:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayalinle, hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!!
ÇiLeK
4m0jl2trx4.png

Elimde kalem senli bir şeyler yazmak isterkenvirgs.gif hani küçüklüğümüzde defter kenarlarına yaptığımız süsler vardır yavirgs.gif onlarla dolduruyorum kağıdın her yanını...

" SEN BİR YERLERDE BEN BİR ŞEHİRDE AKŞAM OLUNCA BENİ HATIRLA!..."

Seninle konuşur gibi konuşmak istiyorum kağıtla...

Ama olmuyor cümlelerim kenar süslerinin arasında asılı kalıyor!...

Aklımdan deli fikirler geçiyorvirgs.gif sonra kendi düşüncelerime oturup kendim gülüyorumvirgs.gif yok olmaz diye...

O en sevdiğim resmini açıyorumvirgs.gif bakıyorvirgs.gif bakıyorvirgs.gif sonra susuyorum!!!...

Ben senin resimlerini değil kivirgs.gif ruhunu özlüyorumvirgs.gif bunu bal gibi biliyorum!... Cümlelerinivirgs.gif paragraflarınıvirgs.gif onlara kattığın manayı seviyorumvirgs.gif bunu ben bal gibi biliyorum ama kimbilir sen bilmiyorsun?...

Aklıma yolculuklar geliyorvirgs.gif yolun sana varacağını bildiğimden iptal ediyorum tüm biletleri...

Korkuyorumvirgs.gif geldiğim devirgs.gif seni gördüğüm devirgs.gif içimdeki seni bulamıyacağımdan çok korkuyorum İNAN!... Yokluğun davirgs.gif içimde büyüyen senvirgs.gif sana benziyor muvirgs.gif kestiremediğimden çok korkuyorum!!!...

Bir kartalın ki kadar keskin bakışlarınvirgs.gif bakıyor mu başkalarına?...

Düşüncesi bile kanımı donduruyorvirgs.gif iliklerime kadar üşüyorumvirgs.gif O AN!!!...

Seni düşünmeye başlayıncavirgs.gif hani derler yavirgs.gif kelimenin tam anlamıyla çin işkencesi yapıyorum kendimevirgs.gif olabileceklerin en acısını düşünerek!...

Sonra durup düşünüp içime düşürdüğüm yangınlaravirgs.gif yine kendim su serpiyorum...

Hayalinlevirgs.gif hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!!

Öyle bir an gelecek kivirgs.gif hasretimin sınırı bulunduğum şehrin sınırlarını aşacakvirgs.gif yolculukları göze alıp sana koşacağım!!!

Sonuvirgs.gif hayalimdeki seni kaybetmek bile olsa ( belki de olmaz)virgs.gif göze alacağım bunu!!!
Ara
ÇiLeK
justthewayyouarenq2.jpg

Gözlerimin rengine çevirdin gecenin karanlığını.Nereye baksam senvirgs.gif nerede seni görsem bir zindan ayrılığı. Herkes senin adın her surat senin yüzün .

Herkes susmuş sanki.Konuşanlarınsa dediklerini zaten ben anlamıyorum. Bazıları yüzüme bakarak bir şeyler anlatıyor ama ben nedense duyamıyor sadece kafamı anlamış gibi sallıyorum.Hatta bazen güldüklerini farkediyorum bende espiri yaptılar heralde diyerek gülümsüyorum.

Beynim sanki üç sese tepki veriyor . Biri şarkımızvirgs.gif diğeri ismini taşıyan çocuklar virgs.gifüçüncüsü ise senin kulağımda çınlayan son kelimen. Ben neden başka bir şey duymuyorum?

Senin beni sevdiğini sandığım günlerdeki gibi şuursuzca bakıyorum etrafa. Tek farkı renklerin eskisi kadar canlı olmayışı. Mor ötesi ışıkların dahi gösteremediği parıltıları farkedemiyorum artık. Gözleri doğduğunda mavi olan ama sonradan siyaha dönen bir bebek gibi virgs.gif renk körü olan bir köpek gibi bakıyorum etrafa....

Yetim bir çocuğun kalbi gibi atıyor artık yüreğim. Yaşamla ölüm arasındaki çizgide ellerim cebimdevirgs.gif ağzımda henüz külü düşmemiş bir sigarayla trapezci gibi değilvirgs.gifemeklemeyi yeni öğrenen bir bebek gibi yürümeye çalışıyorum.O ipten aşşağı düşmekle yürümeye devam etmek arasındaki farkı anlayacak bir beyin kalmadı artık bende.Yemedenvirgs.gif içmeden yaşayıp virgs.gif köpek gibi siyahla beyazdan başka birşey görmeden hayata kucak açsan ne olucak ki.?....

Sensiz doğan güneşin saçma ışıkları benden çok herkesin dünyasını aydınlatır şimdi.Elalem yine bana üzülürmüş gibi bakarvirgs.gif arkasına dönen çeker gider evine....

Biliyorum yine Senden kalan omuzlarım çürüyecek. Çünkü ne zaman ayrılığı misafir etsem böyle olur. Sevdiğimin başını koyduğu yeri morartıncıya kadar yumruklarım.Aylar sonra morluk geçtiğinde ben hala onu düşünüp ağlıyorsamvirgs.gif unutmak yerine savaş açarım tüm dünyaya. Tüm ayrılık sebeblerine sataşır güneşin nöbetini tutarım.Mucizenin adına Uğur koyar yakarım tüm farlarımı gecenin zifiri karanlığına...

Al işte yine çürüttüm şuralarımı.Başını omzuma koyduğunyer artık ten sarılığından uzakvirgs.gif içim kadar acılarla dolu. Sen iyi geceler der gibi çektin gittin ama ben daha son kelimemi söylemedim. Bekle az kaldı.Hele şu omzumun ayrılık acısı bi geçsin...

Hadi o zaman sanada şimdilik iyi geceler..! Madem öylevirgs.gif bu kentin en güzel rüyasını yalnızca sen gör . ...

benimse uyku vaktime galiba daha çok var
Ara
ÇiLeK
22.jpg

..
Uykulardan uyandırdım tüm harfleri..
Sana koşmakta tüm cümleler..
Bir yangına bürünmüş özlemlerimi nakışlıyorum bulutların eteklerine..
Sen gökyüzünden beni sağdıkça ben nefesine ilhak olacağım..
Sonra da sen de ölmek..
Bırakmak öylece kollarımı kollarına..
Gönül rahatlığıyla yığılmak ayak dibine..
Kollarında ölmek velhasıl..
Sonra da gözlerinde doğmak yeniden
Ara
history
Öyle bir an gelecek kivirgs.gif hasretimin sınırı bulunduğum şehrin sınırlarını aşacakvirgs.gif yolculukları göze alıp sana koşacağım!!!

Sen iyi geceler der gibi çektin gittin ama ben daha son kelimemi söylemedim. Bekle az kaldı.Hele şu omzumun ayrılık acısı bi geçsin...

Okudukça duygulandım,duygulandıkça düşündüm.....yaşam çok kısa,bu ayrılıklar niye...yine harikaydı,teşekkürler.
Ara
ÐŽeşaren
Biriciğim benim . .

Güzelim yüreğin gam, keder görmesin ..özledim seni
Ara
ÇiLeK
Biriciğim ;

Seninde yüreğin dert keder görmesin canım..
Bende özledim seni biriciğim

sevgilerimle.
Ara
ÇiLeK
“Her gün seni ezberler yalnızlığım
Kırarım yüreğimin mührünü
Ve her gece seni okurum eski şarkılara…”

Sonbahara geciken kaç yol vardır bilmiyorum ama ben hiç rastlamadım. Hep kestirmeydi benim izlediğimvirgs.gif güze giden zemheri ayazları… Çünkü ne zaman o şarkıyı dinlesemvirgs.gif giderdin benden… Ve ben keskin bir kışa yüz tutmuş hazanın içinde bulurdum kendimi. Kuru yapraklar gibi ayak uçlarımda savrulurken imgelerinvirgs.gif hiçbir hüzün ıskalamazdı beni güzüm. Sana göre hiç başlamayanvirgs.gif bana göre hiç bitmeyen bir sevda cümlesiydim ömrünün… Hüzünlerimle tazelerken solgun yapraklarınıvirgs.gif nasıl nasıl uzatırdım seninle yana yana yürüdüğüm bu yolu… Tek telaşım buydu.

Bilmiyordun beni saran dikenli telleri
Gözlerinde doğupvirgs.gif yokluğunla ölecek kadar seviyordum
Bir sözcükle yeniden başlardı hayat
Ve susuyordun.
Ardın sıra pusuyordum karanlıklara.

Beyaz bir sayfaydım ve sen ilk terk ediştin.
Ölümsüz aşklardan geliyordum oysa ben…
Kimsesizdim… Sensiz…

“Şimdi düşünüyorum da
Biliyor musun…
Hüzünlere tutuklu sevinçlerinlevirgs.gif
Sen Eylül’e benziyorsun.”

Sevdanın pusularında hep bekleyeceksin beni Eylül’üm. Kahreden sukutum benimvirgs.gif bunu adım gibi biliyorum bekleyeceksin. Ve benvirgs.gif haykırmak istedikçe yutkunupvirgs.gif bensiz sevdalarında yankılanacağım bir fon müziği misali. Yankılandıkça; gerçeğe en yakın düşlerimivirgs.gif gidişlerinin enkazına gömeceksin gönülsüz. Dizlerinin bağını çözen dudaklarımı öksüz bırakıpvirgs.gif hüzünlü bir resme yapıştırıp yüzümüvirgs.gif gideceksin yine.

Çünkü ne zaman o şarkıyı dinlesemvirgs.gif gidersin benden.
Ve ben gözlerimi gittiğin yollara dikip hep seni beklerim.
Sensiz doğar güneş şehrime…
Yokluğunu bağrıma bastıkça
Lanet ederim günevirgs.gif geceyevirgs.gif bitmeyen sevgine
Ve
“başladığı gibi biter…”

Üzülme…

Ne zaman benden ayrılsan yakalar sevdam seni. Gelişini göstermez takvim yaprakları en gerçek düşüm. Sen yanmasan da küllenirim ben. Ellerimin en üşüdüğü mevsimde dökülen yapraklar çırpınırken rüzgardavirgs.gif ben sahilden umutlu yıldızları toplarım. Avuntusuz bir gecede kaybolur düşlerim. Yağmura sürgün kirpiklerimi bir gün şehrinin güneşi kurutur ve o zaman kim bilir belki o son gidişin kendini bende unutur.

Yine dipteyim biliyor musun… En acıtan düşler dipten çıkar ya hani işte öyle avuçluyorum toprakları. Zamanı oyalarken koynumda umurumda bile değil yokluğun… Esirgesen de ateşini benden hala nefesimi tutuyorum sana. Bir gün yüreğindeki dikenleri gördüğünde hissedeceksin bir gülü sevdiğini ve o gülün yapraklarında uyanacaksın bir sabah cennetten çalınmış bir güne. Gül kurusu ipek bir çarşafta sayıklayacak terli dudakların… Ömrünün en güzel gününü öpeceksin nefesimde soluklandığında. Lakin biliyorum şimdi düşlerimi yerle bir ederekvirgs.gif başka bir mevsimin rüzgarına gitmen gerek. Saçlarımdaki meltemleri okşasan da her günvirgs.gif avuç içlerinde bitmem gerek sevgili. Sen de biliyorsunvirgs.gif beni kendinden çıkartmaya çalıştığında mutsuz bir silüet kalacak avuçlarında. Öyleyse neden… Neden…

………………………………….

Seni hep seveceğim biliyor musun…
Çünkü uçurum gibi derinleşen sukutunla
Sen yar’a benziyorsun…

İnanmazsın ya düştüğün hallere bazen…
İnan…

Ve üzülme
Yokluğunda da sana iyi bakarım ben.

Ocak 2009
Ayşegül aaacan
Ara
ÇiLeK
51xytw.jpg
Ara
sıla
vlcsnap00001dp5.png
Ara
eRCi
Düşüncesi bile kanımı donduruyor, iliklerime kadar üşüyorum, O AN!!!...

Yüreğin dert görmesin...

teşekkürler...

Hilal...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hasretimin Vuslata Dâvetiye Çıkardığı Bir Anda cyrano 2 378 04-11-2011, Saat: 10:04 AM
Son Yorum: history
  Yetinmeyi öğrendim senin hayalinle... acemhe 5 657 04-03-2011, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: acemhe
  Hayalinle yaşıyorum... ceylan gözlü1 0 409 03-11-2008, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: ceylan gözlü1
  Hayalinle, hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!! cadım_ 8 537 07-31-2007, Saat: 02:23 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  HayaLinLe Hasretimin SınırLarını öLçüyOrum.! ÇiLeK 0 461 03-31-2007, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 12:22 PM