:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanki bir gün geleceksin
acemhe
Çıkacaksın bir yerlerde karşıma...
Yüzüne hasret bıraktığın günler geride kalacak.. Gözlerine bakıp yine eskisi gibi gülümseyeceğim sana. Hiç bir şey olmamış gibi.... Eski güzel günleri hatırlayacak belki dolacak gözlerimiz ama kavuşmanın mutluluğu susturacak ikimizi. gezdiğimiz sahilleri hiç kimseyi umursamadan sevgiye dair ne varsa ne yaşadıysak hepsini tekrar tekrar yaşayacağız.

Sanki geleceksin...
Unuttuğum yüzün vefasız gözlerin bakacak bana yeniden.Bıraktığın o küçük kız büyüdü artık göreceksin.Hesap sormak bile zor gelecek bana. İçimde büyüttüğüm onca acıya rağmen göreceksin hissedeceksin o büyük o saf sevgiyi yüreğimde..

Sanki geleceksin...
Pişman olup af dileyeceksin benden. Kaybettirdiklerini anlayacaksın belki ama çok geç olacak biliyorsun. Ya senin kaybettiklerin? .Hiç kimse sevemeyecek seni benim seni sevdiğim kadar. Hiç kimse savaşamayacak yıllarla benim gibi ve hiç kimse benim kadar özlemeyecek seni.... Anlayacaksın vefasız sevgili...

Sanki geleceksin...
Sileceksin yılların özlemini. Bir şans son bir şans dileneceksin benden. Senin bana vermediğin o şansı benim sana vermem için yalvaracaksın. Ben yaptım şimdi sen yapacaksın sen alacaksın gururunu ayaklar altına. .Tadacaksın bu acıyı derinden.. Ve öğreneceksin sevgili aşkta gurur olmayacağını.

Sanki geleceksin... Çıkacaksın karşıma...
Yürekse yürek sevgiyse sevgi... Ben ağladım aylarca şimdi sen ağla karşımda. Acıysa acı… hem de en büyüğü. Ben öğretemedim sana sevgiyi.silemedim kalbinden nefreti. Taşlaşmış o kalbinin duvarlarını benim sevgim yıkamadı. Evet sanki geleceksin ve bana yanıldığımı göstereceksin taş kalpli sevgili.

Bir gün evet bir gün geleceksin...
Geleceksin kendi ayakların getirecek seni bana.Hayal değil rüya hiç değil boş umut değil ve bu bekleyişim boşuna değil. Sen sanıyorsun ki hala seviyorum seni. Hala deli gibi tutkunum sana. Ama haklısın sevgili.. Kendime bile söyleyecek cesaretim olmasada doğru olan bu. Ama fark etmez artık. Onca acıyı unutmadım. Daha hesabını soramadım. Geleceksin biliyorum ve ben bekliyorum...Nasıl birşey anlamıyorum seviyorum hem de nefret ediyorum.

Sanki geleceksin... Sanki çıkacaksın biryerlerde karşıma...bekliyorum vefasız sevgili....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana Geleceksin MasaL_perisi 17 753 04-09-2022, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Sanki benim hi? senim olmam?? gibi eRCi 2 305 04-05-2022, Saat: 01:54 AM
Son Yorum: wildfang
  sanki biLinmezin içindeyim ve: sen yine, yine, yine yoksun... history 0 622 09-06-2010, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: history
  Gökler kapanıyor sanki üstüme... history 0 296 08-12-2010, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: history
  Ben ÖlÜnce Mİ Geleceksİn??? acemhe 0 566 05-20-2010, Saat: 10:46 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:59 PM