:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Deniz Senin Gözlerin
acemhe
Gün batarken gökyüzünü kızıl bir perde kaplar, bakmaya doyamadığım mehtabında hayallere dalarım. Şimdi o deniz gözlerine dalmak vardı, dalıpta derinliklerinde boğulmak vardı.
Mavi-Yeşil arasi bir deniz senin gözlerin, bakmaya doyamadığım, yanındayken bile özlediğim sevgilim.. Ne çok sevmişim seni ben..Ne cok hayaller kurmuşum sana dair..

Şimdi sularında sessiz bir gemiyim ben, gözlerinin derinliğinde yol alan, sana hep umutla, sevgiyle tutunan.
Dalgalarınla yıkmazsın beni biliyorum, sen kıyamazsınki bana, tıpkı benim kıyamadığım gibi sana, herşeyden ve herkesden sakındığım sevgilim..
Mavi-Yeşil arası bir deniz senin gözlerin, gün batarken mehtabın kızılı yansır üzerine, aşkın ateşi gibi, alev alev yakar içimi..
Şimdi sularında sessiz bir gemiyim ben, ne olur kıyılara vurma beni, kendinden uzak tutma beni.. Hasretin bir hançer gibi saplanır kalbime..
Gözlerimi kapayıp dalıyorum hayallere, uyandığımda sen yanımda ol diye…
Mavi-Yeşil arasi bir deniz senin gözlerin, ve o gözlerde sessiz bir gemiyim ben, aşkla yol alan..

Ara
history
Çok güzeldi,yüreğine sağlık,teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 864 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 859 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,616 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 415 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
  Deniz kıyısı olan bir yürekti.... eRCi 1 621 04-12-2022, Saat: 08:34 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 12:03 AM