:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r A?k Vardir...
PunisheR
kesinlikle aldım..zaten soru cümlelerim sorudan ziyade bu yazıdan kendimce çıkarabildiklerimi ortaya koyma amaçlıydı..umarım yaklaşmışımdır senin düşüncelerine de..en azından birbirimizi anlayabildiğimizi gösterir bu..

bu arada bu konu çerçevesinde foruma yeniden zevkle yazmamda büyük payı olan tüm kişisel makale yazarlarına duygularını,düşüncelerini bizimle paylaşıp,yorumlarımıza açık paylaşımları için tşk edeyim Wink

elinize,emeğinize..yüreğinize sağlık Smile
Ara
ROSE
keşke bi çok kişi de bu kısma olduğundan fazla önem verse,ki önemi varda..burada insanın içi o kadar ortaya çıkıyor ki ,düşünceleri, paylaşımları, ortaya atılan fikirlerden çıkacak mesajlar falan hepsi çok değerli şeyler bence ne kadar güzel açığa çıkıo..ama sadece teşekkür edip geçmelerinden yana değilim ben ....herkesin bi düşünce yapısı var yoruma iyi yada kötü ama neden bilmem ama bi eksiklik var gibi geliyor bana ...herkesin düşüncesine elbetteki saygımız var önemli olan durumun içinde hissetmek kendimizi ve bizde açığa çıkanları dile getirip yazmak bence....

ben teşekkür ediyorum.....
Ara
isyanbitmez
A?KI YEN? DO?MU? B?R ?OCU?A BENZETMEM?Z VE ONU D?LLEND?RENE KADAR DURMAMAMIZ G?ZEL G?Z?KSE DE; DO?AN HER ?OCU?UN D?LLEN?P B?Y?Y?P ?LD???N? B?LMEK A?KIN SONUNU KEND? EL?M?ZLE YAZDI?IMIZIN G?ZEL B?R BENZETMES?.

Y?RE??M?ZE YAZDI?IMIZ FERMANIN ?ZELL?KLER? ?OK G?ZEL OLMU?. B?R DE ?U VAR A?KI O KADAR Y?CELT?YORUZ K?? BU SEFERDE BA?KA B?R SORUNLA KAR?ILA?IYORUZ. HANG?S? A?K. BEN SEN? BEN G?B? SEV?YORUM D?YEN B?R?N?N SEVG?S? YETERL? DE??L M?D?R?

YAZILAN B?R DE??L B?N A?K VARDIR. HEPS? DE B?Z? Y?Y?P B?T?R?R.....(YA ASLINDA DAHA YAZACAKTIM AMA 14/10 SAAT 23:05 ?T?BAR? ?LE ANNEM ?A?IRIYOR KEK YAPCAM : ).........
ROSE
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?KI YEN? DO?MU? B?R ?OCU?A BENZETMEM?Z VE ONU D?LLEND?RENE KADAR DURMAMAMIZ G?ZEL G?Z?KSE DE; DO?AN HER ?OCU?UN D?LLEN?P B?Y?Y?P ?LD???N? B?LMEK A?KIN SONUNU KEND? EL?M?ZLE YAZDI?IMIZIN G?ZEL B?R BENZETMES?.

Y?RE??M?ZE YAZDI?IMIZ FERMANIN ?ZELL?KLER? ?OK G?ZEL OLMU?. B?R DE ?U VAR A?KI O KADAR Y?CELT?YORUZ K?? BU SEFERDE BA?KA B?R SORUNLA KAR?ILA?IYORUZ. HANG?S? A?K. BEN SEN? BEN G?B? SEV?YORUM D?YEN B?R?N?N SEVG?S? YETERL? DE??L M?D?R?

YAZILAN B?R DE??L B?N A?K VARDIR. HEPS? DE B?Z? Y?Y?P B?T?R?R.....(YA ASLINDA DAHA YAZACAKTIM AMA 14/10 SAAT 23:05 ?T?BAR? ?LE ANNEM ?A?IRIYOR KEK YAPCAM : ).........
TE?EKK?R EDER?M ?SYANB?TMEZ D???NCELER?N ???N..DAHA SONRA EKLEMEK ?STERSEN E?ER SAYFA HER ZAMAN A?IK DAHA ?OK YAZMAK ?STED?KLER?NE : ) ...
Ara
Son Noktam
eline sağLıq Arkadaşım qüsEL Ve Çaça Big GrinBig Grin SAoL payLaşımın İçin ..
Ara
ROSE
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eline sa?L?q Arkada??m q?sEL Ve ?a?a Big GrinBig Grin SAoL payLa??m?n ??in ..
BEN TE?EKK?R EDER?M...SENCEDE A?KIN B?R ANLAMI YOK MU ???NDE ...????
Ara
*TATLI BELA*
emeğine sağlık canım tşklr...
ROSE
Ben TeŞekkÜr Ederİm ArkadaŞim Sende SaĞol...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Yüreğin Bir Özü Vardır Firari Fırtına 28 1,695 09-23-2008, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  ÖyLe demeyin.Sizi anLayacak biriLeri mutLaka vardır! deepbLue_ 5 502 08-18-2007, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:38 AM