:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İki Damla Gözyaşı. .
history
073de80ad2f55db4cw9hx0.jpg

Bak sonunu bildiğim bu aşka tutunarak yazdım bu gece..

Gözlerimde büyüttüğüm o aşkı bedel ettim yokluğuna. . Artık dünlerin kadar eskiyimvirgul.gif yarınların kadar çaresiz. .

Ellerimde ruhumun derinliklerinden süzülen titrek harfler dolaşıyor. Parmak uclarım buz kesmiş. Sesimin dermanı kalmamışvirgul.gif yazdıklarımı okumaya. Gözlerimden akan kanlı yaşları farketmez olmuş yanaklarım. .

Alışmaya çalışırken acılaravirgul.gif anılar daha da kanatıyor “sahipsiz” yüreğimi. .
An geliyor yanında yerim olmadığını hatırlıyorum. An geliyor ellerini gözlerini dudaklarını. .
Paramparça da etse verdiğin bu acı benivirgul.gif yine de sana toz konduramıyorum. .

Gece bana kıyıyor ben ise sana kıyamıyorum Kalbimin Nazarı.. İçimde çoğalan yaralara derman bulamasam da yine de seni yok sayamıyorum . .

A l d ı r m ı y o r u m. . .

Ben [SIZE=4]aşkımı yokluğuna bedel etmişim zaten. .[/SIZE]

Geceyi kanatan yanlızlığımdan sabahın ilk ışıklarına merhaba diyorum sımsıcak kucağın yerine. . Aşkın varlığımı perişan edip yokluklara gömerkenvirgul.gif biliyorum okuğun bu yazının satırları uydurulmuş bir iki kelime gibi gelecek sana.. Ama bilki acıtsada uzaktaki varlığın sol yanımıvirgul.gif sen olmayan gecelerde üşüyorum. . .

Bak geceyi sana yazdım bu gece..
Belki de acılarım beni yazdı. .

Ve şimdi son sözüm

Seven gönlümün sehadeti iki çift sözkenvirgul.gif biten aşkımın emaneti de iki damla gözyaşı oldu.
Bir damlası “Seni” diğer damlası “Seviyorum

aa6riyd9.jpg
Ara
Hasretiim
Gece bana kıyıyor ben ise sana kıyamıyorum Kalbimin Nazarı.. İçimde çoğalan yaralara derman bulamasam da yine de seni yok sayamıyorum . .

A l d ı r m ı y o r u m. . .

Ben [SIZE=4]aşkımı yokluğuna bedel etmişim zaten. .[/SIZE]

Seven gönlümün sehadeti iki çift sözkenvirgul.gif biten aşkımın emaneti de iki damla gözyaşı oldu.
Bir damlası “Seni” diğer damlası “Seviyorum

Harikaydi, yüregin dert görmesin.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Zehirli Gözyaşı** MasaL_perisi 18 1,084 04-12-2022, Saat: 12:47 PM
Son Yorum: wildfang
  B?r Damla Sen eRCi 3 360 04-05-2022, Saat: 03:56 PM
  ?ki damla g?zya??m?d?r a?lamak?... Stinq 2 389 04-05-2022, Saat: 03:27 AM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 479 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  ?ki Damla Stinq 6 540 04-04-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:54 AM