:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Açacak Sayfam Kalmadı.. HOŞÇAKAL..
acemhe
4028076b96b3e492e8a0d7f3ar.jpg

Gidişlerin yarım bırakmış beni, dönmelerin yetmedi tamamlamaya...
Sebepsiz gidişlerdi seninkisi...İkimizi cezalandırıyordun kendince...Ben ne kadar acı çekeceksem,işte sende o kadar çekecektin...! Bunu göremedin, anlamak istemedin...!
Sıcağı sıcağına birşey anlamayacaktın belkide, zaman beni haklı çıkartıcaktı, sen merak etme...

Gitmeyle bitiyormu sandın herşeyi, asıl şimdi başlıyordu istemesemde...Asıl şimdi başlıyor..!

Ben kendimi avutuyorum bu sıralar...Giden sendin ya hani " değmezmiş" diyorum ardından...Ama senin benim arkamdan diyebilecek bir şeyin olmaması ne acı öyle değilmi?

Beni yalnız bıraktığını sanıyorsun ama yanılıyorsun..! Sen yoksun belki ama hayalin var..Rüyalarıma girmeni saymıyorum..Peki ya anılarımız,yaşadıklarımız?

Sen yoksun ama yaşanmışlıklar war?
Bunlarıda alıp git hadi..Kimsenin gücü yetmez götürmeye, benim kalbim bile unutmaya yetmediyse...

Sen sadece bedenini alıp gittin, senden geriye kalanlar bak işte hep benimle...

Zaman alışmayı öğretir,unutmayı asla..! Biliyorum...!
Nasıl olsa bildiğim bir durum.. seni sevmeye alışmıştım, şimdi unutmaya alışmak zor olmayacak...!

Ben yeni sayfalar açtıkça, sen hep karaladın...Ben tekrar açtıkça, sen kopardın..Şimdi sana açacak sayfam kalmadı...Hoşçakal...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 413 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 346 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 10:18 PM