:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayalinle, hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!!
cadım_
Elimde kalem senli birşeyler yazmak isterken, hani küçüklüğümüzde defter kenarlarına yaptığımız süsler vardır ya, onlarla dolduruyorum kağıdın her yanını...

" SEN BİR YERLERDE BEN BİR ŞEHİRDE AKŞAM OLUNCA BENİ HATIRLA!..." Seninle konuşur gibi konuşmak istiyorum kağıtla...

Ama olmuyor cümlelerim kenar süslerinin arasında asılı kalıyor!...

Aklımdan deli fikirler geçiyor, sonra kendi düşüncelerime oturup kendim gülüyorum, yok olmaz diye...

O en sevdiğim resmini açıyorum, bakıyor, bakıyor, sonra susuyorum!!!...

Ben senin resimlerini değil ki, ruhunu özlüyorum, bunu bal gibi biliyorum!... Cümlelerini, paragraflarını, onlara kattığın manayı seviyorum, bunu ben bal gibi biliyorum ama kimbilir sen bilmiyorsun?...

Aklıma yolculuklar geliyor, yolun sana varacağını bildiğimden iptal ediyorum tüm biletleri...

Korkuyorum, geldiğim de, seni gördüğüm de, içimdeki seni bulamıyacağımdan çok korkuyorum İNAN!... Yokluğun da, içimde büyüyen sen, sana benziyor mu, kestiremediğimden çok korkuyorum!!!...

Bir kartalın ki kadar keskin bakışların, bakıyor mu başkalarına?...

Düşüncesi bile kanımı donduruyor, iliklerime kadar üşüyorum, O AN!!!...

Seni düşünmeye başlayınca, hani derler ya, kelimenin tam anlamıyla çin işkencesi yapıyorum kendime, olabileceklerin en acısını düşünerek!...

Sonra durup düşünüp içime düşürdüğüm yangınlara, yine kendim su serpiyorum...

Hayalinle, hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!!

Öyle bir an gelecek ki, hasretimin sınırı bulunduğum şehrin sınırlarını aşacak, yolculukları göze alıp sana koşacağım!!! Sonu, hayalimdeki seni kaybetmek bile olsa ( belki de olmaz), göze alacağım bunu!!!

Göze alacağım!.......................................

alıntı
Ara
ezoo20
Emeğine Sağlik Cadim Smile
Paylaşim Için Tşk...
Ara
cadım_
saolun yorum ıcın
Ara
eRCi
Tüm bekleyenlere sabredenlere ve aşk a inananlara kelebek kanadında minik bir dua…Aşkın o pembe dünyasında kaybol aşkla boğulun inşallah hep mutlu olman dileğiyle Teşekkürler...
cadım_
yorum ıcın tşklerSmile
Ara
eRCi
Rica ederim....
Qetesh
Alıntı:O en sevdiğim resmini açıyorum, bakıyor, bakıyor, sonra susuyorum!!!...

tşkler yüreğine sağlıkSmile
Ara
pum'um
ellerine sağlık çok güzeldi...
Ara
:: CiMCiMe ::
Korkuyorum, geldiğim de, seni gördüğüm de, içimdeki seni bulamıyacağımdan çok korkuyorum İNAN!... Yokluğun da, içimde büyüyen sen, sana benziyor mu, kestiremediğimden çok korkuyorum!!!...

teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hasretimin Vuslata Dâvetiye Çıkardığı Bir Anda cyrano 2 383 04-11-2011, Saat: 10:04 AM
Son Yorum: history
  Yetinmeyi öğrendim senin hayalinle... acemhe 5 658 04-03-2011, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: acemhe
  Hayalinle, hasretimin sınırlarını ölçüyorum!!! ÇiLeK 11 685 07-09-2010, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Hayalinle yaşıyorum... ceylan gözlü1 0 411 03-11-2008, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: ceylan gözlü1
  HayaLinLe Hasretimin SınırLarını öLçüyOrum.! ÇiLeK 0 462 03-31-2007, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:47 PM