:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Deniz Senin Gözlerin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gün batarken gökyüzünü kızıl bir perde kaplar, bakmaya doyamadığım mehtabında hayallere dalarım. Şimdi o deniz gözlerine dalmak vardı, dalıpta derinliklerinde boğulmak vardı.
Mavi-Yeşil arasi bir deniz senin gözlerin, bakmaya doyamadığım, yanındayken bile özlediğim sevgilim.. Ne çok sevmişim seni ben..Ne cok hayaller kurmuşum sana dair..

Şimdi sularında sessiz bir gemiyim ben, gözlerinin derinliğinde yol alan, sana hep umutla, sevgiyle tutunan.
Dalgalarınla yıkmazsın beni biliyorum, sen kıyamazsınki bana, tıpkı benim kıyamadığım gibi sana, herşeyden ve herkesden sakındığım sevgilim..
Mavi-Yeşil arası bir deniz senin gözlerin, gün batarken mehtabın kızılı yansır üzerine, aşkın ateşi gibi, alev alev yakar içimi..
Şimdi sularında sessiz bir gemiyim ben, ne olur kıyılara vurma beni, kendinden uzak tutma beni.. Hasretin bir hançer gibi saplanır kalbime..
Gözlerimi kapayıp dalıyorum hayallere, uyandığımda sen yanımda ol diye…
Mavi-Yeşil arasi bir deniz senin gözlerin, ve o gözlerde sessiz bir gemiyim ben, aşkla yol alan..

Çok güzeldi,yüreğine sağlık,teşekkürler...