:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güle Güle Derken, Merhaba
ay_naz
Kuşlar dönüp gelir mutlaka. Menekşelerin sesleri karşılar onları balkonlarda. Güle güle canım…

Bekleyeceğim seni yüreğimin balkonunda. Bir yeni serenadı paylaşmak içinvirgs.gif bir keman sesine vuracak tutku rüzgarlarının notaları. Birlikte dinleyeceğiz. Kendine dikkat et. En çok da benim için. Gidersek birlikte gideriz unutma! Yeni sevinçler buluruz hüzne benzeyen. Biz gürültüsüz sözcükler bulalım yıldızlar fısıldasın yine. Belki yeniden güzelleştiririz adları değiştirilen parkları. İsmini veririz onlara masalımızın. Başımı sessizce omzuna koyarımvirgs.gif bir kar tanesi gibi düşer soluğum soluğuna. Gözlerinin sokaklarında kaybolurum…

ardındanvirgs.gif belkivirgs.gif yüzün çizilir buğulanan camlaravirgs.gif bir uzun gece bitervirgs.gif nilüferler köpürür birdenbire uzak göllerde ve her avludavirgs.gif adınla anılan çiçekler sulanır akşamüstleri. Senimivirgs.gif bana çabuk getir. Hanivirgs.gif hayat bulunmadığın yerlerde de yaşanır yavirgs.gif benvirgs.gif sen nerdeysen orayı yaşayacağım nasılsa

Ben seninlevirgs.gif hep “ çok” yaşıyorum zaten. Gözün ve yüreğin arkada kalmasın. Bizvirgs.gif her gece yeni bir ırmak olupvirgs.gif doğarız yıldızlardan ve sabah kuşlarının kanatlarına tutunarakvirgs.gif aydınlığın tülünü açarız güne…

Yüreğime iyi bakvirgs.gif yüreğinde. Mavi bir yaprak düşsün bulutlardan yüreğinevirgs.gif ılık ılık essin özlemlerinde. Özlemlerimde. Güle güle sevgili canım. Yolun yoluma; aydınlık ve açık olsun. Ucu kırık kalemlerle yazmıyorum sanavirgs.gif üzüm kelimelerim olsun yolunun çakılları. Ve denizlerevirgs.gif kumsallara varsın sonu. Sonu sonsuzluk olsun…

2dbs28h.gif

Güle güle…
Yine ve yeniden seni seviyorum.
Yüreğin yıldız yıldız çarpsın. Merhaba…

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Merhaba ... ZeNiTH 12 678 04-14-2022, Saat: 09:00 AM
Son Yorum: wildfang
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 968 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  G?derken Yabanci Sevdalara... ROSE 3 515 04-09-2022, Saat: 04:14 PM
  Merhaba Kalbim... MasaL_perisi 33 2,383 04-08-2022, Saat: 06:21 PM
  merhaba d?? eRCi 4 319 04-06-2022, Saat: 02:56 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:58 AM