:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herşeyde Biraz Sen Varsın..
acemhe
Şİmdİ ayri dİyardayiz
sen o koca Şehİrde kendİ alemİnde
ben se burada,
bİr kÖŞeye ÇekİlmİŞ dertlerİmle baŞbaŞa
sensİzlİÄžİn penÇesİndeyİm yİne
senİ dÜŞÜnÜyorum
senİ yaŞiyorum her animda
masamda resmİn var kalbİmde aŞkin
elİmde kalem Şİİrler yaziyorum sana
yÜreÄžİme kazidiÄžim gİbİ adini...
Şarkimizi Çaliyor plak
sarmaŞ dolaŞ animiz canlaniyor gÖzÜmde
senİ gÖrebİlİyorum Şİmdİ
hİssedebİlİyorum sicakliÄžini
duyabİlİyorum sesİnİ
hayalİnle avutuyorum delİ gÖnlÜmÜ
senİ gÖrÜyorum nereye baksam
senİ anlatiyor herŞey
Şİİrler sen Şarkilar senİ
ya sen
o koca Şehİrde,
sen hayallerİmİn kadini
duyuyormusun benİ
duyuyormusun feryadimi
sen de yaŞiyormusun benİ
tanriya yakariŞimi
hİssedİyormusun yÜreÄžİnde
kİmbİlİr belkİde sicacik yataÄžinda
miŞil miŞil uyuyorsun
İyİ geceler gÜlÜm İyİ geceler bİtanem
İyİ geceler hasretİm
gÜl yÜzlÜm
kahve gÖzlÜm
senİ bİlmem ama ben her an senİnleyİm
senİ sevİyorum
Ara
acemhe
düşünüz öldü mü hiç sizin?
düşünüz sözünüzde büzülüp kaldı mı hiç?

koca bir karanlıkta gözlerim, dokunamıyorum...
kaç kapı araladım belki yolum burası diye...şimdi uyandım manzarasına tezat düştü “düş”üm...
yeniden başlayamıyorum; “katran karası hayallerim”...
ömrümü ıskaladım, elmas parçaları batmakta gönlüme...
gönlümün yettiği kadar ağlıyorum şimdi...
nikotin bulaşmış, pas tutmuş hayallerime...

boşu boşuna ağlıyorum şimdi...

yorgun çalkantılar sığ düşlerime sığınmış
gece benden kocaman
bir çemberin içinde ölüme eş zamanlar tanıyorum
yine hüzün, biliyorum
yetmiyor bana hayallerim, sökülüyor ilmek ilmek
alçak ölümler kanımı donduruyor
ecele fırsat tanımadan ölenler şimdi nerdeler

sağanak aşklar gül toprağına yağarlardı hani...
neden soldu güller

[SIZE=5]aşk yalan mıydı? aşk ölmüş müydü?

gönlümün yettiğince aşkı sığdırıyordum göz yaşlarımla birliktevirgs.gif

“gül”e hediye... sadece gönlün “gül”sün diye...

nereye kadar gider bu gemi
ne zaman umut etmekten vazgeçer insan?
güneşin penceremi yumruklaması için şimdiden dualar edeceğim o zaman..
umut kapımdaysa ardına kadar açarım buyursun...
güneş yağmurla oynaşır
gök kuşağı çıkar kaybolan hayallerime inat...

ölüme eş zamanda yaşar insan
ve umut yaşamın elçisidir

binlerce cinayet işlenir bu “aydın vakitlik”te
gözünü kapatsan sen neye yarar
senin karanlığındır sadece o
tüm düşler öldürülmüştür çoktan

sen duymasan da şehirde ölüyor birileri
ve şehirler ölüyor bir bir
elimde tuttuğum müşterek umutlarıma

yenilerini ekleyebilirim

ama suskun gönül yine seni su-sar
gözlerimden akan yağmurla yıkıyorum şehri
yüzüme damlıyor yıkanan şehir
kirleniyorum yine...

gönlümün yettiğince düşlerime sığınıyorum...

sırf bu sabah güneş benim pencereme doğsun diye...[/SIZE]
Ara
acemhe
Yalnız olduğumu düşünme sakın...Hiç olmadığım kadar kalabalığım belki..Beni gerçekten sevildiğime inandıran hayat ve şiir dostlarım, daha gidecek çok yolum, söylenmiş ve söylenmeyi bekleyen şarkılarım, hınzırca gülümseyen yavrukurt sessizliğim, henüz içinde dans edemesem de deli yağmurlarım, nasıl çoğaldığını hiçbir zaman anlayamadığım sabrım ve gücüm ve ne istediğini bilen düşlerim var..Verdiğin sözleri tutamadığın için üzülme sakın, hayat herkesi farklı şekilde büyütüyor ve ben hayatın bir şiir olmadığını biliyorum sevgili, mutluluğun sallandığımız bir salıncak olmadığını bildiğim kadar...Bu yüzden benim sevdam da bir şiir değildi. Ve ben senin, bu sevdanın bir şiir olduğunu düşünen satırlarından geldim sevgili, sevdayı bir şiir gibi yaşayan satırlarından..

Artık gidiyorum desem de, nereye gidebileceğimi ben de bilmiyorum ya da bildiklerimi senden gizlemeyi tercih ediyorum. Senden uzaklaştıkça sana daha da yakın olduğumu hissetmem, gidebilecek hiçbir şehir ve yön bırakmıyor bana.
Bir uçağın sesini duyuyorum,, senin yaşadığın şehrin içinden de geçebilir belki. Sen de aynı sesi duyar mısın acaba..? Bir tek beni duymuyorsun, beni işitmiyorsun gibi. İşte bu yüzden, ben senin, artık beni duymayan satırlarından geldim sevgili. Beni artık hiç duymayan satırlarından.. çok yakınlarımdan geçiyor. Üç dört saat sonra
Biliyor musun, ben sana kavuşmayı değil, sana kavuşmayı düşlemeyi sevdim..Bu yüzden de ben senin bu düşleri kanattığın satırlarından geldim sevgili, bu düşleri delik deşik yaptığın satırlarından..

Gülüşlerinle alkışla beni, yeter..Çünkü seni sevdiğimi bilen ve bilecek olan satırlarından geldim..şimdi de seni, dahası bizi, o satırlarda bırakarak gidiyorum...

Ama sen ne olur, ne olur gülüşlerinle alkışla beni..seni yürekten sevmiş olduğumu bilen satırlarından geldim..!

Bebisim1983_gel1.php.jpg
Ara
acemhe
Şu an parmaklarım sadece seni yazmak istiyor Kalbimin seni istediği gibi..
Seni yazmak ne kadar güzelse..bir o kadar da zorBir bilsen bu aralar ne kadar uzaksın bana..
Sana daha yakın olmak için ..Durmadan seni hayal ediyorum.. Seni..!!

Hayaller kuruyorum seninle ilgili..Hani olsaya diyorum;..
Her sabah senin kokunla açsam gözlerimi güne.. ve her sabah sana dokunsam gözlerim kapalıyken henüzTüm gece sıcaklığında dalsam uykuya, ve bütün gün seni görmenin heyecanıyla beklesem akşamı...
Gecelerden korkuyorum şimdi sensiz geçtikleri için..
O gün gelseher geceyi öyle basarim ki bağrıma sen gibi!..Ama.. ama sen yoksun

Şu an çok güzel bir aşk şarkısı çalıyor.. Aynı şarkıyı defalarda baştan baştan dinliyorumvirgs.gifvirgs.gif duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar çalınıncaya dek susmak kaybolmak istiyorum...

Şarkı hala çalıyor ve ben orda olamıyorum içine giremiyorum ruhum notalarında eriyip yok olmuyor. Sadece dünyadan kopuyorum bir kaç saniyeliğine..Sonra gerçeğe dönüyorum..

Senin için varolduğunu bildiğin, senin için nefes aldığının farkında olduğun bir yürekten zorunlu olarak ayrı kalmak ne zor
Çok uzakta bir sen görürüm hayalimde, koşarım kavuşmak, koklamak, sarılmak için sana; Sonra uyanırım..her tarafım uçurum..Sanki bir adım atsam sensizlikte yok olup gidecekmişim gibi.. İşte o an ölürüm..Gözlerimden bir damla sen düşer, ağlamaklı olurum. Gecenin karanlığı korkutur, göz yaşlarım boğar beni.

İnan ki bir fısıltı gibisin karanlıkta kulaklarımda çınlayan, ruhumu, duygularımı okşayan ve kanımda damla damla akan.
Seni bekliyorum her güneş ışığında ve her gün doğuşunda.
Her kızıllığında akşamın, içime bir ok giriyor tüm bedenimi tarıyor sanki... İçim kanlanıyor,
Her akşam ümidimi kendime gömüp tutuyorum evin yolunu... O yalnız yatak, sensiz sesler ve boş içim. Sen olmadığından mı bu yabanilik diyorum bazen... Öyle evet... Senin olduğunu anımsıyorum..
Gülümserdim ben... Gülerdi yüzüm, gözlerim. Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi bana. Yine hissediyorum ben seni ama ellerim havada... Boşluğu tutuyorum Boslukta geziyor gozlerim Ey adına ömrümü adadığım nerdesin?. Gelsen Çok şey de istemiyorum aslında sadece son bir kez gelsen..Yumaşacık teninle sarsan beni..derin derin çeksem kokunu son bir kez içime..Çekeyim ki; bir daha gitsen de kokun kalsın üzerimde
Bilirsin ben en çok geceleri paylaşırım sevgimi seninle... Gözyüzündeki bir yıldıza bakacağım bu gece ve bu bizim yıldızımız deyip gülümseyeceğim gecenin karanlığında.. Yüreğimi yüreğine katmış koşuyorum yine sana...Savunmasız, sakınmasız, sınırsız sevgimi haykırıyorum sana... Evet..Seni hala..ama hala Çok Seviyorum öyle bir an geliyorki huzuru hissediyorum ve duruyorum onu sadece hissediyorumbir an içindeyim sanıyorum ama aslında baktığım bir resim buŞarkı hala çalmaya devam ediyor kim bilir belki onuncu kere dinliyorum ve hala hissetmeye devam ediyorum. İçine girmek istiyorum bu güzel şarkının bir notası olmak istiyorum... Gücümün yetmediği şeyleri istiyorum bir notanın içinde erimek akışı yavaşlıyor
Ara
history
Happy_Day_by_7th_Heaven_Creative.jpg

Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdı,kalemi elime alıp seninle dertleşmek,yalnızca sana bakmak ve seni özlemek geliyor içimden.Sana yazmak…”Sana seni yazmak”
Seni ve yüreğimde anlam bulan duyguları…Sana ait yüreğimin derinliklerinden kopup gelen artçı şokları anlatmak ve toprağı alnından öperken yağmur taneleri,tüm benliğimle sana yağmak istiyorum.
Bu gece dudaklarımdan dökülen her kelime de sen varsın ve yine sen varsın yarım kalan sevdamın eksik kalanlarında.Bomboş ve sessiz kaldırımlarda yürürken seni haykırıyorum sensizliğin inadına.Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum.
Bu gece yine yağmır yağıyor.Yağmur yağıyor yüreğimin sensizlikle yanan herbir köşesine.Yağsın,yağsın ki saklasın sensizliğimde döltüğüm göz yaşlarımı.Ve yine saklasın sensiz geçen bomboş hayatı…
İşte seni haykırıyorum sensizliğe alışmamaış yüreğime.İşte seni yazıyorum…
Bu gece yine yağmur yağıyor ve sen yoksun oysa biliyorum ve üşüyorum sensiz kaldığım saatlerde.Gözyaşlarımı efkarıma kattım bu gece.Sevdamı,umudumu ve seni kızgın bir sel gibi kalbime akıttım.
Bu gece yağmurla beraber gözyaşlarımda yağıyor ve ismini yazıyor sensizliğin acısıyla kıvranan kaldırımlara.Süzülen her damlada sen varsın ve yine sen varsın gecenin en siyah anında.O doya doya bakamadığım gözlerin,gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden bir gül açsaydı yanaklarında,yetmez miydi?Bir bakışın bir ömre değmez mi?
Adını kazıdığım kaldırımlara sanki sen yağıyorsun yağmurla birlikte ve sevgin yağıyor yüreğime…Yalnız ve bomboş odamda sen varsın hala.Hala sensizliğim duruyor yanı başımda…
Bu gece gözyaşım yağıyor sensizliğimle birlikte kaldırımlara.Seni arıyorum,erimekteyim.Siyah geceye inat ay gökyüzünde…
Ve gökyüzü yüreğimde…
Ara
acemhe
Biliyorum tutkular tehlikelidir ...
6113e16hpe4atmfa0do9he3.gif
Bir ışıltı alır götürür önce...
Sonra sımsıcak bir derinliğin baş döndürücü çekimi sarar etrafı yavaş yavaş

adszz4lw.jpg

Ürkek bakışların, keşfedişlerin sarhoşluğu ve renk cümbüşüyle kamaşır...
Bu büyülü derinliğin sonsuz maviliğinde umarsızca yüzmeye o kadar alışırsın ki;

Sen artık bu dünyanın insanı değilsindir..
Senelerdir yaşadığın hayat bile yabancıdır sana...
Hiç bir şey ısıtmaz, hiç bir şey yakmaz artık bu vasat süregenlikte..

canannncevdetveolcaysiasq0.gif

O sonsuz derinlik öyle bir doldurmuştur ki
Tüm benliğini sadece oraya dönme özlemiyle yanıp tutuşursun için için...
Eğer geri dönemezsen

Ve artık hiç bir şey istemezsin o derin maviden başka...
Daha önce varlığından hiç haberdar olmadığın ve hiç tanımadığın bu kapkara boşluktavirgs.gif o her şeyi başlatan ışıltıyı arasın son bir ümitle...
Küçücük gri bir nokta bile senin için umut dolu bir kurtuluş olur...

laccuh5.gif
Ara
acemhe
Şu an parmaklarım sadece seni yazmak istiyor… Kalbimin seni istediği gibi..
Seni yazmak ne kadar güzelse..bir o kadar da zor…Bir bilsen bu aralar ne kadar uzaksın bana..
Sana daha yakın olmak için ..Durmadan seni hayal ediyorum.. Seni..!!

Hayaller kuruyorum seninle ilgili..Hani olsaya diyorum;..
Her sabah senin kokunla açsam gözlerimi güne.. ve her sabah sana dokunsam gözlerim kapalıyken henüz… Tüm gece sıcaklığında dalsam uykuya, ve bütün gün seni görmenin heyecanıyla beklesem akşamı…
Gecelerden korkuyorum şimdi sensiz geçtikleri için..
O gün gelse…her geceyi öyle basarim ki bağrıma sen gibi!..…Ama.. ama sen yoksun …

Şu an çok güzel bir aşk şarkısı çalıyor.. Aynı şarkıyı defalarda baştan baştan dinliyorum, öyle bir an geliyorki huzuru hissediyorum ve duruyorum onu sadece hissediyorum… bir an içindeyim sanıyorum ama aslında baktığım bir resim bu… Şarkı hala çalmaya devam ediyor kim bilir belki onuncu kere dinliyorum ve hala hissetmeye devam ediyorum. …İçine girmek istiyorum bu güzel şarkının bir notası olmak istiyorum… Gücümün yetmediği şeyleri istiyorum bir notanın içinde erimek, duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar çalınıncaya dek susmak kaybolmak istiyorum…

Şarkı hala çalıyor ve ben orda olamıyorum içine giremiyorum ruhum notalarında eriyip yok olmuyor. Sadece dünyadan kopuyorum bir kaç saniyeliğine..Sonra gerçeğe dönüyorum..

Senin için varolduğunu bildiğin, senin için nefes aldığının farkında olduğun bir yürekten zorunlu olarak ayrı kalmak ne zor…
Çok uzakta bir sen görürüm hayalimde, koşarım kavuşmak, koklamak, sarılmak için sana; Sonra uyanırım..her tarafım uçurum..Sanki bir adım atsam sensizlikte yok olup gidecekmişim gibi.. İşte o an ölürüm..Gözlerimden bir damla sen düşer, ağlamaklı olurum. Gecenin karanlığı korkutur, göz yaşlarım boğar beni.

İnan ki bir fısıltı gibisin karanlıkta kulaklarımda çınlayanvirgs.gif ruhumuvirgs.gif duygularımı okşayan ve kanımda damla damla akan.
Seni bekliyorum her güneş ışığında ve her gün doğuşunda.

Her kızıllığında akşamın, içime bir ok giriyor tüm bedenimi tarıyor sanki… İçim kanlanıyor, akışı yavaşlıyor…
Her akşam ümidimi kendime gömüp tutuyorum evin yolunu… O yalnız yatakvirgs.gif sensiz sesler ve boş içim. Sen olmadığından mı bu yabanilik diyorum bazen… Öyle evet… Senin olduğunu anımsıyorum..

Gülümserdim ben… Gülerdi yüzüm, gözlerim.
Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi bana…
Yine hissediyorum ben seni ama ellerim havada…
Boşluğu tutuyorum…
Boslukta geziyor gozlerim…

[SIZE=5]Ey adına ömrümü adadığım nerdesin?.

Gelsen…
Çok şey de istemiyorum aslında sadece son bir kez gelsen..
Yumaşacık teninle sarsan beni..derin derin çeksem kokunu son bir kez içime..
Çekeyim ki; bir daha gitsen de kokun kalsın üzerimde…
Bilirsin ben en çok geceleri paylaşırım sevgimi seninle…

Gözyüzündeki bir yıldıza bakacağım bu gece ve bu bizim yıldızımız deyip gülümseyeceğim gecenin karanlığında..
Yüreğimi yüreğine katmış koşuyorum yine sana…
Savunmasız, sakınmasız, sınırsız sevgimi haykırıyorum sana…
Evet..Seni hala..ama hala Çok Seviyorum..
[/SIZE]
Ara
acemhe
adszqv0.png

Baharın habercisiydi bana gelişin. Ne güzel seninle doğmak. Senin olmak. Tam kapatmışken kapılarımı aşka sen giriverdin hayatıma.

Kalbime yine hoşgeldin yar. . .

Şimdilerde yeniden doğmuş gibiyim. Daha sıkı sarılmışım hayata. Hayat seninle ne güzel. Daha bi seviyorum artık hayatı, yağmurda ıslanmayı... Hayatıma öyle bir girdin ki.. Bir gülüşüne dünyaları feda ederim. Gözlerime her bakışın yüreğimdeki sana olan yangını bir kat daha arttırıyor. Yüreğim söz dinlemiyor artık. Sevdikçe Seviyor. Yönünü kaybetmiş bir gemi gibi limanına sığındım. Gidemem artık başka diyarlara. Tam son umudumu kaybedecekken sen girdin kalbime...

Kalbime hoşgeldin yar. . .

Ölümlerden beterdi gidişin. Heryanımı hasretin sarmıştı. Bir başıma kalmışdım şu yalan dünyada. Ta ki sen yine çıkıverdin karşıma. Şimdilerde sendeyim. Yüreğimi yüreğine kattım. Alıp götürdün beni. Yangınlardan çıkardın beni. Bir ölünün dirilişi gibi bir mucizeydi bana gelişin. Ama geldin...

Kalbime Hoşgeldin yar. . .

Herşeye inat seninim. Al beni yar. Gidelim birlikte melekler ülkesine, mavi gökyüzünün yeryüzüyle birleştiği yere... Kapatalım kapılarımızı acılara, yalanlara, sahte dostlara, aşklara... Ve yelken acaLim sevgi adasına doğru birlikte... Yeter ki al götür beni buralardan. Yüreğim öyle muhtaç ki bir yudum sevgiye, ya ölümüm ya da yeniden doğuşum olacaktı; ama sen geldin yar... Kalbime hoşgeldin yar. .

Şimdi var mısın benimle bir ömür paylaşmaya? Var mısın acıları da, seviçleri de birlikte paylaşmaya?Herkese inat birbirimize sımsıkı sarılmaya var mısın ?Baharla birlikte geldin kalbime... Öyle bi hayat verdin ki şu yüreğime senin sevginle atacak daima. . .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yokla Ceplerini Aşk Kırıntıları Kalmış Olmalı Biraz... ROSE 11 661 04-13-2022, Saat: 09:02 PM
Son Yorum: wildfang
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 494 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  biraz daha g?z ya?? bilgeis 3 393 04-07-2022, Saat: 04:48 AM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 407 04-06-2022, Saat: 07:33 PM
  Sen Yokken Biraz Daha ?l?yorum Ben Stinq 5 316 04-02-2022, Saat: 07:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 02:37 AM