:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**Zehirli Gözyaşı**
MasaL_perisi
lxu05032vb3ou7.gif
1295kw202005x10x0722fndn2.gif

einstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gif
Yalnızlığın karanlığındayım şimdi.Ne kadar korkutucu,ne kadar sessiz ve sensiz burası?
Çok soğuk,donmak üzereyim.Sıcacık bir tebessüm olsa,gözlerime baksa,saçımı okşasa,tenimi sarsa,elimi tutsa,yüreğime girse ve olduğu gibi yerleşse en derine…
einstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gif
Yalnızlığın karanlığındayım şimdi.Ne kadar küçük burası?Çok dar sokakları var kimseler yok.Sevgiler ayıp burada.Aşklar kayıp.Gelmiyor işte kimse uğramıyor yalnızlığın bulvarına.
Bir tek ben varım.Neden ben varım?Korkuyorum…
einstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gif
Sensizlik pusuya yatmış beni bekliyor.Bi gidiversen düşlerimden üzerime atlayıp linç edecek beni.Orada boğup öldürecek sonrada cesedimi fırlatıp atacak yalnızlığın girdabına.Üstümü bile örtmeyecek,toprağa bile vermeyecek bedenimi…
Seni düşlüyorum.Pusudaki düşmana açık vermiyorum beni avlayacak.Hiç çaktırmıyorum yalnızlığımı.Kurtar beni çok korkuyorum…
alıntı
einstar6pqlb4vg7.gif1295kw202005x10x0722fndn2.gifeinstar6pqlb4vg7.gif
[ses]http://jeep.cfasp.de/upload/325137.wma[/ses]
einstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gifeinstar6pqlb4vg7.gif
Ara
ÐŽeşaren
TesekkürLer melegim cok güzeL oLmus emegine sagLik
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Yağmur Yüreklim
Güzel yüreğin hiç yalnız kalmaması dileğimle
Ara
ROSE
Ve ağlıyorum sessizce
Gecede
Topluyorum gözyaşlarımı
Avuçlarımda
Dudaklarıma sürüyorum
Her bir damlayı
Soluksuz kalıyorum
Her akan gözyaşım
Sensin ya
Kendime gülümsüyorum
Yalnızlığımda
Sensizliğimde
Gözyaşlarımı sen yapıp
Delicesine sensiz
Seni yaşıyorum…

TEŞEKKÜRLER PERİM ....
YÜREÄžİNE SAÄžLIK..
HEP MUTLU KAL...BİZİMLE VE YANIMDA SmileSmileSmile
Ara
hayalimsen
SENİNLE OLACAÄžIM

Ağladığın yerde olacağım ben. Başını göğsüme yaslaman için. "Ağlama" demeyeceğim sana, susturmayacağım. Akacak gözyaşların içindeki acıyla birlikte. Geçmişte seni yaralayan ne varsa hepsi bir bir çıkacak yüreğinden. Gözyaşların temizleyecek yarım aşklardan kalan tortuları. Yüreğindeki yaraları iyileştirecek. Hıçkıra hıçkıra ağlarken sadece dokunacağım sana, saçlarını okşayıp daha da fazla ağlamanı sağlayacağım. Bir daha ağlamaman için...
Güldüğün yerde olacağım ben. Gülümsemeyle birlikte yüzüne yayılan aydınlığa tanık olmak için. Seninle birlikte gülmek için. Kahkahalarının odanın duvarlarını çınlattığı anda "Yetmez" diyeceğim sana, "Daha fazla gül, daha fazla çınlat duvarları..." Gülüşünün içimde yarattığı coşkuyu duyumsamak istiyorum. Seni nasıl güzelleştirdiğini görmek istiyorum.
Özlediğin yerde olacağım ben. Özlemini dindirmek için. Bana dolu dolu sarılman için. ÖZLÜYORSAN AŞIKSINDIR, bu ne güzel bir gerçek. Ben yanımdayken bile özlüyorum seni. "Olur mu öyle şey?" deme, oluyor işte. Aşkı bu kadar derin hissederken özlememek mümkün değil. Doyamıyorum sana anlıyor musun ? Benim özlediğim kadar sende beni özle istiyorum.
Her neredeysen orada olacağım ben. Sensiz olmak istemiyorum çünkü. Bir tek günümü bile sensiz geçirmek istemiyorum. Hep benimle olmalısın, ne yaşayacaksan hep benimle yaşamalısın. Biz bu yola birlikte çıktıysak eğer, sonuna kadarda birlikte yürümeliyiz. El ele ve yürek yüreğe... Bizi birbirimize bağlayan şey aşk. Aşkı herşeyiyle yaşamalıyız.

Ara
Leader
Harika. Mp3 yasak normalde. Ama kıyamadım bu konunun bütünlüğüne Sad
MasaL_perisi
İyi de yaptın Tolga...Smile
Çok sevindim ve teşekür etim
Valla kıysaydın bende kıyamet koparırıdım Smile (şaka tabi)
Onlar benim bebeklerim bütün konularım...
Muyap bişey derse bana yola ben konuşurum Smile
Not: Bu sadece dinlemek için arada kayar gider...Smile

Ayrıca da beğendine sevindim
Ara
MasaL_perisi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

TEŞEKKÜRLER PERİM ....
YÜREÄžİNE SAÄžLIK..

HEP MUTLU KAL...BİZİMLE VE YANIMDA SmileSmileSmile

Teşekürler Rosecim
Hep sizinleyim ve Seninle..Smile
Ara
MasaL_perisi
Bu güzel yazıyla bizlere eşlik etin için teşekürler hayalimsen

Yüreğine mutluluk ve sağlık arkadaşım
Ara
>As!_M€L€q<
tşklerrrr canım benimm herzamanki gibi yinee harikaaa...yüreğin hep aşkla kalsın ...pericimmmm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanimda Zehİrlİ Sevdan €BeRimSin 3 550 04-12-2022, Saat: 08:11 AM
Son Yorum: wildfang
  CaN acıyınca gözyaşı akar.. eRCi 0 460 12-25-2011, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: eRCi
  İki Damla Gözyaşı. . history 1 528 04-06-2011, Saat: 08:59 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Bana gözyaşı borcun var history 0 353 01-28-2010, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: history
  Zehirli sarmaşigin .. ѕαкℓı@мѕı@η 8 469 09-23-2008, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: asi_ve_mai