:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaLa YaLnızım..!
MeLeksi
Sonbahar yağmurları vuruyor yüreğime. Ve ben hala sensizim. Kaç bahar geçti gidişinin üzerinden artık hatırlamıyorum. Hani bir an dünyanın sonu gelir ve her şey bitti sanırsın işte öyle bir şey sensizliğin ortasında çırılçıplak kalmak… Bir türlü uzanamayan ellerini düşlüyorum karanlığında kaybolduğum gecelerce. Sonra gözlerin, saçların, yüreğimin aynası gül yüzün. Tek tek işliyor yüreğime yeniden. Mevsimler değişiyor, insanlar değişiyor, yeniliyor hayat kendini. Ama kaderim hep sensizlik, hep özlemek ellerini… Ben böylesine hasretken senin sıcağına, kimbilir sen hangi şehrin yağmurlarındasın. Yüreğini kimlere emanet ettin kimbilir. Ve şimdi yüreğinin neresindeyim ben. Yine yağmur yağıyor sensiz sokaklara. Kaç zaman oldu gideli artık hatırlamıyorum. Üşüyorum ama ellerin çok uzakta. İçimde büyüyor hüzün çiçeğim. Ve ben hala YALNIZIM…
Ara
sıla
yalnız değilsin biz varız burda kocaman bi aileyiz Big Grin

teşekkürler meleksi Smile
Ara
MeLeksi
Smile Evet artık Kocaman bi ailem varr
Ara
sıla
ne mutlu bize Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmeden Son BirKez Tut Boğazını..Bak,HaLa Orada..TakıLımı? ROSE 18 664 04-14-2022, Saat: 04:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Hala Aşksın Sen.. ROSE 11 1,080 04-14-2022, Saat: 01:41 AM
  Aşk Aşk .... Hala Varmi? levell 5 426 04-13-2022, Saat: 08:19 PM
  Evet Yalnizim!! ÇiLeK 5 557 04-11-2022, Saat: 10:41 AM
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 487 04-09-2022, Saat: 11:08 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:39 AM