ne biliyor musun?

Şimdi gitmek, bu büyük mucizeyi büyük bir nankörlük ederek ayaklar altına almak!..
Şimdi gitmek, iki hayatı da alt üst etmek!..
Şu an bu yazdıklarımı okurkenki halini düşünemiyorum bile!..

Belki bana bir insanın aklına gelebilecek en ağır sözleri söylüyorsun.Belki en yıkıcı bedduaları ederek lanetler yağdırıyorsun...Eğer ki öyleyse ne kadar haklı olduğunu da biliyorsun.

Şimdi gidiyorum evet...Sana büyüttüğüm, bana göre benzersiz olan o sevgiyi kalbimin en derinlerine saklayıp ve bu kalbin bir daha sevebilme ihtimalini yasaklayıp gidiyorum...
Seni sevdiğimi bilmen seni ne kadar teselli edebilir ki ben olmadıktan sonra...
Ne önemi var ki bir gün aynı kalple, aynı kendim olarak döneceğimin!...

Seni ve Beni bitirdikten sonra...

Çok kırıldım çok sıkıldım...Tek başına bi aşk nası yaşanırdı ki çektim gittim...Sen ne yaptın koca bir hiç...Sormadın bile sadece sevdim seni dedin peki ya bu sevgi nerdeydi be canım bana bi türlü göstermediğin sevgi cidden nerdeydi?..Ben niye hiç hissetmedim?

Şimdi bana kızıyorsun seni yapayalnız bıraktım diye..Peki sen hiç düşündün mü beni ne kadar uzun süre yalnız bıraktığını...Yapamadım işte gücüm kalmadı ben yalnız yaşayamadım bu ilişkiyi,yükünü tek başıma omuzlarımda taşıyamadım çok ağır geldi...Hemde çok!..

Anlamıyor musun bitirdim seni kendi içimde..Herşey gibi senide yaktım şimdi küllerini boşuna deşme..Ne yararı olucak kavgalarımızın??Bu saatten sonra bizi kırmaktan başka neye yarayacak??..

Hala anlamıyorsun di mi beni...Çoktan kaybettin beni yokum artık...Benim hayatımda sen yoktun hiç olmadın ben kendim bi aşk büyüttüm ve o aşkı kendim bitirdim..Sen hiç olmadın ki aşkım...

Sadece gitmesini bildin sen hep kaçtın...Ama sevgi kolaya kaçmakla yaşanmazdı ki...Anlamadın...Bende artık anlamıyorum...Ne seni!..Ne sevgini!..nNe de yalan sözlerini..

O yüzden aşkım sen şimdi benim yaptığım gibi sadece git..Tek yapabildiğin güzel şey gitmek çünkü...
Ve sil beni!..
Firari Fırtına
Gitmek çözüm değil ....
Ara
€BeRimSin
Gerçeği fısıldıyorum
Gitmek çözüm değil
Kalıyorum!

SmileSmileSmile
ÇiLeK
Gitmek silebilmek kolay mı?hayatımdaki mucize olan insandan nasıl gidebilirim nasıl silerim yüregimden gidebilirmiyim?Gidemem gitmek istesemde yüregim sevgim gitmeme izin vermezz....

Teşekürlerr Smile
Ara
€BeRimSin
Ooooooooo Harikasın Hilal...Smile
Teşekkürler Benden sana..
history
Gitmek; bazen ,çaresizlik içinde tek çare gibi....
bazende, kolaycılık.....

Güzel bir konu, güzel bir sunuş...teşekkürler.
Ara
BeLaLiiM
Çok kırıldım çok sıkıldım...Tek başına bi aşk nası yaşanırdı ki çektim gittim...Sen ne yaptın koca bir hiç...Sormadın bile sadece sevdim seni dedin peki ya bu sevgi nerdeydi be canım bana bi türlü göstermediğin sevgi cidden nerdeydi?..Ben niye hiç hissetmedim?

Cok Saol arkadasiim
Ara
€BeRimSin
Beğenize Sevindim..

Sevgiler..
gULSHEn
Sadece gitmesini bildin sen hep kaçtın...Ama sevgi kolaya kaçmakla yaşanmazdı ki...Anlamadın...Bende artık anlamıyorum...Ne seni!..Ne sevgini!..nNe de yalan sözlerini..

O yüzden aşkım sen şimdi benim yaptığım gibi sadece git..Tek yapabildiğin güzel şey gitmek çünkü...
Ve sil beni!..

Mükemmellllllll çok beğendim Sad yüreğine sağlık
Ara
€BeRimSin
Teşekkür ederim...

Sevg..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Az Kaldı .. Gelecegim [Gülüme] eRCi 8 381 04-10-2022, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: wildfang
  GiTm€ ÖLüRüm...! €BeRimSin 8 404 04-09-2022, Saat: 04:25 PM
  Nerede kaldı aşk!!!... murat1544 2 340 04-08-2022, Saat: 01:29 AM
  Nerede kaldı aşk!!!... murat1544 1 336 04-07-2022, Saat: 10:42 PM
  Benim sevdamla bu şehrin boğazı tıkandı kaldı... acemhe 0 372 12-02-2010, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:21 PM