:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?amurdan G?l
isyanbitmez
G?D??LER YIKILIYOR HEP ?ST?M?ZE ALTINDA KALIYORUZ. T?M ?IRPINI?LAR BUNDAN. ?IKMAK ???N BU YIKINTIDAN.
L?TFEN UZAT. PEK YORUM YAPAN ?IKMIYOR. BE?ENMENE SEV?ND?M. YORUM ???N BEN TE?EKK?R EDER?M........
w00w
Te?ekk?rler Bu g?zel Payla??m i?in...
Ara
isyanbitmez
teşekkürler bizden woow ..........
bilgeis
..............
ÐŽeşaren
Paylasimin icin tesekkürler isyanbitmez!! cok güzel...
Ara
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gururuma basarak ?st?ne ??kanlardan,
D?nmeyen bir sen vars?n,yaln?z sen vars?n geri.....demek isterdim....Ama sevilen hi? olmad?m,her zaman seven oldum,
Beklenen hi? olmad?m,her zaman bekleyen oldum....
A?k,belki de g?l? dal?nda sevmek....G?l kopunca dal?ndan a?k?n anlam? kalm?yor belki de.
Sevmeyen insanlara ?zg? bir davran?? ihanet...Ke?ke diyorum ke?ke u?ramasayd?k ihanetlere de a?klar?m?z hep imkans?z kalsayd?....
A?KLARI ?MKANSIZ KILMAK. BU ASLINDA DO?RU B?R D???NCE DE??L ANCAK ???N ??REN?LEN KISMINA BAKACAK OLURSAK. LEYLA ?LE MECNUN VE D??ERLER? ORTADA PEK KAVU?MA G?Z?KMEZ. BU Y?ZDEN DE ?MKANSIZ A?KLARI Y?CELT?R?Z. A?K KOLONYA G?B? U?UCU B?R DURUMDUR. B?R S?RE SONRA GE?ER. DAHA ?NCE S?YLED???M B?R S?Z?M VARDI. TEKRARLAMAK ?STER?M KONUYLA ?LG?L? OLDU?U ???N. A?K DAMDAN D??MEKSE; SEVG? O DAMDA BEKLEMEKT?R.

SEVEN OLMAK SEV?LEN OLMAKTAN ZORDUR. D?NMEYEN? BEKLEMEK ZOR. A?K G?L? NE DALINDA NE KOPUNCA SEVMEK. A?K G?L? HER HAL?YLE SEVMEK. KURUMU?UNDAN, TOPRA?A KARI?MI?INA. ?HANET HEP?M?ZDEN UZAK OLSUN..........
isyanbitmez
YaGMuR_Y?RekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paylasimin icin tesekk?rler isyanbitmez!! cok g?zel...
BE?ENMENE SEV?ND?M YaGMuR_Y?RekL! BEN TE?EKK?R EDER?M.........
bilgeis
..................
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?K......?TEK? YARIMI ARAMAKTIR BENDE....AMA BULDU?UMU ZANNETT???MDE A?K B?TER BENCE....
ULA?TI?IN HER ?EY Y?T?RECEKSE DE?ER?N? YARIM'INI ARAMAK YER?NE YARI'NIN SEN? BULMASINI BEKLE......
bilgeis
..............

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:19 PM