:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herşeyde Biraz Sen Varsın..
acemhe
Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğindevirgs.gif
Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersenvirgs.gif
Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım...

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç virgs.gif bir tohumla başlar ;
En uzun yolculuklar bir adımla başlar;
Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar.

Seni unutmak zor anlatmaksa imkansızvirgs.gif
Sen unutuldukca hatırlananvirgs.gif
Anlattıkca bitmeyensin meleğim..

Seni uzaktan sevmeyivirgs.gif bana bakmadan görmeyivirgs.gif
Seni duymadan dinlemeyivirgs.gif gözyaşlarımla gülmeyi
Ve kavuşmak için sabretmeyivirgs.gif
Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Duygular vardır anlatılamayan..sevgiler vardır kelimelere sığmayan...
Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan...yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalananvirgs.gif ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olanlardan...

Bir Çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibivirgs.gif
Yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum...
Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam;
Ölmek için bir sebep bulmuşum demektir

Bir yudum zehir olsanvirgs.gif bir an bile düşünmeden seni içerdimvirgs.gif
Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrinvirgs.gif
nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş
YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAÄžLARI

Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesinvirgs.gif
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesinvirgs.gif
Ne olurdu her seven sevilse sankivirgs.gif bu dünyada aşktan güzel ne var kivirgs.gif
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.

Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni
Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi
Seni ona kavuştursun.

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman
Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçekvirgs.gif
Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.
Sen bedenimdeki yumuşak kudretvirgs.gif
Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Ben sana mecburum bilemezsinvirgs.gif adını mıh gibi tutuyorum aklımda
İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olanvirgs.gif dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Yanındayken içimi saran ateşvirgs.gif sen yokken hayalinle canlanır.
Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eserivirgs.gif
Ve benim varlığım yanlız senin eserin.

Seni yüreğimden atabilsem atamıyorumvirgs.gif
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorumvirgs.gif
Dönersen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok..

Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğindevirgs.gif
Gücünü alamazsın sıcak sevgilerdenvirgs.gif
Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve
O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur..

Ben Toprağım suyum sensinvirgs.gif ben yaprağım dalım sensin
İlkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.
Ara
acemhe
Sen, yalnızlığa inat bütün bir geceyi, sevgilinin düşüyle geçirebilir misin?
Gelmeyeceğini bile bile, sanki her an kapıdan girecekmiş gibi gözünü
kırpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin? Bugüne kadar ne yaşadıysan
yaşadın. Bunların hepsinden sıyrılıp, özünü asla yitirmeden yeni bir
kimlikle başka dünyalar kurup yeni hayatını mutlu kılmak için uğraşabilir
misin? Yağmurun altında aklında sevgilin, dudağında onu anlatan bir şarkıyla
mırıldanarak saatlerce yürüyebilir misin? Oysa herkes kaçmaktadır yağmurdan.
Seni ıslatanın aslında yağmur değil aşk olduğunu anlayabilir misin? Yüreğini
cesurca açıp, bazen ağlamayı, bazen ümitsizce beklemeyi, bazen öfkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak nitelediği sakin, beklentisiz, sürprizlere kapalı hayatını terk etmeyi göze alabilir misin? Nefes almanı zorlaştıran,
yüreğinin yerinden fırlayacak gibi çarpmasına neden olan, hoş ama zaman
zaman da sıkıntı verici o heyecanı, saklamaya ya da azaltmaya çalışmadan her zaman taşıyabilir misin?
Özlemin, küçücük bir kordan, kentleri yakacak kocaman bir yangına dönüşmesine izin verebilir misin? Elde ettiğin her şey senin olsun. Sen yarın için hayal kurabilir misin? Arzuladığın sevgiliye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edebilir misin? Bunu yaparken bazılarının sana "aptal" deme riskini göze alabilir misin? Hiçbir şey düşünmedenvirgs.gif sadece o anı yaşayıp yüreğini, beynini, bedenini coşkunun ve hazzın kucağına teslim edebilir misin?
Nerede olduğunu, kim olduğunu, kimlerle olduğunu unutup, sıyrılıp kaygılardan dans edebilir misin saatlerce? Hem kendini hem sevgilini hatalarıyla, değiştirmeden kabul edebilir misin? Her güne yeni bir isim verip başka başka anlamlar katabilir misin? Hiç kimsenin görmediği güzellikleri fark edebilir misin? Ruhuna ihanet etmeden, sadece yüreğinin sesini dinleyerek ve yüreğin sana "o" dedikçe onun izinden gidebilir misin?
Ara
sıla
teşekkürler güzelim (:
Ara
sıla
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sen, yalnızlığa inat bütün bir geceyi, sevgilinin düşüyle geçirebilir misin? evet Big Grin
Gelmeyeceğini bile bile, sanki her an kapıdan girecekmiş gibi gözünü
kırpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin? Bugüne kadar ne yaşadıysan
yaşadın. Bunların hepsinden sıyrılıp, özünü asla yitirmeden yeni bir
kimlikle başka dünyalar kurup yeni hayatını mutlu kılmak için uğraşabilir
misin? [size=4]kesinlikle evet Big Grin Yağmurun altında aklında sevgilin, dudağında onu anlatan bir şarkıyla [/SIZE]
mırıldanarak saatlerce yürüyebilir misin? Oysa herkes kaçmaktadır yağmurdan. [size=4]sonsuza kadar yürürüm aşkımla ben :) [/SIZE]
Seni ıslatanın aslında yağmur değil aşk olduğunu anlayabilir misin? Yüreğini
cesurca açıp, bazen ağlamayı, bazen ümitsizce beklemeyi, bazen öfkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak nitelediği sakin, beklentisiz, sürprizlere kapalı hayatını terk etmeyi göze alabilir misin? Nefes almanı zorlaştıran,
yüreğinin yerinden fırlayacak gibi çarpmasına neden olan, hoş ama zaman
zaman da sıkıntı verici o heyecanı, saklamaya ya da azaltmaya çalışmadan her zaman taşıyabilir misin?
Özlemin, küçücük bir kordan, kentleri yakacak kocaman bir yangına dönüşmesine izin verebilir misin? Elde ettiğin her şey senin olsun. Sen yarın için hayal kurabilir misin? Arzuladığın sevgiliye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edebilir misin? Bunu yaparken bazılarının sana "aptal" deme riskini göze alabilir misin? Hiçbir şey düşünmedenvirgs.gif sadece o anı yaşayıp yüreğini, beynini, bedenini coşkunun ve hazzın kucağına teslim edebilir misin? eveeeeeeeeettttt Smile
Nerede olduğunu, kim olduğunu, kimlerle olduğunu unutup, sıyrılıp kaygılardan dans edebilir misin saatlerce? Hem kendini hem sevgilini hatalarıyla, değiştirmeden kabul edebilir misin? Her güne yeni bir isim verip başka başka anlamlar katabilir misin? Hiç kimsenin görmediği güzellikleri fark edebilir misin? Ruhuna ihanet etmeden, sadece yüreğinin sesini dinleyerek ve yüreğin sana "o" dedikçe onun izinden gidebilir misin?

ömrüm onun herşeyim o benim burda yazanların hepsini hatta daha da fazlasını yaparım ben aşkım için Smile
Ara
acemhe
Rica ederim ablacım Smile
Ara
acemhe
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ömrüm onun herşeyim o benim burda yazanların hepsini hatta daha da fazlasını yaparım ben aşkım için Smile

Allah bozmasın ablacım Smile
Ara
acemhe
Neden hep susmalara teslim yüreğim.... Ne kadar oldu bir tende özlenmeyi hissetmeyeli, ne kadar oldu özel bir geceyi düşlemeyeli...Ben de unuttum artık..Boğuluyorum özlemlerin girdabında.Yürüyorum yollar boyu aradığım, belki de sana ait bir şeyler..Seni arıyorum, eksilen ruhuma yama olsun diye..siyaha çalan silinmişliklerin üstüne biraz mavi tonunu katabilmek için..Günü geceye bağlayan akşamlarda ben daha bir yalnızım artık...Biliyorum ki sende en az benim kadar yalnızsın.Elimden gelen pek bir şey yok şimdilik, yalnızca satırlarım var. Gözlerini bile göremediğim gibi, o tutku dolu yüreğe ait sesi bile özler oldum. Biliyorum ki sevgilerin tümünü hak ediyorsun. Bu nedenle seni incitmekten çekindiğim ve sana layık olan doğru cümleleri kurmak için bütün sözcüklerimi tartarak oluşturuyorum...Ne mutlu sana dokunup sesini duyanlara, seni, yüreğini tanımadan yanında gezenlere, hepsi sana çok yakın ama hiç biri hasret değil benim kadar kokuna.

Susuyorum, boğazım yırtılacasına bağırmak istiyorum ama susuyorum. Korkuyorumvirgs.gif yüreğimi sana ihbar etmekten korkuyorum...İhanete hazırdır bedenim alışamadım kendi günahlarıma. Bakarken gecenin karanlığında gökyüzüne, suretini çiziyor kayan yıldızlar, susuyorum ve yalnızlığıma yanılgılarımı eklemeye devam ediyorum. Bu kente sığmıyor artık ne ben nede bendeki sen. Cevaplanmamış bir çok soru var şimdi bende, hüzünün gölgesinde geçen saniyeler ile yaşadığım...
Her aşk kendi hikayesini yaratıyor...Hani terk edilen taraf olmak zordur da, bu hikayenin sonunu yazan olmak kolay mı? Bir gün gelse de bulsam dediğiniz sevgiyi bulduktan sonra tüketip posasını atabilmek kolay değil bence..Bir an geliyor çıkıp gitmek gerektiğini görüyorsunuz hikayenizden.

Bitmeye mahkum bir aşkın can damarının kesilme vakti geldi zannederim
Sen suçu bana yıkmayavirgs.gifkendini haklı çıkarmaya çalıştıkça
Anladım ki, hayatımda ki tüm hikayelerin sonu aynı bitiyor..Keşke susarak uğurlamasaydın beni senden be ömrümün delisi....Kıyımların süre geldiği şehrimde, kim kahraman, kim yenik ayrılanAsla öğrenemiyeceksin..
Gecenin esrarına yüreğimi yazdım bu gece..Dalıyorum serseri karanlığa odaklanıyor gözlerim nedense..Niye gözlerin var hala gözbebeklerimin içinde..Herhalde ben sensizliği bile seninle yaşıyorum Sevmelerimiz, sevişmelerimiz, sensizken içime gömdüğüm sessiz çığlıklarım, seni beklerken zindanlarda zamana esir olmuş dakikalarım, hepsi senin olsun

Seni seviyorum...
Ara
acemhe
Ayrılıkta sevdaya dahilmiş .. Severken gitmekte varmış benim rolümde ..
Ağlayarak kapatacakmışım perdeyi yeni öğrendim ..
Bilmiyorum rolümü .. Repliğimi unuttum .. Ve .. Ve Sahnedeyim !!
Herkes beni izliyor .. Ben ise şaşkınım .. Ne yapacağımı düşünüyorum ..
Derken [i]Maviler geldi elime .. Bulut yaptım kendime Maviden .. Gökyüzü yaptım .. Yıldızlar yaptım Mavilerden .. En önde oturan kişi çarptı gözüme .. Evet oydu .. Doğru görüyordum .. Mavi(m)di .. Benim Mavi(m) !! [/i]

Beni sahnede tek bırakıp, karşıma geçmiş ne yaptığımı izliyordu .. Bir anda bulutlar gitti … Her yer karardı .. Üşüyordum .. Yalnızdım .. Gitmişti [i]Mavilerim .. Mavi(m)den kalanlarla yapmıştım o bulutları .. Gökyüzünu .. Şimdi ise tektim .. Ağlıyordum .. Bırakmak istiyordum oyunu ama beni sahnede tutan bişeyler vardı ..Sarılmak istiyordum … Mavi(m) ‘ e ilişti gözüm .. Çaresizliğimi zevk alarak izliyordu .. Ben ise yalnız, çaresiz masum bir kız rolüne bürünmüştüm .. Bir mucizeye ihtiyacım vardı ..Ellerimi ısıtacak .. Bana Mavilerimi geri verecek .. Yalnızlığımı unutturacak biri gelmeliydi yanıma .. Ben siyahların arasında çaresizliğimin verdiği HİÇlik duygusunu yaşarken bir anda her yer aydınlanmıştı .. [/i]

EVET! Mucizem gerekleşmişti .. En önde çaresizliğimi zevk alarak izleyen [i]Mavi(m) bana elini uzatmıştı … Her yer Maviydi ..Bulutlarım .. Gökyüzüm hepsi geri gelmişti … İtiraf etmeliyim ısınmıştım .. Ben Mavi(m)in kolları arasında, seyircilerin kıyamet koparırcasına alkıslarını dinliyordum .. Ve Mavi(m) kulağıma iki kelime fısıldadı [/i]
..[i]SeNi SeviyoruM.. [/i]

Ne kadar geç kalmıştı .. Bu sözleri benden önce çok kişiler duymuştu .. Ben ise duyma istemiyordum .. Benden çaldığı [i]Mavilerimi alıp, onu karanlığa karışmış bir şekilde bırakmak istiyordum .. DayanamadıM .. Sevdiğim kişinin karanlıklarda yok olmasına izin veremedim ..Yanına gittim ve kulağına iki kelime fısıldadım ..SeNi SeviyoruM.. [/i]

Artık [i]Mavi bir dünyamız vardı .. Mavi bize huzur veriyordu .. Ellerimizi hiç bırakmamacasına kenetlemiştik birbirimize .. Mavi sözler söylüyorduk bizlerimize .. Mavişarkılar dinliyorduk dans eşliğinde .. Maviydi her şey, heryer .. Mutluydum .. Mavi(m) ve Mavilerimle sonsuzluğa karışmaya yemin etmiştik .. Ve her dakika her saniye iki kelimeyi fısıldıyorduk kulaklarımıza ..SeNi SeviyoruM.. [/i]

Derken .. Kapanmıştı perde .. Çılgınca alkıs sesleri geliyordu ama [i]Mavi(m) gitmişti .. En güzel yerinde bitmesin dediğim bu rüya bitmişti .. Her gelişi gibi yalan bir gelişi yaşatmıştı yine bana .. Ne güzelde oynamıştı rolünü ... Hiç bitmeyecek sanmıştım bu oyun ..Ve perde hiç kapanmayacak .. Ama bitmişti oyun .. Perde kapanmıştı .. Mavi(m) Bir kez daha dört dörtlük bir oyun sergilemişti .. Ben ise aptalca oynanan bir oyunun hayal kırıklarını topluyordum tiyatro sahnesinden .. Maviden kırıntıları topluyordum başka kimsenin canı yanmaması için .. Ve artık oyunun bittiğini anlayıp Mavi kırıntıları çöpe atmakla koymuştum hayatıma son noktayı !! [/i]
Ara
acemhe
1jw6nt9.jpg

Kelimelerin büyüsü kayboluyor sanki yavaş yavaş.. Öncelerde tek bir kelimem yeterken yüreğine akmama, şimdilerde ise bir dizi kelime yetmiyor ruhuna dokunmama... Oysa ki, aşktan öte bir duyguyla bağlıyım ben sana..

Hani 'öyle alıştım ki sana, benden bir parça oldun sanki' demiştin bana.. Alışma sevgili, sakın alışma bana. Alışkanlık önce heyecanı unutturur sonra ardından sıradanlık gelir çarçabuk. En sonda aşk yüreğinden çıkar gider ne olduğunu anlamadan.. Alışma bu yüzden bana, ne olur alışma. Aşkımı yüreğinden çıkarma..

Her an elinden kayıverecek bir kum tanesi olduğumu düşün. En ufak bir rüzgarda uçuverecek, bir yağmur damlasıyla akıp gidecek bir kum tanesi... Önce yüreğinde sakla o kum tanesini.. Kimseler görmesin. Hani derler ya 'aşkımıza nazar değmesin'.. Görmesin kimse beni yüreğinde, sonra da yüreğinde unut beni. Yaşarım orda sessiz, kimsesiz.. Ama alıştım deme bana, hayatında olmama alışma sevgili, çünkü ben bir kum tanesiyim senin elinde.

Sana şimdilerde sadece yüreğim demek istiyorum sevgili.. Sana yüreğim demek istiyorum.. Öyle büyük ki benim yüreğim.. Şairin de dediği gibi 'seni yüreğim kadar seviyorum'.

Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü her atışında bana yaşadığımı hissettirendir yüreğim.
Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü en değerli varlığım, yaşama nedenimdir yüreğim.

Bir kum tanesiyim ben..ürkek, narin, kırılgan.. öfkesi rüzgarla birleşince yüzünü acıtan bir kum tanesi.. Yüreği başka bedende atan, sevgisi dünyalar kadar olan.. Yok yok dünyalar kadar değil, ne güzel de demiş ya şair 'seni yüreğim kadar seviyorum'...

Binlerce kum tanesi içinde bir kum tanesiyim sadece..
Sana aşık, sana deli..
Bırak seveyim seni zamansızlıklar içinde..
Elinden kaymama izin verme 'yüreğim'..
Sana alışmama da..
Ara
acemhe
Mutluluğun adı konulmalıydı artık… Gözyaşlarının, yarım yamalak sevgi çıkmazlarının artık sonu gelmeliydi… Aşkın o büyüsüne kapılmadan dudaklardan dökülen güzel kelimeler sevgiyi anlatmalıydı… Birazda sen kokmalıydı her bir harfi. Ellerimi uzattığımda ellerini tutacağımı bilmeliydim. Yüreğin aynam olmalı, baktığım da yüreğime yansıyan güzelliğini görmek için. Gözlerine baktığımda keşfetmeliyim bana değer veren o inanılmaz ışığı. Buram buram sevgi olmalı içerisinde… Seni ve beni birleştiren bu yollarda güzel çiçekler açmalı… Adını sakladığımda bile gülmelisin yüzüme. Küsmemelisin bana. Her zaman yeniden sevmeye başlamalıyım seni… Yüreğin kadar sıcak olmalı her an bakışların… Gülmelisin, mutlu olmalısın her zaman…

Gülümsemelerine karışmalı bana olan sevgin… Değer vermelisin bana… Sana verdiğim değerin karşılığını hak etmeliyim... Gülmeli, mutlu olmalı seninle geleceğe yürümeliyim… Yüreğinin saflığını anımsatan harfler bir kelime olup dans etmeli dudaklarında… Benimsemelisin beni, benim seni benimsediğim gibi… Yürümeyi yeni öğrenen bebek gibi düşe kalka yürüteceğimiz bir sevgi olsun yaşadığımız… Sen düştüğünde ben kaldırmalıyım seni, ben düştüğümde ellerimden tutan sen olmalısın… Ufak kırgınlıkları yüreğimizde ki büyük sevgimiz yok etmeli… Tıpkı suyun içerisinde eriyen şeker misali olsun kırgınlıklarımız… Sen üzüldüğünde başımı omzuma yaslamalısın. Mendilin olmalıyım o an… Gözyaşlarını silmeliyim sana değer veren yüreğimle… Ben ağladığımda kolların sarmalı acıdan yanan bedenimi… Güldüğümüzde çiçekler açmalı yüzümüzün her bir tarafında… Gamzelerine dolmalı taze bahar kokulu çiçekler…

Geleceğe el ele yürümeli… Her sıkıntıyı beraber aşmalıyız… Hayatın getireceği güçlüklere katlanmayı bilmeliyiz ikimiz… Sensiz nefes almasını da bilmeliyim… Yanımda olmadığın anlarda senin aldığın nefesler bana güç vermeli… O var demeliyim… O var yaşama nedenim demeliyim… Hayatın karşıma çıkardığı acı tatlı bütün her şeyde seninle olmayı çok isteyen bir yürek yaşıyor yakınlarında… Her an sesine yüzüne hasret bir ben yaşıyor yüreğinin en güzel yerinde… Seni tanıdığına mutlu, kaybedeceğinde hüzünlü gözlerini saklayamayan ben nefes alıyorum yanı başında… Sen ol, orda ol… Sevdiğim ol… Bir ömrü paylaşacağım canım ol…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yokla Ceplerini Aşk Kırıntıları Kalmış Olmalı Biraz... ROSE 11 661 04-13-2022, Saat: 09:02 PM
Son Yorum: wildfang
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 491 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  biraz daha g?z ya?? bilgeis 3 393 04-07-2022, Saat: 04:48 AM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 407 04-06-2022, Saat: 07:33 PM
  Sen Yokken Biraz Daha ?l?yorum Ben Stinq 5 314 04-02-2022, Saat: 07:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:29 AM