:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime
DarkLady
Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime

Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime..O zaman Da Nedense Aşklar Birden Çok Değerli Bir Elmas Olup Çıkıyordu..Sevgiyi Anlamak İçin Önce İhaneti Anlamak Zorundaydı İnsan..Ve Hayatında İki Kişiyi Unutamazdı İnsan.Biri Aşık Olduğunuz Adam;Öteki Sizi Aldatan Erkek.Biri Adam,Biri Erkek Olurdu.Çünkü Aldatana Adam Diyemezdiniz.Sizi Aldatanı Adam Yerine Koyamazdınız Artık!

Bunca Yaranın Sonunda Yeniden Aşık Olmanız İçin Ya Sevgiyi Anlamanız Yada Nefreti Yenmeniz Gerekirdi. Zaten İkisi de Aynı şeydi. Aldatılmak... Ah Ne Kötü şeydi. Birlikte Olduğun,Belki De Bunca Yıl Beraber Yaşadığın,Yıllarca Sakladığın Bedenini Tereddütsüz Ona Verdiğin Ve Sanki Kutlama Yaparmış Gibi Çılgınlarca Seviştiğin İnsan,Belki İlk Aşkın Seni Aldatmıştı.Kabul Et,Korktuğun $Ey Başına Gelmişti.O,Aşık Olduğun Adam Senden Daha İyisini Bulmuştu.Belki De Senden Daha Çirkinine Vurulmuştu O Şıpsevdi,Kırılgan Kalbi.Her Neyse,Ne Önemi Var Ki Güzel Yada Çirkin Olduğu.Sonuçta Ona Aşık Olmuştu.Artık Seni Değil Onu Düşleyecekti.Sana Sadece Ağlamak Kalırdı.Sadece Ağlamak.

Hesap Soramazdın Ona. Asla Sordurtmazdı.

Ancak Her$Eye Rağmen Hayattan Umudunu Kesmemen Gerekirdi.Kesmemen Gerekiyordu.Çünkü Yaralarını Sarmalıydın.Çünkü Gün Gelecek Körelmiş Eski Duyguların Yeniden Oluşacak,Kır Bahçelerinde Yine Delice Koşma Hevesi Doğacaktı İçinde.Yine Öpüşürken Sanki İlk Gibi Titreyecektin.Yine Toz Pembe Hayallere Dalacaktın.Yine Sarılarak Uyuyacak Ve Bazen Çocuklar Gibi Hüngür Hüngür Ağlayacaktın Mutluluktan.Sonra 'O' Gelecekti Aklına.İhaneti Gelecekti.Seni Aldattığı Gün,Seni Aşağıladığı Gün Gelecekti Başka Aşkla Dolmuş Aklına.Ve İlk Gün Ki Acı,Keder Ve Aşk Dolacaktı Kalbine.Boğazına Birşey Takılacaktı.Yutkunamayacak,Konuşamayacaktın.Sadece Düşünecektin.Sonra Yine O Sinir Krizi,Yine Ağlamak Ve O Günü Baştan Yaşamak.İşte Böyle...Olay Bundan İbaretti.
3_5 Gün Sonra Unutacaktın!
Hayır Ne 3_5 Günü,Saçmalama!Baksana Aradan Kaç Sene Geçmişti Ve Hala Kapanamamıştı Bazı Yaraların.Sonra Biri Çıkmıştı Karşına..Doğru İnsan..Ama Yine De İnsan Yara Almış Bir Kere.Her An Gitti,Terketti,Aldattı Duygusuyla Yaşanmazki Hayat.Sonra Anlayacaksın Zaten Seven Kişi Aldatmaz,Hak Eden Adam Başkasına Bakmazdı.Sonraları Yalvarırdın Allaha Ne Olur Onu Alma Elimden Diye..Ağlayarak Dua Ederdin.Sonra Yine Öteki Kahpe Gelirdi Aklına,Yine Yalvarırdın Allaha.Ama Bu Sefer Unuttur Bana Bu Anıları,Sil Onu Kalbimin Derinliklerinden Diye..
Ve Gün Gelirdi Unuturdun.Ona Olan Aşkın Bitmiş,Sadece Kinle Karışık Nefretin Kalmıştı Avuçlarında..Ah Şizofren Aşkım Derdin,Ah Şizofren Aşkım Nasılda Kanmışım Sana.Nasılda Tapmışım Sana.Anılarınız Gelirdi Aklına Yine.
İlk Kırlarda Koşuşunuz,İlk Kavganız Gelirdi.Nasılda Kıskanırdı Seni..
Hatırlıyor Musun Kalbim,Seni Seven Bir Çocuk Vardı.Nasılda Kızmıştı Ona..Yakalamış Ve Delice Dövmüştü.Sonra Da Sana Sarılıp Ağlamıştı Seni Kimseyle Paylaşamam Diye.Seni Sevmiş,Bağrına Basmış Ve Doyasıya Yaşamıştı Seni.
Sonra İlk Tokadı Gelir Aklına.Yüzüne Değil Kalbine Atmıştı O Tokadı.Sen Öbür Odada Ağlarken O İçerde İçmişti.Sana Attığı Tokat Onunda Bağrını Yakıyordu Sanırsam.Gelmişti Yanına,Usulca Eğilip Kulağını Seni Sevdiğini Fısıldayıp Af Dilemişti.Sense Affetmiştin,Boynun Büküktü,Seviyordun Çaresizdin Ve Ona Mahkumdun Çünkü..
Sonra O Geçici Toz Pembe Günler Başlamıştı.Her Gün Aşkınızın Yasak Bahçelerinde Tur Atıyordunuz.Yasakları Çiğneyip Aşkı Tadıyordunuz.Seviyordun,Seviliyordun..Sonra Büyü Bozuldu Yine.
O,Yüzünü Bile Görmediği Başka Bir Sese Aşık Olmuştu.Artık Uyurken De Sarılmanı İstemezdi.İşte Artık Onun O Sıcak Nefesine De Veda Ederdin O An.İşte O An Kovulurdun Onun Dünyasından.Her Gelen Telefonla Senden Usulca Af Diler Gider Onunla AŞK Yaşardı.Senden Af Dileyerek Yataktan Kalkıp Ona Giderdi.Onun Sesine Aşık Olmuştu Telefondaki..Sonra Da Yüzüne.İlk Başta Umursamamı$Tın Bu Masum Telefon Arkada$Lığını.Ama Artık Engelleyemiyordun.Geceleri Onun Kapısını Çalardın.Işıklarına Bakardın;Açıktı.Oysa Kapıyı Açmıyordu.İşte O Zaman Anlardın.'O'nunla Birlikte.Yine Kovulurdun Onun Dünyasından.
Sonra Bir Telefon Gelirdi Ondan.Koşardın Onun Yasak Bahçesine.Sevişirdin Delice.Onu Hayal Ederdi Hep.Sense Onun Seni Hayal Etmesini Hayal Ederdin..Bi Anlık Unuturdun Acılarını,Kederlerini.Onunla 3_5 Saatte Onun Eskisi Gibi Sana Aşık Olduğuna İnanırdın.O Da İnandırırdı Seni.İkinizde Rol Yapardınız Yani.O Aşık Rolü,Sense Ona İnanmış Rolü.Sonra Çeker Giderdi Usulca.Günler Geçer Ve Sen Onun Gelmesini Beklerdin.O İse 'O'nunla Tadardı Aşkı.O Kadar Severdin Ki Onun Metresi Olmayı Bile Tereddütsüz Kabul Ederdin.Aşkını Paylaşırdın Başka Bir Bedenle.
Sonra Uyanırsın..Evet Bak Yine Aklına Gelmişti O Aldatan Erkek.Kalkarsın Yerinden,Banyoda Başka Bir Ten.Seni Seven Adam.Sevdiğin Adam.Bir Yanda Sevdiğin Adam,Bir Yanda Unutamadığın Erkek...

Şimdi O Dönse Ne Yapardın Bilemezdin.Hangisini Tercih Ederdin.Şerefimi Şerefsizliğimi ?Şerefimi Şerefsizi Mi?O Zamanda Boğazına Takılırdı Aynı Düğüm..İşte O An Ne Kadar Aciz Olduğunu Anlardın.Bir Yanda Sana Yalvaran Gözlerle Bakan,Sana Aşık Adam..Bir Yandan O Masum Bakışı Ve O Bakışının Altındaki Hıncıyla İlk Aşkın,Aldatan Erkek..Ve O An Gözün Usulca Kapıya İlişirdi.Ve Usulca Adım Atardın O Kapıya Doğru.Kapıya Değil Aslında Sonsuzluğa Ve Çaresizliğe Adım Atardın.Ve İkisinden De Vazgeçerdin.Daha Doğrusu Sen,Seni Aldatan Adamla Kendi Aranda Tercih Yapacaktın.Ve Sonsuzluğu Seçmiştin.İkisinden De Vazgeçmiştin.Peki Ya Öteki Seven Adam?İşte O Da O Zaman Yıkılırdı,Senin Seneler Önce Yıkıldığın Gibi.İşte O An,Onunda Kapanmayacak Yaraları Açılırdı.Senin Yüzünden..Aldatan Erkekse Hayal Kırıklığıyla Karışık Giderdi Başka Bir Tene..Başka Bir Kadına.Sende Ki Sıcaklığı Bulamadığı Başka Kadınlara.Şimdi Ardında Yıkılmış Bir Adam,Yaptıklarından Pişman Bir Erkek Ve Terkedip Gittiğin 'Seni' Bırakırdın.İşte Aşık Bir Bedene Yapılmış Aldatma Bunlara Yol Açardı.Ufacık Bir Aldatma Bunlara Sebep Olurdu.Şimdi Söyle Sen Hangisinin Yerinde Olmak İsterdin?Yıkılmış Aşık Bir Adamın Mı?Pişman,Aldatan Acımasız Bir Erkeğin Mi?Yoksa Kendini Bile Terketmiş Çaresiz Bir Kadının Mı?Bırak...En İyisi Sen Aldatma.Nokta Koyma İnsanların Hayatına.

ALINTI
Ara
eRCi
Emeğine ve yüreğine sağlık arkadaşım teşekkürler.....
kıvılcım
teşekkurler..
Ara
roket55
emegine yüregine saglıkk paylasım ıcın teşkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 599 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  **Aşkı Gördüm Geçenlerde** MasaL_perisi 5 592 04-11-2022, Saat: 04:30 PM
  Aşki Gördüm Geçenlerde!! ÇiLeK 1 358 04-11-2022, Saat: 12:00 PM
  Tek Bir Cümle Bana AŞKI anlat:?? experiance 15 1,122 04-10-2022, Saat: 10:36 PM
  ben Aşkı Sen GiTTin Diye YakTım..! €BeRimSin 1 360 04-09-2022, Saat: 07:49 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:40 PM