:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...тıℓѕıм'ıηα кυявαη єт вє&#9
acemhe
5382378663939_336134.gif

Senden önce ne yapardım ben, bunu hatırlamaya çalışıyorum. Hatırlamaya çalıştıkça da kocaman bir boşluğun içine yuvarlanmış gibi oluyorum. Senden önce ne yapardım ben?

Niye düşündükçe her şey bomboş ve anlamsız? Şaşırıyorum çünkü bir insanın hayatını bir başka insan birden bire nasıl bu kadar değiştirebilir ki? Sen olmadan önce anlamsız mıydı hayatım? Değildi elbette. Belki de hayatıma seninle birlikte yüklenen anlam öncesinde yaşanan her şeyi silip götürdü ne dersin? Doymak bilmeyen bebeklerin annesini gözlemesi gibi gözlüyorum ben de seni. Sürekli senden gelecek bir haberi bekler durumdayım. Zamanı seninle nasıl geçireceğimi hayal eder durumdayım. Ne yaptın bana bilmiyorum Aşksa aşkvirgs.gif sevdaysa sevda. Daha önce de yaşadım en koyu aşkları. Ama bu başka bir şey. Hani Aşktan da üstün diyeceğimvirgs.gif bir Türk filminin kavuşamayan iki kahramanı gibi olacağız. Bu da değil... Senden önce nasıl mutlu olurdum ben? Neler sevindirirdi beni? Yine aynı kitapları okurdumvirgs.gif yine aynı müzikleri dinlerdim. Ama senden sonra sanki hayatımda ilk kez müzik dinliyormuşum gibi geliyor. İlk kez bir kitabı elimden bırakmadan her satırını beynime kazıyarak okuyorum sanki. Ansızın hayatıma girdin o andan öncesi yok. Daha ne olduğunu anlayamadan birden bire doldun içime. Teslimdim sana artıkvirgs.gif yüreğimlevirgs.gif bedenimlevirgs.gif beynimlevirgs.gif ruhumla teslimdim. Teslim olmaya da gönüllüydüm üstelik. Varlığınla hayatımı değiştirmene seviniyorum ama bu beraberinde bir korkuyu da getiriyor. Senden öncesini hatırlamayan ben gidersen ne yapacağım? Ya her şey tıpkı hayatıma girişin gibi ansızın yarım kalırsa? Sanki boğazına takılan bir lokma gibi... Şelalelerin arasında dolaşırken susuz kalmak gibi... Rüyanın en güzel yerinde uyanmak gibi... Gibi değil ta kendisi... Gidersen ve yalnız kalırsam dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir uzaylı gibi olacağımvirgs.gif biliyorum. Her şey yabancı gelecek bana. Her şeyi yeniden öğreneceğim. Üstelik bir öğretmenimde olmayacak. Bunu yapabilir miyimvirgs.gif bilmiyorum. Düşüncesi bile ruhumu karartıyor.

Senden önce ne yapardım ben?
Nasıl mutlu olurdum?
Ya gidersen...
Nasıl yaşarım ben senden sonra?
Söylesene yar, ne yaptın sen bana?
Ara
acemhe
dusunen-kadin.jpg

"Her şafakta
Her yudumda
Hasret sancıdır
Yol olsa da
Ses duysa da
Dağ aşsa da
Her adım son
Her an son adımdır

Tek başına yalnızlık bir yankıdır."

Dinleyin dilersiniz o çıldırtan sessizliği yalnızlığınızdavirgs.gif ya da boşverin gitsin. Gönlünüzce güzelliklervirgs.gif size hep eşlik etsin. Bakmayın siz bana. Bir yangının külüyüm ben! Bir aşıkın sarhoşuyum!

Geçici karanlıklarınvirgs.gif müebbet hapsindeyim.

Yüreğimin yandığı yerdevirgs.gif
küllerimle şiirler yazdım sana.

Toz olup dağıldı adına yann her harf/hece/kelime/ben! Oysa ilk kez yola çıkmıştık sana varabilmekvirgs.gif anlatmaya çalışmak için.

Çokvirgs.gif çok zormuş bir hayat çıkarmak yokluğunun hükümranlığında. Gözlerim dargın yaşanan her ana.Şimdi sürgün sen misin ayazlara mahkum odalarda? Yoksa ben miyim bu koca şehirvirgs.gif bu sesi susmaz insanlarvirgs.gif bu senden yoksun soluğumla.

Geçmez sandığım günler bir bir geçerkenvirgs.gif yaşanmaz sandığım ömür tükeniyor bir hayalin izinde. Sabaha varmayan gecevirgs.gif geceye varmayan sabah olmadıvirgs.gif evet. Lakin; bundan öte birşey benim aydınlığım. Benim aydınlığım senvirgs.gif gecem sürgünlüğüm sensizliğe.

İçimde bu boylu boyunca büyüttüğüm senli düşlerkenvirgs.gif canımın yüreğime çaresi yok!

Bana eşlik eden tek şeyvirgs.gif düş korkuluğu siluetim.Bir de yankılann Sensizliğim. Yalnızlığım...

Sana yangınım için pişman değilim...

Bu yankı dinecekvirgs.gif yalnızlık da küsecek bir gün... İşte bunun düş'ündeyim.

Peki düş'ünde miyim?
Ara
acemhe
anime2zc5.jpg

bir tek senin görebileceğin bir yerden
sana gülümsüyorum...
onların duydukları kahkahalarım değil
aşkı tarif gerekirse sana
anlatayım..

aşk ne biliyor musun
benim sana yaşadığım...
senin durmadan üstüne bastığın...
Ara
acemhe

hareketlisevgiresimleridn7.gif
Aylar önce bir gün seninle konuşurken konuşma sırasında ebedi aşk ucunda ölüm varsa o en hararetli anında öleceksen var demiştin. Sanki benim tepkimi öğrenmek içindi.

Kim bilir.. Sen bana açıkça sormamıştın ama ben sormanı beklemeden kısa bir sessizlikten sonra gözlerine bakarakvirgs.gif ben senin yanında olduğum her saniye her an ölüme varım demiştimvirgs.gif hatırlıyor musun?.. Seni bilmem ama ben bu cümleyle ebedi aşkı sende bulduğumu haykırıyordumvirgs.gif yüreğimin atışlarına karışan sessiz bir çığlıkla. Neden bilmem ama bu ebedi aşkı gözlerimle bakışlarımla davranışlarımla sevgimle anlatmaya çalışıyorken kelimelere dökemedim bir türlü.. Büyünün bozulmasından korktum belki de. Ya sen?.. ya sen... Ebedi aşkı buldun mu? Bende yada benden öncekilerde? Yanlş anlama sakin sorgulayıp yargılamıyorum seni. Bir hesaplaşmada değil buvirgs.gif bu sorunun cevabini verip vermemekte özgürsün. Karar senin. Paylaşmak istersen ben buradayım.. Simdi; aramıza giren çaresiz ayrılıktan beri her düşüncemde bu cümlenin yer aldığını beynime kazındığını bilmeni isterim. Neden mi? Ebedi aşk ucunda ölüm varsa vardır. Ama ben bu ebedi aşkı sende bulamadım dersen başka bir insana incinip kırılacaktır bir gül gibi. Arkasına bakmadan çekip gidecektir belki devirgs.gifhakli olarak.Kim bilir.. Ama bu sözü olduğu gibi bana söylersen sen beni terketmedikçe bil ki ben seni bırakmam. Çünkü; aşk ne gurur dinler nede şuur. Bir hercai olarak iyi bilirsin bu duyguyu yüreğinin kapılarını sonuna kadar açabiliyorsan ebedi aşkı hissedebiliyorsan iste o zaman varsın demektir. Su anda her ne kadar savaşsam da yokluğunlavirgs.gif kalbimin kapılarını sana sadece sana sonuna kadar açtım usulca korkusuzca.. Kendimi sana verdim sınırsızca.. aşkın büyülü atmosferinde sana olan sevgimi düşlerle bıraktım kollarına.. Kimseler ama kimseler sevemez seni benim sevdiğim kadar.Ne kadar mı seviyorum seni? Duymak bilmek ister misin; tüm okyanusların büyüklüğüvirgs.gif dünyalar kadar desem. Evet yanlış duymadın bu ne ki? En yüksek dağlar bile tepe kalır sevgimin yanında. Gökyüzündeki en parlak yıldızın sana olan sevgimin simgesi olduğunu düşündün mü hiç? Sen öyle bir şeysin ki askımsınvirgs.gif fırtınamsın özlemimvirgs.gif çaresizliğimvirgs.gif yıldızımsın. En önemlisi sensin. Bir ressamım düşüncelerini tuvale gölgelemesivirgs.gif bir müzisyenin yüreğinden aldığı güçle hissettiklerini notalara melodilere dökebilmesi gibi bir şey seni kalbimde taşımak. Seni sevmekvirgs.gif seni ölesiye sevmek... Bir gün geleceksin değil mi? Düşlerimde büyüttüğüm essiz sevdamın sahibi... Bir gün geleceksin değil mi?...

ss191ma.gif

Ara
acemhe
476.jpg

GÖZLERİNİ GÖZLERİMDEN HİÇ ALMA OLUR MU?
DAKİKALARCA BAKvirgs.gifBIKMADANvirgs.gifUSANMADAN BAK
ÇEK AL BENDEKİ BENİvirgs.gifAL VE EKLE
KENDİNEvirgs.gifGÖZLERİNEvirgs.gifSÖZLERİNE VE BEDENİNE...
YETERKİ YALAN KARIŞTIRMA AŞKA
VE SAKLAMA KENDİNİvirgs.gifGEÇMİŞİNİvirgs.gifBU GÜNÜNÜ
GELECEÄžE DAİR SENİ...
YETERKİ ALDATMAvirgs.gifKANDIRMAvirgs.gif
YETERKİ BU KADAR YÜREKLİ OLvirgs.gif
VE HEP SEVvirgs.gifDELİCE SEVvirgs.gifÖLÜMÜNE SEV
VE HEP ÖZLE VE BEKLE
Ara
nofearheart
Eline yüreğine sağlık funda..
Ara
acemhe
Sağol Özgürcüm..
Ara
Qetesh
Harika olmuş. Yüreğine sağlık Smile

[ses]http://www.fileden.com/files/2008/11/23/2197713/aglama_fon.wma [/ses]
Ara
acemhe
Sağol Adem fon müziği güzel olmuş Smile
Ara
acemhe
77196267pk3.jpg

Delice bir aşk bu biliyorumvirgs.gif kendimde degilim seni severkenvirgs.gif kendim olamiyorum Bu kadar sevilemezvirgs.gif bu kadar ozlenemez bir insan diyorum; imkansiz diyorum boylesine bir aski bu kadar kucuk bir yurege sigdirmak Ama seni sevdikce buyuyorum ben de bu askla birliktevirgs.gif seni sevdikce devlesiyorumvirgs.gif seni sevdikce hicbir seyin imkansiz olmadigini goruyorum....

Bu kadar sevilebilir mi bir insan

Bu kadar ozlenebilir mi
Insan kendini ne kadar asabilir
Ve ne kadar yasayabilir bir insanı
Ancak bu kadar
Benim sevdigimvirgs.gif benim ozledigimvirgs.gif benim istedigimvirgs.gif benim yasadigim kadar

Hicbir kadin hicbir erkegi
..ve hicbir erkek hicbir kadini
Bu bicim.. bu bicim sevmedi..

Her gordugunde yenidenvirgs.gif en bastan sevmeye baslamak ve hic eskimemesi sevgininvirgs.gif hic alisilamamasivirgs.gif her gordugunde yinevirgs.gif yinevirgs.gif yine heyecanini yasamak o ilk gorusunvirgs.gif ilk bakisinvirgs.gif ilk dokunusun Yuzunun kizarmasivirgs.gif yureginin yanmasivirgs.gif ellerinin titremesi her bakista...

Ondan uzak oldugun dakikalarin katlanilamaz olmasivirgs.gif bir kez sesini duyabilmek icin delice çaldirmak telefonlarivirgs.gif aksam eve dondugunde orada olacagini bile bilevirgs.gif ona son kez veda ediyormus gibi yureginin yanmasi evden cikarkenvirgs.gif ve donuslerinin her aksam bir bayram havasinda olmasi...

Isminin gecmedigi hicbir konuyu can kulagiyla dinleyememek ve asla mutlu olamamak o yaninda yokkenvirgs.gif gordugun herkesi ona benzetmekvirgs.gif konustugun herkese onu anlatmakvirgs.gif her aninda onu yasamak...

Yanindayken bile ozlemekvirgs.gif uyurken bile ozlemekvirgs.gif dokunurken bile ozlemek

Imkansiz mi?

20dm6.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:17 PM