:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayallerim Sana Emanet . . .
Hasretiim
Ey gözü yaşlıvirgs.gif gönlü yaslı KADIN… Yakıştırma yaşları gözlerine… Son kırıntısına kadar süpür benden kalan ne varsa haykır atma içine her şeyi söndür o sigarayı artık... Sevinçleri giydiremesem de üzerinevirgs.gif soyun hüzünlerini… Anlayamadığın küskün endişeleri at içinden…

Yine de sevdiğim de bana… Ağlat beni yüreğinle… Öldür gözlerinde her neysem… Zindanlara at… Bırak hastalıklı sevdaları rüzgarımavirgs.gif hummalı gecelerin kabuslarında adımı unut… Çılgınca bir öfkeye tutul… Yıldırım hızı ile koşarken senden uzak yollaravirgs.gif hasreti öğren… Bitkinliğini unut… Gecenin karanlığında yüzümü geçir her yıldızdan… Acılarımı içtikçe sarhoş ol… Bambaşka biri ol o vakit… Kendinden geç… Emin olunca gittiğimdenvirgs.gif hayatından vazgeç gözlerim için… Bu senden istediğim son şey olacakvirgs.gif unutma!

Hayır… Hayır… Her şeye inatvirgs.gif hiç aralıksız sev beni asırlarca…

Kıyamam sana iki gözüm… Yüzünü çevir banavirgs.gif güneşin ben olayım… Yüreğinin sesini dinle… Hayallerim sana emanet… İnkar et yokluğumu… Çare yokvirgs.gif kaçış yolu yok gönlünün deli eşkıyasıyım ben… Kirpiklerini arala firarımavirgs.gif kahve gözlerinin sislerinde hayallerimi yaşat… Yok oluş zehrimevirgs.gif panzehir olsun büyülü sözlerin… Yoktan var et benivirgs.gif kendine bağışla günahlarımıvirgs.gif sevaplarımıvirgs.gif yarınlarımı… Hiçliğin sancısında gecelerine doğmalıyım… Ertelenmiş düşlerini yaz özlemlerime…

Sevmek suçuyla tutuklu kalayım cümlelerinde… Tükenişlerim damarlarında dolaşma sebebim olsun… Kör olası kalbim dursa da zamansızvirgs.gif gözlerinin değdiği her yerde yaşat beni… Her gece üzerine yıkılsa da yıldızlarvirgs.gif karanlıkların beşiğinde uyut yokluğumun sancılarınıvirgs.gif akıt yıldızları hüzün gözlerinden… Dökülen düş yapraklarına varlığımı ekle inadına…

Karanlıkları delen bir ıslık olsun şarkımız dudaklarında… Uzayan yaralı gecelerin sabahında güneşsiz kalsan da kapatma gözlerinivirgs.gif umutla ufka bak… Adressiz mektuplar yazvirgs.gif yüreğinle mühürlevirgs.gif savur zamana… Kimsesiz kız çocuklarının ilk gülümseyişi olsun dudaklarındavirgs.gif kucakla onlarıvirgs.gif yüreğine sar ben gibi… Uçuşan saçlarını parmaklarınla tara…O masum kız çocuğu gülüşlerine değdir dudaklarını… Değdir de gönlümü sevindir…

Şimdi susmak yok bitimsiz özlemlere… Karanlıklara boyun eğmek yok kesinlikle… Yokluğumla vurulup yere düşsen devirgs.gif yaşam sürüyor sevgili…
Hayallerim emanetindirvirgs.gif çıplak ayaklarımla yüreğinin sahillerinde yaşat beni…
şiirlerinle hayat bulayım ey sevgili sana sesleniyorum!
Nerdesin?
Sana bir şiir yazmak isterimvirgs.gif dinler misin benivirgs.gif sesime kulak verir misin?
Tamam o zaman dinle...
Seni yazmak istiyorum bu şiire ey sevgili
Kahve rengi gözlerinivirgs.gifsevginivirgs.gif
Seni anlatmak istiyorum beceremiyorum
Bu sefer aşkımdan bahsedeyim sana ey sevgili
Olmuyor olmuyor anlatamıyorum
Cümleler bile yanaşmıyor seni anlatmaya
Bir ses ver yardım et seninle başlayan
Bu şiiri seninle bitireyim ey sevgili…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 408 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 461 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 339 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 747 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 326 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:47 PM