:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni sensiz düşünme!!
sıla
bulutlar.jpg

[SIZE="4"][COLOR="Purple"]BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME.

O benim sevgilim çünkü elele beraber yürüdüğümüz hiç sonu olmayan bir yol var.

O benim nefesim çünkü o varlığını bildim bileli nefes almaya başladım ve o olmadığı zamanlarda nefes alamıyorum. Aldığım nefese bile onu sığdırıyorum.

O benim ömrüm çünkü geri kalan bütün günlerim O'nlu ve O'na ait.

O benim erkeğim çünkü o bana sahip çıkıyor, seviyor, koruyor, kolluyor ve himayesini üzerimden hiç eksik etmiyor.

O benim kocam çünkü beraber uyuyup beraber uyandığımız vakitler de az değil. Utanıp çekinmiyoruz biz birbirimizden. Sadece süslü püslü güzel değil, her halimizi biliyoruz ikimiz de.

O benim ailem çünkü bir derdim, sıkıntım olduğunda ilk ona koşuyorum. Hani kim giderse gitsin aile kalır yanında derler ya o da ne olursa olsun yanımda hep benim ve ben de onun tabii.

O benim dünyam çünkü tüm yaşantım O'nun ve O'na bağlı değerlerin üzerine kurulu. Dünya bizim etrafımızda dönüyor.

O benim mutluluğum çünkü yüzümü en kötü anlarımda dahi olsa güldürebilen tek insan o. Onu mutlu etmek kadar güzel bir şey yok.

O benim canımın içi çünkü sadece kalbimde değil canımın da içinde, tüm hücrelerimde hissediyorum onu. Canımın taa içinde...

O benim öbür yarım çünkü birbirimize ne kadar çok benziyorsak bir o kadar da zıttız. Eksik tüm yanlarımı onda bulduğum kadar bir o kadar da bana benzeyen tek kişi.

O benim canım çünkü ben O'yum, O da ben. İçimden O'na ait olmayan bir harf geçmiyor.

O benim HER ŞEYİM. Her şey işte. Yok bunun ötesi. Anlattıklarımdan, dilimin döndüklerinden de öte HER ŞEY'den daha fazla bir şey, tanımlayamıyorum onu. Her şeyim o benim.

ve

O BENİM!

Sadece benim.

Tıpkı benim sonsuza kadar ona ait olduğum gibi.

Beni sensiz düşünme.
Seni bensiz hiç düşünme.[/COLOR][/SIZE]
Ara
asi_ve_mai
gerçek bir aşık aslında HERŞEYİM dediği zaman...
içerisinde olup biten ne varsa...
aslında söylemek istedikleri her neyse...
bu yazı işte o...
emeğine sağlık can sıla...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 439 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,551 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 324 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 604 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,055 04-09-2022, Saat: 08:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:15 PM