:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitmeyecek sana olan tanımsız kinim
Hasretiim
Suyun ilk atesle bulustugu andaki sicakligini tasiyorvirgul.gif senizlikle kamcilanan su kalbim..
Yasamla ölüm arasindaki o ince cizgide cambazlik yapiyorum bu aralar...
Ayagim kayinca cigliklarvirgul.gifdüzgün yürüyünce ise alkislar kopuyor biryerlerden...

Kan görmek istiyor gözlerimvirgul.gif ya akmali benden yada akitmaliyim biryerlerden...
Ölüm istiyor bedenimvirgul.gif ya ölmeliyim yada öldürmeliyim ruhsuz bedenleri...
Ciglik istiyor kulaklarimvirgul.gif ya atmali derinden yada attirmali derinlerden...

Gün ve gün agliyor icimdeki cocuk...
Gün ve gün kan kaybediyor.
Yok oldukca icimde eriyor hayallerim...
Ne yapmaliyim bilmiyorum...
Tüm renkler siyah benim icin artik.
Ne yapsam renkli yasayamiyorum.
Kan kaybediyor hayatim.
Can cekisiyor hayallerim.
Yasamak zor geliyor artik banavirgul.gif nerde hata yaptim diye dusundukce batiyor her limanda gemilerim...
Gidiyorum...yasamak istemiyorum artik aranizda.
"yanlis hayat dogru yasanmaz".

Bilirmisin uzanipta yakalayamanin ne oldugunu?
Uzanirsinvirgul.gif engeller cikarvirgul.gif tek tek asarsin...
Tam yakaladim bu sefer derken elinin ucundan kayiverir birdaha yakalayamamacasina...
Ben biktim bu kisir donguden...
Ya bitmeli bu iskencevirgul.gif yada bitirmeli beni...
Ya istemeli benivirgul.gif yada tamamen silmeli...
Her gecen gun biraz daha aciyor canim...
Hergün biraz daha kan kaybediyor hayallerim.
Su alan bir gemi misali her gecen gün yavas yavas batiyorum...
Tayfam yokvirgul.gif yolcum yok...
Gemiyle birlikte baticak hicbirseyim yok..!
Ne hayallerim ne umudum nede yarinlarim...

Kacmak istersin hayattanvirgul.gif tek basina yasamak karanliklarda...yapamazsinvirgul.gif birakmazlar pesini...
Onlar kovaladikca sen kacarsin...nereye oldugunu bilmeden.
Bir gün kazanacam diye inad edersin...kazanamazsin...sonunda yenilir ; hayatlar icinden hayat secersin...
Sebebsizce yasarsin ölmek isterken delice...

Bilirmisin iki aradakalmanin nedemek oldugunu?
Adim atsan ölecekvirgul.gif geriye dönsen yanacak gibisindir...ikisindede canin acirvirgul.gif icin acir...
Ama secim yapmalisindir ve kurtulmalisindir bu kisir donguden...Kurtulus yokvirgul.gif kurtulmak yok..aci var ama gözyasi yok!

Siyah-Beyaz bir film icindevirgul.gif rolu belirlenmis hayatin dublorlugunu yapmak nekadarda anlamsiz...
Sensizvirgul.gif su hayatimin tek rengi kirmizivirgul.gif "kan kirmizi".
Olmuyor iste sensiz olmuyor...kan agliyor kanimin her damlasi...

Bir dilek tutarsin mumlari uflerken...bir yudum mutlulukvirgul.gif yasamvirgul.gif yasama dilenci...Ask dilersinaskvirgul.gif sevdanin kiblesinin yanlis yerde oldugunu bilmeden...
Papatya fali gibi oynuyor kader ruhumla...Kopardigi her yaprak incitiyor bedenimi...
Acitmiyor benivirgul.gif yaptigi ruhuma...
Bilmiyor ama ruh kristali kirilirsa duzelmez birdaha...

Sensiz tanrisini kaybetmisvirgul.gif Sizofren bir insanin karanliklari icindeyim...Cirpiniyorum...Kan pihtilasmasina donen gozyaslarim adini yaziyor her baktigim yere...
Yapicak birsey arayip bulamiyorum...
Kalbimin diger yarisini saklasalar...sonra bul deseler meselavirgul.gif nerde oldugunu bilmedenvirgul.gif baska bir yerlerde attiginivirgul.gif baskalari icin attigini dusundukcevirgul.gif kalbimin diger yarisi acimazmi?
Ruhumun yarisinivirgul.gif kitleseler mesela bir odaya?Sonrada yasamaya devam et deseler?
Kan aglamazmi ruhunun diger yarisi??
Nefesini kesseler mesela...Alma deseler onsuz nefes...bu yakarmi canimi sence?
Sensizlik demekvirgul.gif nefessiz kalmak zaten...sensizlik demek rutuslari yapilmamis hayatimin sah damarimi kesmek cirpida...

" Sen ve Ben" dik biz... Simdi " Kan ve Revan " ...
Arkamdan sapladigin hancere inat kan agliyor seni goren gozlerim...Kan kusuyor seni soyleyen dilim...Senden sonra cok degisti ruhsuz bedenim...
Koluma kazidigim ismin simdi senden kalan tek izin...
Baktikcavirgul.gif ihanetinin bedeline ruhumu sarkilarvirgul.gif Fikrimi nefret...dilimi kufur besleyecek...
Bitmeyecek sana olan tanimsiz kinim..!!
Ara
history
Siyah-Beyaz bir film icindevirgul.gif rolu belirlenmis hayatin dublorlugunu yapmak nekadarda anlamsiz...
Sensizvirgul.gif su hayatimin tek rengi kirmizivirgul.gif "kan kirmizi".
Olmuyor iste sensiz olmuyor...kan agliyor kanimin her damlasi...
Hayatı gri yaşamak kolaycılık,yaşamın renkleri net olmalı...tabi bu da acının ta kendisi...Siyah ve beyazın yanında kırmızı..sen olmalısın,bu da mutluluktur yaşamımda.
Çok güzeldi..çokkk,teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:17 PM