:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana yaklaşmak istiyorum, kime ait olduğunu bilmeden!
acemhe
Sana yaklaşmak istiyorum, kime ait olduğunu bilmeden! Bazen usulca dokunuyorumvirgul.gif sen hiç fark etmeden…

Seni kendime çekmek istiyorumvirgul.gif gece yarısı düş saatlerinde. İki lafın belini kırmakvirgul.gif bir bardak kahveyi paylaşmak ya da sadece sevişmek için…

Seni arıyor gözlerim. Yoksanvirgul.gif etrafımdaki onlarca insan da yok oluyor. Bomboşvirgul.gif soğukvirgul.gif anlamsız bir kafese dönüşüyor bulunduğum yer.

Sana doyasıya sarılmak istiyorum. Başımı omzuna yaslayarakvirgul.gif uzun ve sakin bir uykuya dalmayı hayal ediyorum. Şöyle gülümseyerekvirgul.gif huzurlu bir uyku çekmeyeli ne kadar olduvirgul.gif ben de bilmiyorum.

İçimdeki o büyük boşluğa bakıyorum. Öyle dipsiz ve karanlık duruyor ki! Bu kuyuya benzeyen derinliği dolduramazsamvirgul.gif nasıl biri olacağım diye düşünüyorum. Aşk yiyen bir canavara dönüşmekten korkuyorum.

Bir günvirgul.gif hiç kimsenin ve hiçbir şeyin beni mutlu etmediğivirgul.gif hiçbir şarkı sözleri sözlerinın dilime dolanmadığıvirgul.gif hiç gözyaşı dökmeyen birine dönüşürsem! Kötülük girerse ruhumavirgul.gif ben ve doymak bilmeyen ruhsal acizliğimvirgul.gif nefretle doyurursak karnımızı diye korkuyorum.

O yüzden sana çıkan her yolda böyle hızlı koşuyorum. Kendimi durdurma çabası benimkivirgul.gif kendimden ürküyorum. Aşkın yokluğu dönüştürürse beni devirgul.gif bir zamanlar arkasından küfür ettiğim o insan görünümlü kötü yüreklere?

Sana kanmak istiyorum. Sana inanarak tutmakvirgul.gif zamanın o korkunç hızla sürükleyişini aklımı! Belki de seni siper ediyorum kalbimevirgul.gif kendimi çevrelemeye çalışıyorum seni severek.

Seni diliyorum dua saatlerinde. Seninle yaşanacak bir hayatın hayaline kuruluyum. Fotoğraflar çekiyorumvirgul.gif yanmış ve asla basılamayacak filmlerle.

Sana susuyor dilimvirgul.gif bedenim. Koyu ve sert bir sevişmenin tadına varamıyorum yalnızlığımda. Sesinivirgul.gif dokunuşunuvirgul.gif tenini arıyorum.

Seni seviyorum ve seni severek ne kadar bencil olduğumu gösteriyorum çünkü aşkvirgul.gif kendin için yapılan tek sanattır aslında!

Candan Ünal
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,751 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Bir ilişki istiyorum-Candan ünal ZencefiL 4 612 01-20-2012, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Gel Sana Öğreteyim.. acemhe 4 542 04-12-2011, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: YasSmin
  Torba piyangosunda büyük ikramiye kime history 0 382 03-10-2011, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:42 AM