:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤
€BeRimSin
Askin adi Yok artık Yuregimde Ne Senin Nede Askin... Cunku Artık Benim bir yüreqimde Yok... Sen GitmeLerinLe Son vermeLerinLe ParcaLadin Yuregimi...Hep Beni Yarı YoLda Bıraktın Kac Kere Kırdın KaLbimi Kac kere Daha kıracaksın ? ....

Her BuLdugum Yerde Kaybettim Seni.. Unuttum Dedim Ama AnLadımki Unuttugum Sadece BenLiqimdi...Kendimdi... Evet SevgiLi Seni Her Kaybedi$imde Kendimide Kaybettim Ben... Her Gidi$inde Yüregimide aLdın götürdün.... Senden Baska Kimseyi Görmeyen Bu GözLer Senin BüyüLeyici I$ıqına Kandı... Tıpkı MeLek YüzLü $eytanLar Gibiydin Sende... ALdatıLan Yuregime bir defada Sen vurdun... ALdatıLdım .... KandırıLdm... Ama Sevmekten Vazgecmedim.. YüregimLe Sevdim KaLbimLe Sevdim... AsLa Vazgecmedim...

Sen Beni Haketmiyorsun.... Sen Hic Kimseyi Haketmiyorsun... Ve Sen SeviLmeyide Sevmeyide Haketmiyorsun... Sen zaten Sevmeyi BiLmiyorsun... Sen Sadece a$ki Harcıyorsun YaLan SözLerinLe.... Peki Bana söyLedikLerin... VerDigin SözLer ? Ettigin YeminLer Ne oLdu... Hepsi Bir anda Yok oLdu ÖyLe DeqiL mi ? Bunu Yapan Benim Sevdigim oLamaz....

Sen Benim Sevdigim oLamazsin.. Konu$ Ne oLur Susma... Kimsin Sen.. ? SöyLesene SevqiLinin Yerini aLan $eytan SöyLe ! Sen Benim SevgiLim... Sen Ustume Titreyen SevgiLim DeiLsin ! Gidiyorum Diyorsun.... Beni Bırakıp bir Kez Daha Gidiyorsun..... SöyLe SevgiLi Bu Kacinci ?

Ben Artık Sayamıyorum .... Gitme Demek GeLiyor Icimden Ama Diyemiyorum... Sensiz Yapamam Diyemiyorum.... Sensiz oLamam Diyemiyorum.... Konu$amıyorum... Ben SöyLeyemiyorum SevqiLi Sen BiL... GiderSen KaLbimide *¤*¤*¤ürürsün Yanında BiLiyorum... KaLbi oLmadan Ya$ayamaz Insan... Ben KaLbim oLmadan NasiL Ya$arim ?

Gitme Diyemiyorum Sana SevqiLi Bu Yüzden Git Diyorum... Git Derken \"me\" yi ekLeyecek mecaLim Yok anLasana... Hem Zaten Gitme Dememi isteyen birinide Göremiyorum Kar$imda... Sen Coktan Hazirsin SevqiLi Sen Coktan Gitmi$sin.. Ruhun KaLbin 1ba$kasinin Artık.... Ke$ke Gittiginde Bedeninide götürseydin.... Kendine BoyLe bagLamadan Once Gitseydin....

Beni AgLatmak Hosuna Gidiyor DeqiLmi ? Bu kez AgLamıycam.... GözyasLarimi icime Akıtarak Sessizce BekLiycem Dönmeni DeiL Gitmeni... Cunku Ben Sensiz Daha mutLuyum... Sen beni Uzmekten Baska Bir i$e Yaramiyorsun...

Hadi Git Artık SevqiLi... Git Artık YaLancı SevqiLi ... Git Artık a$ktan anLamayan SevqiLi... Hadi Git Artık!!

Cıkma Bir Daha Kar$ima Ne oLur ! Söz Ver... Ama bu Daha once Verdigin SözLer Gibi oLmasin..!! YaLan oLmasin Ne oLur... Bir Daha Cıkma Kar$ima !!!

GüLe güLe SevqiLi ! GuLe GuLe !
derdo
güsell olmuşş gerçekten hasan abiii yüreğine mutluluk tşklerrr
MasaL_perisi
GüLe güLe SevqiLi ! GuLe GuLe !
...................................................................

Teşekürler Ezberimsin
Yüreğin hep sevgi ve sevgiliyle kalması dileğimle arkadaşım
Ara
immotal_baby
yüreğine sağlıkSmile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
yüreğine sağlık
teşekkürler... gerçekten çok güzELL
Ara
!i!CaSNıN!i!
yüreğine sağlık çok güzelmiş...
Ara
ciciKIS
aşkım çok güsel bi yazı teşekkürler...:k:
Ara
€BeRimSin
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güsell olmuşş gerçekten hasan abiii yüreğine mutluluk tşklerrr

Beğenmene Sevindim Sefa..
Seninde GüzeL YüREğine Mutluluklar Canım Kardeşim..

MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GüLe güLe SevqiLi ! GuLe GuLe !
...................................................................

Teşekürler Ezberimsin
Yüreğin hep sevgi ve sevgiliyle kalması dileğimle arkadaşım

Rica EdeRim MasaL Perisi..
Senin de GüzeL Yüreğine Mutluluklar..

immotal_baby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlıkSmile

Smile Smile

Teşekkür Ederim…

PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık
teşekkürler... gerçekten çok güzELL

BeÄženmene Sevindim Şule..
Yüreğine Mutluluklar…

duygulu_da_duygusuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık çok güzelmiş...

Beğenmene Sevindim Sümeyye…
Seninde GüzeL Yüreğine Mutluluklar…

ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkım çok güsel bi yazı teşekkürler...:k:

Canım Aşkım Beğenmene Çokkk Sevindim…
ZeNiTH
Ben Görmemişim Bunu ...

Yüreğine Sağlık Kardeşim..
€BeRimSin
Şimdi Gördün Smile
Teşekkürler Emrehan..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 822 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 491 04-05-2022, Saat: 09:16 AM
  Gitme Sevgilim erdoğan kutlugün 3 291 04-02-2022, Saat: 11:09 PM
  eski sevgilim hi? eskimedin.......... bilgeis 3 419 04-02-2022, Saat: 10:20 AM
  te?ekk?rler sevgilim... eRCi 3 365 04-02-2022, Saat: 01:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:33 AM