:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beni sensiz düşünme!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bulutlar.jpg

[SIZE="4"][COLOR="Purple"]BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME.

O benim sevgilim çünkü elele beraber yürüdüğümüz hiç sonu olmayan bir yol var.

O benim nefesim çünkü o varlığını bildim bileli nefes almaya başladım ve o olmadığı zamanlarda nefes alamıyorum. Aldığım nefese bile onu sığdırıyorum.

O benim ömrüm çünkü geri kalan bütün günlerim O'nlu ve O'na ait.

O benim erkeğim çünkü o bana sahip çıkıyor, seviyor, koruyor, kolluyor ve himayesini üzerimden hiç eksik etmiyor.

O benim kocam çünkü beraber uyuyup beraber uyandığımız vakitler de az değil. Utanıp çekinmiyoruz biz birbirimizden. Sadece süslü püslü güzel değil, her halimizi biliyoruz ikimiz de.

O benim ailem çünkü bir derdim, sıkıntım olduğunda ilk ona koşuyorum. Hani kim giderse gitsin aile kalır yanında derler ya o da ne olursa olsun yanımda hep benim ve ben de onun tabii.

O benim dünyam çünkü tüm yaşantım O'nun ve O'na bağlı değerlerin üzerine kurulu. Dünya bizim etrafımızda dönüyor.

O benim mutluluğum çünkü yüzümü en kötü anlarımda dahi olsa güldürebilen tek insan o. Onu mutlu etmek kadar güzel bir şey yok.

O benim canımın içi çünkü sadece kalbimde değil canımın da içinde, tüm hücrelerimde hissediyorum onu. Canımın taa içinde...

O benim öbür yarım çünkü birbirimize ne kadar çok benziyorsak bir o kadar da zıttız. Eksik tüm yanlarımı onda bulduğum kadar bir o kadar da bana benzeyen tek kişi.

O benim canım çünkü ben O'yum, O da ben. İçimden O'na ait olmayan bir harf geçmiyor.

O benim HER ŞEYİM. Her şey işte. Yok bunun ötesi. Anlattıklarımdan, dilimin döndüklerinden de öte HER ŞEY'den daha fazla bir şey, tanımlayamıyorum onu. Her şeyim o benim.

ve

O BENİM!

Sadece benim.

Tıpkı benim sonsuza kadar ona ait olduğum gibi.

Beni sensiz düşünme.
Seni bensiz hiç düşünme.[/COLOR][/SIZE]
gerçek bir aşık aslında HERŞEYİM dediği zaman...
içerisinde olup biten ne varsa...
aslında söylemek istedikleri her neyse...
bu yazı işte o...
emeğine sağlık can sıla...