:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana aşığım deseydim..!!!
history
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok felsefe akla zarar çok sözde ağza xD

Hayatın baharında yaşamdan soyutlanmak ise..ömre zarar...
Ara
riukeen
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayatın baharında yaşamdan soyutlanmak ise..ömre zarar...

yaşam dediğin bigün bilemedin iki gün Big Grin
Ara
history
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaşam dediğin bigün bilemedin iki gün Big Grin
Çok haklısın,bir iki gün,sevinçlerin ,hüzünlerin,göz yaşların,sevgilinin elini tutuşun, az şeymi sence...
Ara
Hasretiim
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaşam dediğin bigün bilemedin iki gün Big Grin

Haklisin, Bence Sana Biraz Ciddiyet Lazim .. Wink
Ara
riukeen
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok haklısın,bir iki gün,sevinçlerin ,hüzünlerin,göz yaşların,sevgilinin elini tutuşun, az şeymi sence...

her sevinç sona erer göz yaşları kurur eller çürür.. kim tatmin olur bir günle ? =)
Ara
history
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her sevinç sona erer göz yaşları kurur eller çürür.. kim tatmin olur bir günle ? =)
Doğru kabul edelim,,bir iki güne on dokuz yıl sığdırmışın dönüp arkana baktığında sadece bir iki günü dahi anımsasan,yaşıyosun demektir,mutlu olmayı dene..örneğin Polyanna ol....
Ara
riukeen
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Doğru kabul edelim,,bir iki güne on dokuz yıl sığdırmışın dönüp arkana baktığında sadece bir iki günü dahi anımsasan,yaşıyosun demektir,mutlu olmayı dene..örneğin Polyanna ol....

mut olmuşum zaten ben Big Grin mutlu yada mutsuz ne farkeder... Big Grin
Ara
history
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mut olmuşum zaten ben Big Grin mutlu yada mutsuz ne farkeder... Big Grin

Her bireyi hayata bağlayan veya hayattan koparan sebepler vardır.Bunlar özeldir,ama Seninki biraz sudan bir sebep,önceki konularından edindiğim bu.
Oldukça gençsin,her şey düzelir...hayata sıkı sarıl....
Ara
riukeen
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her bireyi hayata bağlayan veya hayattan koparan sebepler vardır.Bunlar özeldir,ama Seninki biraz sudan bir sebep,önceki konularından edindiğim bu.
Oldukça gençsin,her şey düzelir...hayata sıkı sarıl....

her seçim bi vazgeçiş.. ben bu görünen iyilere karşı kötüyü seçtim doğal olarak çok kötü biriyim Big Grin
Ara
history
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her seçim bi vazgeçiş.. ben bu görünen iyilere karşı kötüyü seçtim doğal olarak çok kötü biriyim Big Grin
Keşke kötüyüm dediğinde ,kötü olabilsen,iyiyim diyenlerin iyi olamadığı gibi.Sadece şartlanmışlık seninki....muhtemelende birilerine bişeyleri ispat çabası...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 413 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 346 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:30 PM