:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanki benim hi? senim olmam?? gibi
eRCi
Varl???nla yoklu?un aras?nda kalmayaca??m art?k, sadece olmayacaks?n. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmu? c?mlelerimin sonunda. Belki birka? sat?r aras?nda unutulacaks?n bir m?ddet sonra. ??imden olmayacak, bo? bir ka??d?n g?lgesine s???nmayacak sana sitemlerim. Hani hep k?zard?n ya “Konu? konu? konu?” derdin, hayk?rabilir miyim ?imdi korkakl???n?. B?rakt???n bu mavi d??leriyle avunan yaln?zl???, art?k sahiplenilmeyecek olman?n buruklu?unu ya?arken, hayk?rabilir miyim dersin, susar m?y?m, g?l?p ge?er miyim yoksa …?
Asl?nda al??t?rmal?y?m kendimi hi? d?nmeyecekmi?sin, d?n?lmeyecek bir yerdeymi?sin gibi farzetmeli, unutmal?. Seni hi? tan?mam?? gibi ya?am?m? s?rd?rmeliyim. Var oldu?um her yer a?k(?n) ?ehri olmal? art?k, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zaman? ya?anan ve gelecek t?m zamanlar olmal? benim i?in. Evet, sayfalardan kopar?p bir bir savurmal?y?m seni ya?anm?? t?m zamanlara, uzakla?an her ad?m?mla hapsetmeliyim bu an?lar soka??na. Kopan takvim yapraklar? sensiz ge?en g?nleri saymamal?, bende yoklu?unun g?ncesini tutmay? art?k b?rakmal?y?m. Her yeni g?ne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, ald?rmamal? hatta sana hak verebilmeliyim. Bu sat?rlarla b?y?meye ba?lamal?y?m, s?rf seni ve ?ocukla?an bir a?k? kolayca unutabilmek i?in. Zira yoksun. Sanki benim hi? senim olmam??, sanki bizi hi? ya?amam???z, sanki a?k denen o hoyrat ?ark?y? m?r?ldanm?? ve sonra yar?m b?rakm???z gibi. Art?k yeni bir ?ark? s?ylemenin vakti, Ya?anm??l???na, yitikli?ime hi? ald?rmadan,
Sanki benim hi? senim olmam?? gibi
mscxcs
Bugüne kadar hiç bilmezdim
Gülün bu kadar güzel düşünmenin sevmek
Sevmenin aşık olmak oldugunu
ve de hiç bilmezdim gecelerin bu kadar uzun
yıldızların bu kadar uzak oldgunu
kırmızı gülün seni seviyorum
beyaz gülün ayrılık anlamı taşıdıgınıda
hiç tahmin edemezdim birisini bu kadar sevebilecegimi
belkide düşünmek bile istemezdim
birisini böyle sabahlara kadar düşünmeyı
duymak isterim
böylesine sevip sabahlara kadar düşündüğümden
SENİ SEVİYORUM demeyi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 328 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 635 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  YokLuÄžun buz Gibi... €BeRimSin 2 375 04-09-2022, Saat: 04:01 PM
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 797 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlikta Kalacak.... ÇiLeK 8 331 04-08-2022, Saat: 12:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:45 PM