:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her Yüreğin Bir Özü Vardır
Firari Fırtına
Her Yüreğin Bir Özü Vardır ....

Uslanmaz olan gönül bir bana yar değildir elbette . Niye olsun ki , niye o gönül bana gelsin ki . Yüreğimden okudum seni , öyle ezberledimki , aklımdan çıkman mümkün değildir , imkansızım oldun sen . Sonrası Allah kerim , ne yapalım her yüreğin bir özü vardır ya , özümde sözümde bu olsun sana ..............

Sevdam yüreğimde kor misali yakar durur beni , sessiz ve yavaş yavaş . Bu çile bu ızdırap çekilirmi bilmem ama çekeceğiz sanırım .

Bir zamanlar hayellerimi süsleyen pembe düşlerim ve bu düşlerimin içinde en önemli değerim olan sen vardın . Tabi o zamanlarda senin bundan haberin dahi yokdu , olamazdı . Hani insana arada bir suskunluk gelir ya , aynı o şekle büründüm bende ister istemez suskunlaştım . Sonra bunun nedenlerini sordum kendime , nedeni basitmiş korkuyordum sensizlikden . Vayy be .. Sensizliği düşünmeyen bir ben , sensiz olmakdan sensiz kalmakdan korktum . Evet evet itiraf edeyim korktum .

Bile bile ölmenin mutluluğu içerisindeyim . Varsın yaşıyordum , yokluğun zaten ölümdür . Ömrüm ise boşadır be yüreklim . Boşver sana seslenmek istemiyorum , ben sadece kendi içimi dökmek ve kendimi yargılamak istiyorum . Suşlu benim , sen haklıydın . Sen haklıydın . Derdim beni yer , ben çilemi . Çilem gönlüme ağır , ağrım yüreğimdedir .

Anlayacağın özümü kaybettim .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

......
Ara
Firari Fırtına
Kapıldım Gidiyorum .....

Kapıldım gidiyorum , bahtımın rüzgarlarına
Ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına
Ayrılık görünmüşken yâr tutmuyor elimden
Misafirim bugün ben gurbet akşamlarına ..............

normal660himg3581jt0.jpg

[ses]http://www.fileden.com/files/2008/3/28/1841358/Kap%C4%B1ld%C4%B1m%20Gidiyorum.mp3[/ses]
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ,

Neydi o günler diyeceğim , demiyorum ...........

Sevg ...
Ara
caslum
Abicim sıkma canını elbet daha güzel günler bekliyordur seni..Karamsar olma..Çok güzel yazılar yazıyorsun..Böyle şeyler dile getirten kalbinin elbette ki biri değerini bilir.
Ara
Firari Fırtına
Bu yorumuna susmak istiyorum . Haklısın be kardeşim ....

Sevg ...
Ara
..TuuCe..
cok saol firari..her zamanki qibi mükemmel..
Ara
Firari Fırtına
Olması gerektiği gibi değil ama , idare edcez artık .

Elimizden gelen , yüreğimiz kadardır .

Sevg ...
Ara
*AnGeL_GirL*
duyguların çok güzel anlatmışsın
Ara
Firari Fırtına
Anlatmak ..........

Sadece anlatmaklamı ibaret acaba , yada anlatabilmeklemi . Söz uçar yazı kalır derlerdi eskilerde .... Malesef yazıda uçuyor günümüzde .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ahhhh ahhhh ......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖyLe demeyin.Sizi anLayacak biriLeri mutLaka vardır! deepbLue_ 5 504 08-18-2007, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: rocker_nergiz
  B?r A?k Vardir... ROSE 17 923 11-16-2006, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:23 AM