:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?amurdan G?l
isyanbitmez
.............
bilgeis
...............
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Asl?nda bug?n salak olan benim galiba. bir ?ey anlamad?m bu yaz?dan ??nk?
ANLAMAMAK DA DO?ALDIR. L?TFEN KEND?N?ZE BU T?P S?YLEMLERDE BULUNMAYIN..........
bilgeis
................
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaaa neden bu kadar ger?ekcisiniz ki ? Salak demekle salak olmuyorum ki ben neyse sa?olun uyar?n?z i?in.Ama bazen alt metinlere de dikkat edin bence.
?STED???M G?B? OLUYORUM!
O ZAMAN ?? BA?KA B?R BOYUTA TA?INIYOR. DEMEK K? YAZI ANLA?ILMAYACAK KADAR SALAK?A. S?YLED?KLER?N?Z? D?REKT S?YLEY?N. BO?UNA YOLU UZATMAYALIM. S?Z? UYARMADIM. PEK YAKI?AN B?R KEL?ME DE??L. SADECE BUNU S?YLED?M. BENCE S?Z DE NE DED???N?ZE D?KKAT ED?N.........
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ?STED???M G?B? OLUYORUM!
O ZAMAN ?? BA?KA B?R BOYUTA TA?INIYOR. DEMEK K? YAZI ANLA?ILMAYACAK KADAR SALAK?A. S?YLED?KLER?N?Z? D?REKT S?YLEY?N. BO?UNA YOLU UZATMAYALIM. S?Z? UYARMADIM. PEK YAKI?AN B?R KEL?ME DE??L. SADECE BUNU S?YLED?M. BENCE S?Z DE NE DED???N?ZE D?KKAT ED?N.........
Bir ?ark? geldi akl?ma :Beni anlamad?n ya ben ona yan?yorum...??nk? anlatamad?m siz de hakl?s?n?z.?z?r dilerim size ve metninize s?z?m yok olamaz zaten.Bana ne zaten offff ?zerime vazife gibi dal?yorum bal?klama...Hata bende.iyi ak?amlar.
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir ?ark? geldi akl?ma :Beni anlamad?n ya ben ona yan?yorum...??nk? anlatamad?m siz de hakl?s?n?z.?z?r dilerim size ve metninize s?z?m yok olamaz zaten.Bana ne zaten offff ?zerime vazife gibi dal?yorum bal?klama...Hata bende.iyi ak?amlar.
ANLAMAK ZOR B?R KONU. K?MSE K?MSEY? TAM OLARAK ANLAMAZ. ?Z?R D?LEMEY?N L?TFEN. B?R?LER?N?N MET?NE (BANA) S?Z? OLSUN D?YE BURADA PAYLA?TI?IMI D???N?RSEK ORTADA B?R HATA OLMADI?INI G?R?R?Z. BIRAKIP G?TMELERDE ?Y?S?N?Z. S?ZE DE ?Y? AK?AMLAR.........
bilgeis
...................
isyanbitmez
HER ZAMAN ANLATMAYA ?ALI?TIM. H?? BO? VERMED?M.......
in_love_girl
?ok ac?mas?zca olur gidi?ler.
Bize ?yle gelir belki.. belkide onun yerine koymay?z kendimizi.
?z?lmek icin bahaneler arar?s fark?nda olmadan.BiLmiyorum sendemi hata ondam? yoksa kaderdemi...
eqer q?zelliklere aldan?p gidecek kadar sevqisisse sevindim ad?na.
ama icinden bi yerden seviyordu oda neden diye hesap soruyorsa biq?n anlayacakt?r yanl???n? emin ol.
Eger hatal?ysa d?ns?n affederim de demiyorsun zaten.. off ?ok ?ey buldum i?inden yaz?n?n.. dokundu biraz..neyse uzatmiim

te??ekk?rLer..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:00 PM