:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Güzel Kanarım Sana Ben…
Hasretiim
Ne Güzel Kanarım Sana Ben…

Sen ne zaman gelsenvirgul.gif kalbimin kaleleri düşer benim. Sözüm dara girer ama ellerim doyar tenine. Seninle yaralara ilaç olur zaman. Ne güzel kanarım sana ben…

C639462B697F5F291D336E4E61BF6B.jpg

Yokluğunda alnımı dayayıp bir camavirgul.gif nefesimin izini seyrederim. Üstüne adını yazmak isterimvirgul.gif çocukça gelirvirgul.gif vazgeçerim.
Yaşam ileriye doğru gitmesevirgul.gif geri dönüşlerle kalbimi yanıltmak isterim. Hayat akıp gidervirgul.gif önünde dursam çiğner geçer. Her şey yerli yerindeykenvirgul.gif benim de ömrüm sürer.

Senin gönül haritanda göçebedir benim
aşkım. O yüzden ne tarihe geçerizvirgul.gif ne tanık gösteriliriz. Hercai bir rüzgar gibivirgul.gif an olurvirgul.gif ben de yüreğimin acılarını devşiririm. O yüzdenvirgul.gif ne birlikte anılabilir adımızvirgul.gif ne aklımızdan silinir anılarımız.

Bazı insanların yoklukları fark edilir. Ben de senin yüreğinde yokluğu fark edilecek kadar kaldım. Ben senin gizli düşlerinden yola çıkıpvirgul.gif hayatının ortasına demir atmış bir kadınım. Kopmaz kökler salıyorvirgul.gif evrene karışıyor zerrelerim. Hiç kimse duymasa davirgul.gif hiç görmesek de birbirimizi; ben senin bir şeyinimvirgul.gif adını bilemediğim.

Ucuz bir otelin rahatsız yatağında tek başına kaldığındavirgul.gif rakını yudumlarken deniz kenarında ya da sadece sıkıldığın bir andavirgul.gif istemesen de aklına düşerim.

Gözlerime miras kalmıştır bakışlarınvirgul.gif duraksız bir yolda bekleyen yolcu gibiyim. Sen ne zaman çıkıp gelirsenvirgul.gif yüreğimi ellerine koyarvirgul.gif hasreti parçalayarak sevişirim.

Yastığımın altında biriktiririm sesinivirgul.gif kalbim bir çarpar bir durur yokluğunla. Neden b
aşkalarını sevemediğimizi düşünürümvirgul.gif bütün yokluğuna karşın aşkımızın?

Sen ne zaman gelsenvirgul.gif kalbimin kaleleri düşer benim. Sözüm dara girer ama ellerim doyar tenine. Seninle yaralara ilaç olur zaman. Ne güzel kanarım sana ben…

Candan Ünal
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Bazı insanların yoklukları fark edilir. Ben de senin yüreğinde yokluğu fark edilecek kadar kaldım. Ben senin gizli düşlerinden yola çıkıpvirgul.gif hayatının ortasına demir atmış bir kadınım. Kopmaz kökler salıyorvirgul.gif evrene karışıyor zerrelerim. Hiç kimse duymasa davirgul.gif hiç görmesek de birbirimizi; ben senin bir şeyinimvirgul.gif adını bilemediğim.
Uuv..

Çok güzelmş (:
Âh be.
Ara
Hasretiim
=) Okuyan gözlerine Saglik
Ara
history
Senin gönül haritanda göçebedir benim aşkım. O yüzden ne tarihe geçerizvirgul.gif ne tanık gösteriliriz. Hercai bir rüzgar gibivirgul.gif an olurvirgul.gif ben de yüreğimin acılarını devşiririm. O yüzdenvirgul.gif ne birlikte anılabilir adımızvirgul.gif ne aklımızdan silinir anılarımız.

Unuttuğumu sanıyorsun,unutulmadığını bile bile,
Yüreğe kazınıyor Aşk,büyük bir sevgiyle....
Ayrılıklar cismen olur,yürekte hala yara,,
Veda edememki sana,
Hediyemdir bir buse yar'a....

Teşekkürler arkadaşım,harikaydı...
Ara
Hasretiim
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Senin gönül haritanda göçebedir benim aşkım. O yüzden ne tarihe geçerizvirgul.gif ne tanık gösteriliriz. Hercai bir rüzgar gibivirgul.gif an olurvirgul.gif ben de yüreğimin acılarını devşiririm. O yüzdenvirgul.gif ne birlikte anılabilir adımızvirgul.gif ne aklımızdan silinir anılarımız.

Unuttuğumu sanıyorsun,unutulmadığını bile bile,
Yüreğe kazınıyor Aşk,büyük bir sevgiyle....
Ayrılıklar cismen olur,yürekte hala yara,,
Veda edememki sana,
Hediyemdir bir buse yar'a....

Teşekkürler arkadaşım,harikaydı...

Okuyan Gözlerine Saglik Tesekkürler (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fazla güzel olmadı ama( ben yazdım) HIÇKIRIK 12 581 04-14-2022, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: wildfang
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 408 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 461 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 340 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 748 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:56 AM