:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülüşünde tutuşsun gözlerim...
acemhe
e1261y.gif

Ne yagmurlarin izidir yoklugunu alip götüren issiz sokaklardansmiliv.gif
nede yagan karla silinir aklinin bir kösesindeki yasananlar..
her günesin dogusunda hatirlanir tüm yasanmisliklarsmiliv.gif
her gözünü actiginda aklindan gecirdigindir sana aski anlatan.
tüm yasanmisliklari günesim sayiyorum ve negüzeldirki her günes dogdugunda seninle uyaniyorum...

Oysa yüreğimden silinen okadar şey keşkeleşmeden geldin uçsuz bucaksız diyarlardansmiliv.gif
dağların ardında saklı kalansmiliv.gifellerimle silerdim o bulutlarısmiliv.gif
sırf seni görebilmek adınasmiliv.gifgeçmişte saklı kalan yanlarını karanlık sulara bırakırken çıktın karşımasmiliv.gif
ne yağmurların izi kaldı geridesmiliv.gifnede yağan karların içimi tiretmesismiliv.gif
geceden de siyah olan tüm yaşanmışlıkların üzerine aydınlandın tarifi imkansız muştularla..
yıllar önceydi sanki seninle varoluşum yada yıllar sonra..
ne farkeder yıllar öncede sen vardınsmiliv.gifşimdilerdede seni yaşıyorum..
ikisinin arasındaki tek fark geçmiştede sana aşıktımsmiliv.gif
şimdilerde gözlerine bakıp sana duyduğum aşkı söyleyebiliyorumsmiliv.gif

seni seviyorum diyorum ışıldayan gözlerinesmiliv.gif
sana aşığım diyorum her uyandığımda..
sen en iyisi bize bir iyilik yap olurmusmiliv.gif
hep yanıbaşımda kal ve her gözlerimi açtığımda bir samanyolu gibi dök üzerime ışık tutan yıldızlarını ve her baktığında seni seviyorum sana aşığım de gözlerime bakarkensmiliv.gifçünkü tüm yaşananları güneşim sayıyorum
ve ne güzeldirki her güneş doğduğunda seninle uyanıyorum....

m84x3t7lcu2.gif

Yüreğine sağlık Erdemcim Smile sanki kapışıyoruz gibi oldu ama iyi oldu foruma renk geldi.. :bounce:
Teşekkürler yazılarının hepsi birbirinden güzel..
Ara
eRCi
[izlesene]2042835[/izlesene]
eRCi
31130806wv3.jpg
acemhe
Sana haykırmak isterdim şu iki kelimeyi ne pahasına olursa olsun seni sevdiğimi söylemek isterdim ama inan ki dilim söyletmiyor seni sevdiğimi .. Sana olan tutkunluğumuvirgs.gif bağımlılığımıvirgs.gif gerçek aşkıvirgs.gif Oysa bu yürek tek sana çarpıyorvirgs.gif seni özlüyorvirgs.gif tek sana hasret ve senden başkasınada bakamıyor ..

Her ne olursa olsun ben seni seviyorumvirgs.gif her ne yaşanırsa yaşansın senden uzakda kalamıyorum benvirgs.gif sana açmışım kalbimivirgs.gif sana özlem duymuşum artık yapamam inan ki bir sen daha sevemem ben bu dünyada .. Yüreğim senle atıyor buğünümdevirgs.gif yarında atacak hep bu böyle gidip gelecekvirgs.gif seni sevecek tek seni ..

Sana her canım dememdevirgs.gif sanki canımda bir parça oluyorsunvirgs.gif seni her gördüğümde daha da gittikçe bağlanıyorum sanavirgs.gif her zaman yanımda ol beni sensiz bu dünyada yapayanlız bırakma beni sensiz çöl kumlarında mecnun ettirme olur mu ben seninimvirgs.gif seni sevmekteyim ömrümün son anına kadarda seni seveceğim ..

Her ne kadar söyleyemezsem sevgimi şuna inan ki her zaman kalbim sana atmakta bunu unutmayasın sakın ..

Hani derdim ya sana hava çok güzel yıldızlar buğün apayrı güzel diye sorardın bana dilek tuttun mu diye bende her zaman ki gibi evet derdim söylemezdim sana ne dilek tuttuğumu .. Derdim ki sana söylesem dileğim kabul olmaz diyevirgs.gif ama şimdi söylemek istiyorum ben burada seni dilerdim her dakikavirgs.gif yanımda olmanı isterdim sana deliler gibi aşkımı itiraf edecek günü dilerdim ve seni ne kadar çok sevdiğimi demek isterdim hep isterdim ben .. Şimdi de ALLAH'ımdan seni diliyorum beni yanlız bırakmayacağı ve hep mutlu olmanı .. Tek dileğim şimdilik bu kadarvirgs.gif çok mu şey diledim ki benvirgs.gif ben sadece seni ve daima seni diledim ve halende dilenmekteyim ..

Bir çoçuğun annesine şefkati gibivirgs.gif işte bende şefkat dolu bağlıyım sanavirgs.gif Beni sakın bırakma ..

Bırakma olur mu ..

Şimdi yine seni düşünüyorum benvirgs.gif napıyorsun diyevirgs.gif sende beni düşünüyormusun diye kendime soruyorumvirgs.gif seni her ne zaman düşünsem kalbim sıcacık oluyor elime kalbime koyduğum gibi bir heyecan başlıyorvirgs.gif seninde atıyor mu ben gibi. Sende ben gibi heyecan duyabiliyor musunvirgs.gif Hissede biliyor musun sen de ben gibi benim içimdeki aşk gibi .. Bazen canın yanıyor mu ben gibivirgs.gif hayallere kapılıyor musun sende ..

Söyle hissedebiliyor musun benim içimdeki AŞK gibi ..

Rüyalarım hep seninle geçmekte her ne zaman seni görsem rüyamdavirgs.gif kalktığımda bir tebessüm doluyor yanaklarımavirgs.gif diyorum haykırırcasına seviyorum ben diye ..

Evet seviyorum ben senivirgs.gif derin duygularlavirgs.gif aşk ile seviyorum ben senivirgs.gif ve her ne yaşanırsa yaşansın seni sevmemek ölüm gibi gelecek bana ..

Rüyalarda hep beraberiz seninle seni öpüyorum seni istiyorum hep rüyamdasın ve sensiz geçiremiyorum ben rüyalarımıvirgs.gif rüyamın adını sen koydum benvirgs.gif senin adını da aşk koydumvirgs.gif heceledim ben seni kendime rüyalarımda olsa dahi adım adım izindeyim ben senin her zaman ve gün geçtikçe bu böyle olacak .. Her yatağa girdiğimde seni diliyorum her zaman ki gibi .. Beni rüyalarım da sensiz bırakma ..

Bırakma olur mu ..

Bu canım sana can desinvirgs.gif seni sevsin sadece. Seninle hayat bulsun yarınlarıma hep sen ol bundan sonra yaşantımda geleceğim senle anlam kazansın dünyam ol olur mu benim gerçek dünyam ..

Seni sevmek bi başka güzel nedensevirgs.gif seni ne zaman ansam birden içimde bir huzur buluyorum benvirgs.gif resmini alıyorum elime işte bu benim aşkım diyorumvirgs.gif her açısında bir başka güzelsinvirgs.gif renkler sana uyum sağlamaktavirgs.gif sen varya çok zevkli birisin. Ne giysen yakışıyor sanavirgs.gif duruşun apayrı bi güzel zatenvirgs.gif hele hele ki o gülümsemen yok mu senin işte tek bittiğim nokta o tatlı gülümsemen bana hayat veriyor yavirgs.gif o gülümsemeni tatlı gözlerin ile gülümsemeni benden mahrum etme her zaman da gülvirgs.gif gül ki gamzeden gül tomurcukları açsın senin tek sevdiğim ..

Sen Gül olur mu hep gülvirgs.gif Ağlama sen gözyaşın olayım ki ağlama sen! Ağlamana dayanamam ben ..

Ağlama sen olur mu sevdiğim ..

Şimdi de yokluğun sardı içimi birdenvirgs.gif sana özlem duydum yine benvirgs.gif sana hasret geçirdim içten içten ..

Özlemimvirgs.gif hasretimvirgs.gif Tek canım benim hayat kaynağım sensin diyorum ..
Ben seni seviyorumvirgs.gif seni seviyorum ..

Gönlünden sevgi eksik olmasın Erdem paylaşımlar çok güzel, kıskanıyorum Smile
Yüreğine sağlık..
Ara
eRCi
[izlesene]781167[/izlesene]
eRCi
[izlesene]2273219[/izlesene]
history
Benim sancım İstanbul gibidir, biliyorsun…
Sayfalara sığmayacak kadar bitimsiz.

Coğrafyamı bertaraf eden rüzgâr gibidir yâr..

[/url]
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img91.imageshack.us/img91/4706/siir12tv4kk9.jpg]siir12tv4kk9.jpg
Çok değil 1, sadece son 1 gün
Yaşamak için bana....

...Gerçekten inanılmaz güzeller,yüreğine,duygularına sağlık arkadaşım
Ara
eRCi
Ben sana
Gözlerimde mahzun sevgim
Sıcacık yüreğim avuçlarımda
Zihnimde bitebessüm özlemiş hayalin
Sevildiğinden emin bir kadına gelir gibi
Coşkuyla özlemle
yeterkisv6jt4.jpg
Ben sana
Şırıl şırıl akan ferah bir pınarın
İçtikçe tadına doyulmayan suyu gibi
Çağlayarak
Ben sana
Tüm endişelerden arıtılmış
Tüm hayallerini kucaklamış
Sonsuz ve sınırsız sevgimle
Özlem dolu
Ben sana
Tropikal ormanların gizemli
Itır kokuları ve onların
Ruhuna katacağı derin iç huzuruyla
Akarak
Ben sana
Kekik kokan dağların
Mavi dumanlı yeşil bereketinde
doğan muhteşem bir sevginin
Mistik alemden kopan erişilmez saflığıyla
77189215rh5vk8.jpg
Ben sana
Yıldızlar alemindeki ışık tanrılarının
Biten gününün kızıllığını değil
Doğan güneşinin
Kirletilmemiş aydınlığını
Bir Akdenizli ateşiyle sunmaya
Geldim
Çünkü seni çok seviyorum...
acemhe
2c2e9294cea65fbf793aaabe342f4c41_1264193251.jpg

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabilirim
Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim
En bildiğim şeyi yapmalıyım; seni ... seni işte ...
Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın
Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum
Sadece tek bildiğim şeyi seni ... seni işte ...

Eline, yüreğine sağlık canım :nod:
Ara
eRCi

aŞk....

SımSıCakLığımdaN daHa biR sIcağım Sana,

S€nd€n daHa waHşiYim düŞmaNıNa,

b€nimL€Sin,

b€niM iÇinSin,

b€n de s€niN iÇin...

''S€VGİLİM'' diYoRum sAna..

k€LimeNin maNasıNı biLe biLe,

sİndiRe sİndiRe..

baÄžIRa baÄžIRa....

s€vgiLimSin,s€ni dELi gİbİ seVİyorUm.

v€ bİLiyoRum,

anCak bu seVgiye sEn LayıkSın

s€vgiLimSin

V€ anCak

s€n böyLe sewiLirSin......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,055 04-09-2022, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: wildfang
  vusLata Sürgündür GözLerim! eRCi 14 1,196 04-08-2022, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: wildfang
  Gözlerim üşüyor.. acemhe 3 407 04-18-2011, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: YasSmin
  yokluğunda kandırılmayı bekleyen bir çocuk misali gözlerim suskun prince 2 469 04-11-2011, Saat: 03:03 PM
Son Yorum: suskun prince
  Gözlerim üşüyor.. acemhe 0 585 03-14-2011, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:54 AM