:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masalım Olursun Sanmıştım ...
MaSaL
Nicedir ellerim ısınmıyor sokağımda.
Yalnızlığın kaldırım taşları soğuk olur bilirsin.
Şayetsmiliv.gif günün birindesmiliv.gif çıkarsa yolun o geceye;
kadınlığını sakla dudaklarımmda...
Çünkü senden bana kalan
tek kapı aralığı o.
Asıl yolculuk bundan sonra başlıyor.
Sevgimle kal.

Aralıksız batan sözcüklerininsmiliv.gif an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme.
Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi…
Bu defa dinleme!

Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktansmiliv.gif ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar uykum var. Sesinden esirgediğin yüreğin gibisin. Varlığının bir anlamı olsun derkensmiliv.gif sen en çok da anlamsızlığa yakıştın nedense. Oysa bu değildi sana dair başlattığım yolculuğun sonu. Böyle olmamalıydı.
Şimdi sen kendi acılarında büyütürkensmiliv.gif öğütürken geceyi; ben çoktan bir masalın sonunda gözlerimi sabaha açmış olacağım. Üzülme demeyi isterdim; ama buna gücüm yok. Senin de yeni; fakat tanıdık bir duygu travmasına ihtiyacın yok. İster taşısmiliv.gif ister at bir kenara. Fark eden “sadece” yokluğum olacaksmiliv.gif senin fark etmeyeceğin.
Adresimi de sil adımlarından;sanırım bundan böyle evde olmayacağım.
Öfkem sıcak; hala canımı yakıyor umursamazlığın. Bir yol boyu içimdekileri kustumsmiliv.gif geride bıraktığım her ağaç dibine. Tenimde acı bir tatsmiliv.gif teninden kalma. Başımı koyduğum yerde büyük bir boşluksmiliv.gif yokluğundan olma. Ne yazmaksmiliv.gif ne konuşmak ne de yazmak istiyorum. Yalnızca ölüm kadar sessiz bir uykuya yatmak ve toprağın kokusuna bırakmak istiyorum tüm bedenimi.
Nefesimle çoğalacakkensmiliv.gif nefesimi tıkadın sen! Geçen her gündesmiliv.gif soyunurken tüm kelimelerim yavaş yavaş sanasmiliv.gif sensmiliv.gif durdurak tanımadan yeni bir kıyafetle çıktın karşıma.

(Ç)atıştık seninle!
(S)arınmadan ayrıldık!
Parmak uçlarımda kaybediyorum sıcaklığını. Yazdıkça uzaklaşıyorum sesindensmiliv.gif teninden ve bakışlarından.

Uzaklar çeker dizelerimismiliv.gif
dizlerime batarken yokluğunun acısı.
Oysa ne zordur eyleme bürünmüş sevdalarınsmiliv.gif
kor alevinde titremek!
Yitip giden her sigaramdasmiliv.gif
sana duyduğum düşkünlüğü anımsamak!
Senin için attığım zarlarda
hep kapı arkasında bırakılmaksmiliv.gif
bilsen nasıl zordur.
(D)üşüyorumsmiliv.gif düşünden bir gece vakti...
Masalım olursun sanmıştım.
Uykusuz gözlerime uyku.
Olmadınsmiliv.gif olmadısmiliv.gif olamadık.
Şarkı sona yaklaşıyor sevgim...
Bir daha asla üşümem kollarında.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 299 04-09-2022, Saat: 08:47 PM
Son Yorum: wildfang
  sevildi?ini bilmeden ?lesiye sevme,sonra sevende sen olursun,?lende... >As!_M€L€q< 9 421 04-03-2022, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: wildfang
  An gelir… BENİM… /sonum/ olursun.. MaSaL 0 375 10-26-2010, Saat: 10:01 PM
Son Yorum: MaSaL
  Belkii burda olmasa da orada benim olursun! acemhe 0 310 06-16-2010, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: acemhe
  En FazLa içiMDe öLüRsüN SeRDİD 1 332 03-30-2010, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: ressam_mustafa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:25 PM