:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...тıℓѕıм'ıηα кυявαη єт вє&#9
sıla
Her gordugunde yenidenvirgs.gif en bastan sevmeye baslamak ve hic eskimemesi sevgininvirgs.gif hic alisilamamasivirgs.gif her gordugunde yinevirgs.gif yinevirgs.gif yine heyecanini yasamak o ilk gorusunvirgs.gif ilk bakisinvirgs.gif ilk dokunusun Yuzunun kizarmasivirgs.gif yureginin yanmasivirgs.gif ellerinin titremesi her bakista...

Ondan uzak oldugun dakikalarin katlanilamaz olmasivirgs.gif bir kez sesini duyabilmek icin delice çaldirmak telefonlarivirgs.gif aksam eve dondugunde orada olacagini bile bilevirgs.gif ona son kez veda ediyormus gibi yureginin yanmasi evden cikarkenvirgs.gif ve donuslerinin her aksam bir bayram havasinda olmasi...

Isminin gecmedigi hicbir konuyu can kulagiyla dinleyememek ve asla mutlu olamamak o yaninda yokkenvirgs.gif gordugun herkesi ona benzetmekvirgs.gif konustugun herkese onu anlatmakvirgs.gif her aninda onu yasamak...

Yanindayken bile ozlemekvirgs.gif uyurken bile ozlemekvirgs.gif dokunurken bile ozlemek

Imkansiz mi?

[SIZE="3"][COLOR="Indigo"]imkansız değil :tolga: çünkü ben 20aydır bu duyguları yaşıyorum Rolleyes
[/COLOR][/SIZE]
Ara
acemhe
yol1.jpg

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin?
Bekle desemvirgs.gif dünyanın bir ucunda beni bekler misin?
Denizimde fırtınalar çıktığında limanım olur musun?
Karanlık bastırdığında deniz fenerimvirgs.gif hava açınca yıldızlarım olur musun; bulutlar göğü kapladığında pusulam?
Mihengimvirgs.gif turnusol kağıdım olur musun?
Yüreğimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim?
Kapılar kapandığında kapımvirgs.gif yollar aşındığı vakit yolumvirgs.gif saklanmak istesem duvarım olur musun?
Özgürlüğüm ve mapusanem?
Üşürsem evim olur musun?
Yorganımvirgs.gif ana kucağım?
Çölümde vaha olur musun?
Vahamda hurma ağacım?
Dağın tavşanıvirgs.gif çölün ceylanıvirgs.gif gecenin hayalleri bağrına bastığı gibi beni bağrına basar mısın?
Şak şak yarılsa bile gökten umudunu kesmeyen kıraç tarlalar gibi umut bağlar mısın bana?
Gitmek istersem kanatlarım olur musun?
Kalmak istersem ayağımda prangam?
Hurilerim olur musun? Kudret helvam ve bıldırcınım?
Soğanda sarımsakta gözüm yokvirgs.gif tih çölü sürgününde gözüm yok. ateş almaya gidersemvirgs.gif kırk vakit sonra dönsem bile aynı yerde beni bekliyor olur musun?
Kavmim beni terk ederse ve ben kavmimden kaçarsamvirgs.gif bir kez arkana bakmadan arkamdan gelir misin?
Ot bitmeyen bir vadide yalnızca Allah’a emanet edip gidersemvirgs.gif sen de beni kınamaksızın O’na güvenir ve sa’y eder misin?
Ümidimi kaybettiğim anda ümidimvirgs.gif neş’emi kaybettiğim zamanlarda coşkumvirgs.gif kalbim işgale uğrarsa halaskârım ve rehberim olur musun?
Arkadaşımvirgs.gif
yoldaşımvirgs.gif
sırdaşımvirgs.gif
enîsimvirgs.gif
huzûrumvirgs.gif
sürûrumvirgs.gif
nûrumvirgs.gif
zînetimvirgs.gif
nîmetimvirgs.gif
cennetim olur musun?
Ara
acemhe
iloveyou0kt6sp2tu.gif

Bakma sen benim yazdıklarımavirgs.gif

Aslında hep sende büyüyor benim çoğullarım.

Tekil değilim sana..

Öznemsin.

Yüklemim kayıp olsa davirgs.gif

Hayatımın en anlamlı cümlesisin.
Senin boranlarındı,
İçime sığamamalar.
Senin güneşindi
Yüzüme al basmalarım.

Ve senin kar tanelerindi aydınlatan tüm yollarımı...

Sen bensin.

Ve benvirgs.gif

Sen-sen benim..
Ara
acemhe

69852268ns8.png

Özlenensin Sevgili..

Özlediğim...! ” diye haykırırsın rüzgarlara verip sesini.
Duyar da belki yüzünü sana çevirir diye.
Nafile olduğunu bilsen de sesini rüzgara emanet edip usanmadan

Seslenirsin. “Özlediğim...!”

Uzaklarda bir yerlerdevirgs.gif
Bir özlediğin varsa buruk bir mutluluk yaşarsın
Kimselerin bilmediği zamanlarda.
Her aklına gelişinde ya da aklından hiç çıkmayışında gülümsersin.
Yarım ve hüzünlü bir gülümsemenin sıcaklığı yayılır yüzünün kıvrımlarına.

“Özlediğim...! ” diye haykırırsın rüzgarlara verip sesini.

Duyar da belki yüzünü sana çevirir diye.
Nafile olduğunu bilsen de sesini rüzgara emanet edip usanmadan seslenirsin. “Özlediğim...!”

ESKIDIKCE ASKTIR,
SEVGI ESKIDIKCE SEVGI....

Bunu da biliyorsun değil mi? Sevgili...

Ara
eRCi
img8ge6.gif
acemhe
ellerini tutup sicakligini hissetmeyi özledim
seninle ictim o kahvenin o tarifsiz tadini özledim
bana kizmani, ve hatta bazen sinir olmani özledim
tepkime kizip sigarayi bir hisimla söndürüsünü,
kisa bir sessizlikten sonraki o gülüsünü görmeyi özledim
[SIZE=5]kisaca seni özledim ben [/SIZE]

OZLEDIM1.jpg

sana bakarken gülümsemeyi özledim
gözlerine mühürlenip öylece kalmayi,
soguk günlerde sımsıkı sarilip sicakliginla isitmani özledim
bir nefes gibi derin derin icime cekmeyi,
ömrün son demine dek izlenmeyi
[SIZE=5]kisaca seni özledim ben [/SIZE]

OZLEDIM2.jpg

su minik dünyamda ki koskocaman sevgiyi canli canli hissedebilmeni,
ve sonrasinda gözlerinin parladigini görmeyi özledim
bana olan güvenini, sadakatini özledim
icimde tutsak ettigim duygularimi yüzüne söylerkenki halimi/zi
ve akabinde senin söylediklerinin yanimda benimkilerinin hafif kalisini özledim
otobüste uyuklamalarimizi özledim.. ve
benden önce uyanip kulagima birseyler fisildamani özledim
aniden sarilarak korkutmalarini özledim
kalp atislarini duyabilmeyi özledim
sonra..[SIZE=5]sonra kokunuda özledim ben[/SIZE]

OZLEDIM3.jpg

takvimlerden rakamlar degil sen düsüyorsun üzerime
saatlerinde rakamlarini unuttum ben
sen giderken saat kacti ki hatirlamiyorum hatirlayamiyorum
akreple yelkovaninda özledigim seni görüyorum hep
sebebim´i sebebim gece.. sebebim´e sebebim kala..sebebim..[SIZE=6]sebebim[/SIZE]
sensiz gecen zaman düsman sanki
sende sen, bende sen.. herseyde sen.. hepsi sen
yoklugun atesten bir gömlekmis sanki, hergün istemeyerek üzerime giydigim
gözlerimi gözlerine istersen bi ömür mühürlerim
hadi durma ! aslini resmet ruhuma sevdigim
[SIZE=5]kisaca seni özledim sebebim

[/SIZE]OZLEDIM4.jpg

tüm hücrelerime sen yazilmistin yar
cogaliyordun..
bu cogalisi durdurmak icin yavas yavas öldürüyordum kendimi
sonra..
sonrasi mi ?
aklima her düsüsünde seninle birlikte yeni hücreler dogurdu bedenim
ölüm gecikti, sen cogaldin, ben varolusa tutundum
yine, yeniden seni cizdim vücudumun her karesine..
Ara
acemhe
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:img8ge6.gif

bunlar çok tatlııııı Big Grin sağol canım :high5:
Ara
acemhe
ug0d689emp41vz7.gif
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://crackle.imageshack.us/images/orange-loader.gif][/url]

Uzakta olsanda aslinda hep yanimdasin en yakinimdasin..Hicbir zaman vazgecmicem senden/seni sevmekten..
Sensiz bir Hayat düsünemiyorum ki..
Bugüne kadar cok sey yasadik bazen Sonuna geldik sandim
ama hala benimlesin/benimsin bende seninim ..
Bazen diyorum neden.. ؟? neden yaninda olamiyorum ؟?
Bukadar cok severken neden istedigimde sarilamiyorum.. ؟?
neden bu kadar zor olmak zorunda diye kiziyorum..

Cok özlesemde seni ve bazen koysada yaninda olamamak
yinede hersey güzel seninle..Beklemekte özlemekte güzel beklenen Sen olunca.
ve biliyorum O gün gelicek
sana sarilicam ve gözlerine bakarak söylicem seni ne kadar sevdigimi ..
Senden öncede vardi Yasam ama sensiz yasamak cok anlamsizmis..
Bundan sonra sensiz olmak istemiyorum.
Ben senin gelisinle dogdum korkmuyorum artik yeni gelecek günden.
Ihtiyacim oldugunda yanimda olacagini bildigim biri var
ve cok iyi biliyorum Senin icinde olmadigin bir Hayatim olamaz ..

Herseye degersin..
Ben yolumu sonuna kadar seninle yürümek istiyorum..
ölümüne edilmis bir Yemin bu..
Kim ne derse desin/ne yaparsa yapsin
Vazgecemedigim ve vazgecmicegim tek Gercegimsin..
Seni öyle cok seviyorum ki..
Kelimelerle anlatilamicak kadar cok..
Herseyden cok..

Hasretimsin Gelecegimsin Bekledigimsin..
Yarinimsin..
Ara
acemhe
2l9r6ld.jpg

Seni bulmuştum.

Hayatta yitirdiklerimvirgs.gif ertelediklerimvirgs.gif unuttuklarımvirgs.gif özlediklerimvirgs.gif özlemlerimvirgs.gif umutlarım hepsi sendeydi. Seni bulmuştumvirgs.gif sanki yıllar önce tanışmış gibiydik. Çok tanıdık bir sesvirgs.gif çok tanıdık bir kokuvirgs.gif çok tanıdık bir yüz vardı karşımda.

Sanki sana dokunsam kazandığım tüm fırsatları kaybedecekvirgs.gif o büyü bozulacaktı. Sanki gözlerine baksam içinde kaybolacak gibi duruyordum yanında. Bir gözün bu kadar güzel olduğunuvirgs.gif bir tenin bu kadar güzel koktuğunu o gün anlamıştım. Gözlerinin deryasında küçük bir sandala kurulmuş salına salına yol alıyordum. Hiç bitmesin denilen ve çok keyif veren bir yolculuktu.

Konuşurken yüzüme baksana diyordun yüzümün kızardığını bile bile. Yüzünde hafif bir gülümseme oluşurdu ardından. Tut ellerimivirgs.gif sokul yanıma. derdin. İsteklerin ilahi bir emir gibi de olsa asla bakamazdım gözlerine. Yüreğim dayanmazdı bunavirgs.gif zaten kaldıramazdı. Yüreğim kivirgs.gif bir çocuk yüreği.

Güzelliğinevirgs.gif çekiciliğinevirgs.gif bedeninevirgs.gif gençliğine rakip olacak hiçbir yanım yoktu benim. Ne senin gibi gözlerim vardıvirgs.gif ne seninkilere benzeyen ellerimvirgs.gif ne yüzüm.

Hatırlar mısınvirgs.gif bir kere denemeye çalışmıştım. Yani o gürül gürül yağan yağmurdan kaçmak için bir kenar mahalle saçağında bekliyorduk.
Ağzımızdan dumanlar çıkıyordu hatırlasana! Tüm nefesimi ve tüm cesaretimi tutup sana bakmıştımvirgs.gif gözlerinde unutmuştum kendimi. Dakikalarca konuştuğunu söylemiştinvirgs.gif ben ise sesine kulak verememiştim. Hem gözlerine bakmakvirgs.gif hem sesini duymak Çok önemli iki işi aydı anda yapmak İmkânsızdı! Sonra tekrar etmiştin daha önce söylediğin sözlerdi ki kalbimin durmasına sebep olacak sözlerdi!

Yağmurun sesi saçlarında yankılanıyordu. Yağmur damlaları yolu ezberlemiş nazlana nazlana gamzelerinde iniyordu. Nefessiz kalmıştımvirgs.gif yüzüm kızarmıştı yüzünden. Hatırlarken hala gülüyorum halime. Gülerken de hala kızarır yüzüm.

Üzerimde iğreti duran yalnızlığım vardı ve mavi bir tişört. Kitabım odam aşk mezarlığı yeni çıkmıştı. Heyecanlıydım. İçinde birçok aşk şiiri olduğunu söylüyordu okuyanlarvirgs.gif haberdar olanlar. Oysa ben hiç aşk şiiri yazmamıştımvirgs.gif özlemlerimivirgs.gif yitirdiklerimivirgs.gif umutlarımı yazmıştımvirgs.gif seni tanımadan seni yazmaya çalışmıştım. Bir türlü nokta koyamıyordum yazarken. Tatmin etmiyordu yazdıklarım. Yırtıyorvirgs.gif yeniden deniyordum. Bir türlü başaramıyordum bir aşk şiiri yazabilmeyi. Hala da yazmış değilim.

Heybemde binlerce kelime olmasına rağmenvirgs.gif içlerinde seni anlatan hiçbir cümleye rastlayamıyordum. Sonra kızıyorvirgs.gif beceriksiz bir adamın tekisin işte diye bağırıyordum kendime. Aslında gözlerin anlatıyordu seni. Ben ise karşımdaki seni güneşevirgs.gif ayavirgs.gif yıldıza benzeterek kâğıda dökmeye çalışıyordum. Çok ahmakçaydıvirgs.gif şimdi kabul ediyorum. Belki sana şiir yazamadım ama şimdi hangi şiirimi okusam sen oluyorsun karşımda.

Konuşamadıklarımıvirgs.gif anlatamadıklarımı yazarak denemek istiyorum şimdi. Konuşmakta beceriksiz olduğumu kabul ediyorum. En havalıvirgs.gif en benim diyen kelimeleri bile dize getirebilirim. Ama konuşamamvirgs.gif anlatamam. Konuşabilseydim yazmazdım.

Sen ise yazılarımı okuma yerine inadına benle konuşmayı tercih ediyordun. Acemice çırpınışlarımı izlemekten ne keyif alıyordunvirgs.gif ne anlam çıkarıyordun bilmiyorum. Ama yüzündeki o yasadışı gülümseyiş kaybolmasın diye ellerimi ve gözlerimi sana adamaya hazırdım.

Seninle yitirdiğim ertelediğim unuttuğum benliğimi yeniden keşfediyordum sanki. Seni düşününce ısınıyordu yüreğimin en haylaz yerleri. Ve ellerim. En laf anlamazvirgs.gif en sabırsız organlarım bile seninle dize geliyordu. Kaldı ki yüreğim hep başkaldırırvirgs.gif kafa tutardı her defasında ve herkese. Şiirler yazıyordumvirgs.gif yazılar yazıyordum durmadanvirgs.gif giriş gelişme ve sonuçtan ibaret olanvirgs.gif ama baştan sona sen kokan yazılar yazıyordum.

Senin o tanıdık kokunvirgs.gif o yasadışı gülümseyişin dolaşıyor odamdavirgs.gif yüzümdevirgs.gif tenimde. Sadece şiir değilvirgs.gif dinlediğim tüm melodilervirgs.gif okuduğum her yazıvirgs.gif baktığım her çiçek biraz sen oluyorvirgs.gif biraz sen kokuyor

Şimdi tüm yazılarım sen kokuyor.
Ara
acemhe
2a8ngh3.jpg

Aradığım sendin güle dönerken şafaklarvirgs.gif küllenirken akşamlar…
Gül kızıllığında müjdeler aradım ebrulî bulutlardan hüzme hüzme süzülürken ışıklar.
Çöl benim içimdevirgs.gif acı benim içimde. Mecnun’unvirgs.gif geceler ve gündüzler boyu Leylî iniltilerini bir ney gibi dinleyen kum taneleri ayaklarımın altında ateş ateş çoğalırkenvirgs.gif geceyi özlüyorum. Gecelerde dolunaylar gibi doğasın diye ufkumda yâr!
Çölün sessizliğine düşerken yıldızlarvirgs.gif yüreğimin kuytularına serinlikler insin cennet cennet ne olur! Bir aslan avcısının çölün hür ufuklarında geceyi yorumlayıp davirgs.gif “Ebedi ve ezeli Sevgilinin dört duvar arasına sıkıştırılamayacağını anladım.” deyişi gibi ben de gönül semalarımda yıldız yıldız beliren mühürlerine bakıp seni yaşamak istiyorum içimde ey sevgili!
Benim için her gül yaprağında senvirgs.gif her yağmurda senvirgs.gif her rüzgârda sen… Varlığım seninle… Zamana senin adınla mühür vuruyorum. O mühürler kivirgs.gif zamanın sonsuza uzandığı yerde ancak yine senin adınla açılırvirgs.gif yine senin adınla okunur.
Gönlümün gaflet çölünde perişan düştüğü demlerde hasretimi affıma ferman say da ne olur ötelerin tütsüsüyle yeni mühürler vur yüreğime. Zaman ırmağının donduğu ötelerde de açılacak sonsuza uzanan yeni mühürler.
Yüreğim seninle mühürlensin.
Adımvirgs.gif adınla bilinsin yâr! Adımlarım ne yana dönse sana olsun. Kivirgs.gif sen her yanımdasın. Biliyorum şah damarımda akan kanvirgs.gif daha yakın değil bana senden.
Yakınlığın gül tadında yanmaksa eğer uğrunavirgs.gif ne olur beni de yak yaprak yaprak aşkınla. Bin kerre bozduğum tövbelerden sonra yeni baştan yazılsın gecenin en mahrem saatlerinde aşk kitabım. Kitaplar kitabından nasibime ilkin nasıl adın düşmüşsevirgs.gif yine öyle adınla başlasın satırlar. Nice gönlü bin parçaya bölen Züleyha bakışlı güzellerin aşk sayfaları rafa kaldırılsın Yusuf kanatlarıyla.
Titreyen dudaklarımdaki son mühürvirgs.gif son isimvirgs.gif son çağrı son tat adın olsun…
Bunu affıma ferman bilirim.
Sen varsan yârvirgs.gif her şey bana yâr!
Vücut zindanında sana müştak gönlüm nice baharlar yaşar adınla yağmur yağmurvirgs.gif demet demet.
Mısır’a sultan olmak değil mi ki ışığa hasret köhne zindanlardan geçiyorvirgs.gif beni de nefsin zindanında esarete mahkûm bir Yusuf say davirgs.gif arındır ve sonra da kavuştur özgürlüğüme yâr!
Bilirsinvirgs.gif özgürlüğümvirgs.gif sana tutsaklığımdır.
Arzuların kör kuyusuna benim de atılmışlığım vardır. Ne olur beni de Yusuf’lardan sayvirgs.gif yolla ümit kervanlarınıvirgs.gif sal rahmet kovanı. Ufkum senin rahmetinle şenlensin. Göz sahillerimde dalgalar senin adınla coşsun.
Tesellim; hasretimdirvirgs.gif gözyaşımdırvirgs.gif umudumdur…
Bulut bulut dolan yüreğimden sana akıtıyorum gözyaşlarımı yâr! Önce adınvirgs.gif sonra adımlarım… Ben bir gelirken sen iki gelensin. Benim için bana benden daha çok yönelensin.
Çağları aşan çağrılarınla günü beş parçaya bölerkenvirgs.gif ne olur her parça benim için bir altın dilim olsun secde secde sana yönelişlerimle…

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:48 AM