:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkı ya yaşarsınız, ya yazarsınız..
acemhe
Gitmiştir gitmiş olan zaten.
Kafanın içinde biten nasıl devam etsin gerçek dünyanda.
Bitmesini istemesende bitmeye mahkumdur ya hani bazen.
İşte asıl o acıtır içini.
O öldürür seni.
Her hastalığın çağresi varda bi o'nun çağresi yoktur.

Artık umudu yok benim ilişkimin.

Bugün doktoru beklerken doktor çıktı ve bana dediki 'elimizden geleni yaptık bundan sonrası ona kalmış'
Bekledim bekledim bekledim.. Yalvardım.. Nolur her şey sana bağlı artık bırakma beni bu dünyada yapayalnız dedim. Dinlemedi beni. Dııııııııııııııııt sesiyle irktim. Makine kalbinin durduğunu haber veriyordu. Gözümden pıt,pıt düşmeye başladı damlalar.
İşte dedim bitti, gitti. Yalnızım artık.

İstemediğimiz seçimlere kurban gideriz bazen. İstemeye istemeye mahkum oluruz o seçime. Aslında o bir seçim değildir. Biz onu değil o bizi seçmiştir. Biz bir seçimizdir onun için. O ise bizim için kader'dir. Bir seçim hakkımız olsaydı keşke deriz. Ve o cümleden sonra hayatımızda hep keşke'ler olur.

Keşke bitmeseydi.
Keşke gitmeseydi.
Keşke bırakmasaydı.
Keşke ağlatmasaydı.
Keşke kırmasaydı.
Keşke olmasaydı.
Uzar gider bu cümleler........

Bazende olur ya yalan dersiniz her şeyin bir yalandan ibaret olduğunu anlarsınız. Aşk sandığınız şey bir gün gelip sizi terkettiğinde . Aşkın olmadığını KOCA BİR YALAN olduğunu anlarsınız. O kadar seneniz aşka inanarak geçmişken. Doğru aşkı ararken. Ve bulduğunuzu sanarken. Yine bir keşke dökülür dudaklarınızdan 'Keşke inanmasaydım .'

En çok da inandıklarımız yanıltmaz mı bizi ? En çok inandıklarımız acıtmaz mı içimizi ?İnanıp onayladığınız bir şey gelipde birgün sırtınızdan bıçakrlar sizi. Sizi yarıyolda bırakan hep o inandıklarınızdır.
Ama inanacağınız bir şey olmasaydı sizi yanıltacak, içinizi acıtacak bir şeyde olmazdı.
Aşka inanmadınız mı ? Aşka kanmadınız mı ? İçinizi sonunda acıtan o olmadı mı ?
O'na, sevgili sandığınız adama inanmadınız mı ? En çok da o yanıltmadı mı sizi ? En çok da o ağlatmadı mı, içinizi en çok acıtan o olmadı mı ?

Hadi çıkın da biriniz yalanlayın bu sözlerimi. İnanın hepinize verecek bir cevabım var benim.

Çok sevdiğim bir söz var AŞKI YA YAŞARSINIZ, YA YAZARSINIZ.

Ben de yazanlardanım...
Ara
riukeen
Aşık olmak için mi yaşamalı ?

Yaşamak için mi aşık olmalı ?
Ara
acemhe
C) hiçbiri..
Ara
morbeyaz
sevmek ve sevilmek için yaşanmalı seviyorsan gzüel ama sevilmiyrsan faydası yoktur

sevmiyorsan faydası yoktur seviliyorsan yine kötüü

ama hem seviyor hemde seviliyorsan işte aşk böle oluşuyor

ama kıymeti bilinirse tabi
Ara
acemhe
Hmm yaptığın en uzun yorumdu, eline sağlıktan sonra.. Teşekkürler, yüreğine sağlık..
Ara
morbeyaz
ben herzamn uzun yorum yaparım..ama gerçekler bunlar
Ara
history
λптĩѕσѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Aşık olmak için mi yaşamalı ?

Yaşamak için mi aşık olmalı ?
Aşk nedir Mustafa ,tarifi yoksa...bilinmeyeni yaşamalıyız....şıkların hiç önemi yok.
Ara
morbeyaz
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk nedir Mustafa ,tarifi yoksa...bilinmeyeni yaşamalıyız....şıkların hiç önemi yok.

aşk bence kolay kolay yaşanmayan bir duygudur

ama şimdilerde herşeye aşk deniyor 1 günlükde olsa oyuncak oldu aşk
Ara
riukeen
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk nedir Mustafa ,tarifi yoksa...bilinmeyeni yaşamalıyız....şıkların hiç önemi yok.

Din yokken Aşk vardı. İnsanların kendi aralarında yapabilecekleri en uç nokta diye adlandırılan inançsal duygusal saçmalıklar bütünü diyebilirdim Smile
Ara
acemhe
morbeyaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk bence kolay kolay yaşanmayan bir duygudur

ama şimdilerde herşeye aşk deniyor 1 günlükde olsa oyuncak oldu aşk

aaa senin adın da mı Mustafa, memnun olduk !
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 607 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime DarkLady 4 309 04-13-2022, Saat: 03:20 AM
  **Aşkı Gördüm Geçenlerde** MasaL_perisi 5 597 04-11-2022, Saat: 04:30 PM
  Aşki Gördüm Geçenlerde!! ÇiLeK 1 362 04-11-2022, Saat: 12:00 PM
  Tek Bir Cümle Bana AŞKI anlat:?? experiance 15 1,126 04-10-2022, Saat: 10:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:20 AM