:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkı anlatamam size ısrar etmeyin!
MaSaL
"Bana özlemini anlatvirgul.gif düşlerini anlat" demek haksızlık. Susmakla sözün gümüşü yerinevirgul.gif sükutun altını olayım istedim. Geceyi örttüm üstümevirgul.gif rüzgarı bağladım sabrıma.. Dizginlerinden boşanmış terli atlar gibi gelirim sana. Sözcüklerimden sen anlarsınvirgul.gif gizlendikleri sur oyuklarınıvirgul.gif kuytu köşeleri sen bilirsin. Ya hep suskun kalayımvirgul.gif yada git konuş onlarla...

Her aşk akıl ötesivirgul.gif gerçek üstüvirgul.gif yaşamla rüya arasında bir yerde yaşanır. Sabırla dağlar delinirvirgul.gif kırk ayrı gözeden sular taşınır kalburla... Dünyanın en güzel kızı sevgilinizdir . Bakışlarıvirgul.gif gülüşleri paha biçilemez servettir. Esen yeldenvirgul.gif uçan kuştanvirgul.gif yerdeki karıncadan sakınırsınız. Bütün korkularınızvirgul.gif sevinçlerinizvirgul.gif rüyalarınız çivisinden çıkmıştır. Koşa koşa gecelerinize gelirler. Sokaklar başkadırvirgul.gif insanlar başkavirgul.gif ağaçlar başkadırvirgul.gif denizler başka...

Her şeyin rengi birbirine karışmıştır. Bütün güzellikler sevgilinize benzer. Karanfil kokulu çay tadıvirgul.gif ağlardaki gümüş pırıltılı lüferlervirgul.gif bütün çocukların gülüşlerivirgul.gif sonbahardan kırmızlar toplayan gürgen yapraklarıvirgul.gif bütün güzellikler... Her şey birbirine karışmıştır. Ayıramazsınız...

"Bana düşlerini anlatvirgul.gif sevgini anlat bana" demek haksızlıktır. Aklınız karışırvirgul.gif anlatmak istediklerinizi bir sıraya sokamazsınız. Hem öpmeyi istersinizvirgul.gif hem kokusunu ciğerlerinize dolu dolu çekmeyi. Yeşili iptenvirgul.gif kazıktan kurtulmuş deli ve ıssız ormanın ortasında bir göl olmalıdır. Kımıltısız sulara güneşinvirgul.gif bulutların ve ağaçların gölgesi düşmelidir. Bütün güzel fotoğraflardaki küçük iskeleye gidersiniz. Elivirgul.gif avucumun içinde kırmızı başlı saka kuşuvirgul.gif yüreği bedenini terk edecek kadar kıpırtılı... Sarılıp incecik belinevirgul.gif sarılıp tülden tenine teknenin en güzel yerine bırakırsınız usulcacık. Halatı iskeleye attıktan sonra dünya bitmiştirvirgul.gif Zaman durmuştur... Yaşadığınız ülke kaf dağının ardıvirgul.gif başka bir gezegen olmuştur. Güneşvirgul.gif gölvirgul.gif ormanvirgul.gif bulutlar gerçekliğini; tepeden tırnağavirgul.gif yaşamın sadece size bir kez sunduğuvirgul.gif ömrünüzün en tatlı sarhoşluğu içinde yitirmiştir. Yüreğinizdekiler dışında hiç bir şeyi duyamazsınızvirgul.gif göremezsiniz ve dokunamazsınız...

" Bana düşlerini anlatvirgul.gif aşkını anlat" demek haksızlıktır. Sözcüklerle aşkı anlatamazsınız. Aklınızdan milyonlarca yıldız kayıp geçer. En yavaş akanlardan üç beşini yakalayıp kelimelere yapıştırabilirsiniz. Bütün çabanız boşunadır. Daha sevgilinizin kulağına fısıldamadan solacaklardır. Siz en iyisi O'na gidin. Bakışlarından akan şiirleri toplayın. Sesinden dökülen yağmurlarda ıslanın. Saçlarından süzülen rüzgarları dinleyin. Aklınızda biriktirdiğiniz bütün sözcükleri sokaklara savurunvirgul.gif kentin en yüksek binasından...

"Bana sevdanı anlatvirgul.gif aşkını anlat" demek haksızlıktır. Öksüz çocuklara annesini sormak kadar acımasızca... Zemherinin en acımasız ayazına uyandırmaktır sabahı. Kuşları dallara bağlamakvirgul.gif saatleri baharlara kurmak... Israr etmeyinvirgul.gif anlatamam...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 605 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime DarkLady 4 305 04-13-2022, Saat: 03:20 AM
  **Aşkı Gördüm Geçenlerde** MasaL_perisi 5 596 04-11-2022, Saat: 04:30 PM
  Aşki Gördüm Geçenlerde!! ÇiLeK 1 362 04-11-2022, Saat: 12:00 PM
  Tek Bir Cümle Bana AŞKI anlat:?? experiance 15 1,126 04-10-2022, Saat: 10:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:33 PM